www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Przemyśl
Autor Wiadomość
Rojek 
PISS

Wysłany: 2008-02-07, 16:11   Twierdza Przemyśl

Może zacznę ten dział. Chciałbym przedstawić wszystkim, a szczególnie zainteresowanym militariami Twierdze Przemyśl ( niegdyś 3 do wielkości twierdza w Europie).

Fort Borek:

Borek w środku:

Fort Bruner:

Bruner w środku:

Orzechowce:

Duńkowiczki: jeden z najlepiej zachowanych

Salis Soglio: Bardzo dobrze zachowany! Jest duży, i można pozjeżdżać na linach.( również atrakcja dla samobójców)

A tu fotka przy lampce zrobionej na szybko ze świeczki i puszki po piwie (zapomnieliśmy latarki)

Pierścień Przemyśla tworzy teraz 13 fortów. Z tego 12 jest udostępnionych do zwiedzania. Robie tekst na stronę Bogdana Jaśkiewicza, tam będzie więcej informacji. W każdym razie nie wyobrażam sobie żeby zagorzali militaryści nie zaglądneli w te strony .

TD 
Bless

Wysłany: 2008-02-07, 16:49   

No fotki super,bardzo interesujące miejsce :-D Podobne do tego to widziałem tylko Borne Sulinowo a niestety mało widziałem :-/

Rojek 
PISS

Wysłany: 2008-02-07, 17:05   

Nic się nie bój ;) . Całe życie przed tobą. Zobaczysz jeszcze bardzo dużo jak tylko zechcesz.

Forty mają naprawdę specyficzny klimat. Raz sam nocowałem na jednym. Zmusiła mnie do tego ulewa (jakoś przeważnie unikam takich miejsc, bezpieczniej czuje się w dziczy;)). Robią naprawdę wrażenie. Wiele rzeczy przychodzi człowiekowi do głowy, gdy siedzi sam w takim miejscu.

TD 
Bless

Wysłany: 2008-02-07, 17:30   

No z pewnością jeszcze wiele przedemną ,ale bez urazy do fortów tak mnie nie ciągnie jak poprostu do lasu.No i lubie sobie postrzelać choćby z wiatrówki,wszystko ma swój urok. :->

Odpowiedz do tematu