Park im. Ronalda Reagana.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Danko
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2013, 22:51
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:

Park im. Ronalda Reagana.

Post autor: Danko »

Jak tak czytam Wasze wpisy i opisy na temat różnych wypadów to, to co tutaj umieszczę jest wyjściem po zapałki do kiosku w laczkach. Pieszo do Hiszpanii, szlakii inne drogi, surwiwale, 80 dni dookoła świata... a ja wczoraj byłem z moim średnim synem na małym rajdzie saneczkowym w parku nieopodal mojego domu.
Zresztą większa część mojej aktywności skupia się na owym parku. Jest tam kilka miejsc ogniskowych z których można kożystać (po uprzednim uzgodnieniu z ZDiZ i poinformowaniu służb co jest nieco upierdliwe).
Właśnie wczoraj zrobiliśmy małe ognisko z kiełbami.
Postanowiłem spróbować zagotować wodę w zarekwirowanej synkowi butelce pet po napoju. Eksperyment zakończył się sukcesem, mam więc pierwszy powód do zadowolenia.
Później poszliśmy na górę pozjeżdżać na sankach. Jachu był naprawdę zajarany, mój drugi powód do zadowolenia. Zdjęć nie robiłem. Może przy następnej okazji ogniskowania coś popstrykam i umieszczę.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Chyba chodzi o to żeby frajda była - jak była to najważniejsze. A jak ktoś ma czas to lezie gdzie oczy poniosą.
Awatar użytkownika
kubush
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 21:11
Lokalizacja: Silesia
Gadu Gadu: 25553
Płeć:

Post autor: kubush »

Dokładnie tak jak napisał Gawron.
Sam czasem biorę kogoś ze znajomych i idziemy na ognisko w jakimś podmiejskim lasku :-)
Ważne żeby miło spędzić czas.
Awatar użytkownika
Danko
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2013, 22:51
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:

Post autor: Danko »

Często rezerwuję sobie miejsce ogniskowe. Mogę tam przy ognisku eksperymentować jednocześnie będąc z rodziną.

Jest ogień jest impreza.
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Chociaż to jedno z baaaardzo niewielu legalnych miejsc ogniskowych w 3mieście, to nigdy tam nie byłam :) I nie ma się co przejmować, że inni tutaj robią tysiące kilometrów i pieką dziki, które sami upolowali ;) - każdy z nas zaczynał przecież od podstaw :)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”