zawód- leśniczy

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Balkon
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2011, 01:05
Lokalizacja: Bytów
Gadu Gadu: 12477511
Tytuł użytkownika: Błotny Łazęga
Płeć:

Post autor: Balkon »

Ukończone zwykłe technikum leśne w Tucholi po którym poszedłem na w pewnym sensie wymagany staż w jednostkach Lasów. (W pewnym sensie wymagany gdyż nie masz przymusu go robić no chyba, że chcesz pracować w LP), na stażu robiłem swoją robotę któa mi zlecano dokładnie nie na odpier*ol, swoje zdanie miałem na tematy istotne i potrafiłem się wypowiedzieć, zaproponować inne rozwiązania (w sumie jedno tylko wykorzystali jak już było za późno, ale z tego co wiem teraz już robią w ten sposób do dzisiaj) No i po tym jak się dobrze pokazałem na stażu udało mi się tam zahaczyć na jakiś czas pierw na stanowisku robotnika a w międzyczasie znalazłem pracę na chwilę obecną na stanowisku podleśniczego gdzie mój były czy wtedy obecny szef zawsze rekomendował jak dostawał telefony.
A do tego wiesz ciągle zaocznie robi człowiek te studia by mieć wyższe wykształcenie


Jak ktoś chce pracować w tym zawodzie, ma chęci oraz wiedzę na temat co jest co w lesie to praktycznie nie masz opcji by nie znaleźć pracy.
Awatar użytkownika
bufcik
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:18
Lokalizacja: WLKP
Płeć:

Post autor: bufcik »

O dzięki wielkie. To potrzebowałem usłyszeć. Może i ja dorzucę coś od siebie w tym wątku kiedyś :) Pozdrawiam
Rakars1
Posty: 0
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:03
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Post autor: Rakars1 »

a gdzie sie trzeba udac kogo zapytac zeby zostac lesniczym
Balkon
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2011, 01:05
Lokalizacja: Bytów
Gadu Gadu: 12477511
Tytuł użytkownika: Błotny Łazęga
Płeć:

Post autor: Balkon »

Rakars pierw trzeba skończyć odpowiednia szkołę
becen
Posty: 0
Rejestracja: 11 sie 2018, 17:45
Lokalizacja: toruń
Płeć:

Post autor: becen »

najlepiej poznać szczegóły od środka jak to wszystko wygląda
jagodzinski
Posty: 0
Rejestracja: 19 mar 2015, 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jagodzinski »

Jakie studia najlepiej ukończyć jeżeli chce się pracować w tym zawodzie ?
Balkon
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2011, 01:05
Lokalizacja: Bytów
Gadu Gadu: 12477511
Tytuł użytkownika: Błotny Łazęga
Płeć:

Post autor: Balkon »

jagodzinski pisze:Jakie studia najlepiej ukończyć jeżeli chce się pracować w tym zawodzie ?
Jesteś z Krakowa to po co masz iść gdzieś dalej jak w Krakowie masz. Skończenie samych studiów nie daje Ci możliwości pracy w zwodzie, a zacięcie do pracy i chęć szukania pracy nawet przez długi czas.
ODPOWIEDZ