Urządzenie miotajace PCV

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Urządzenie miotajace PCV

Post autor: Morg »

Kopek, uważaj bo cię zamkną ;]

link - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ansku.html

"Mężczyźni zostali zatrzymani przypadkiem. Policjanci z wydziału kryminalnego zauważyli ich, gdy z samochodu, stojącego przy jednej z głównych ulic Gdańska, wypakowywali podejrzanie wyglądający sprzęt. W czasie kontroli okazało się, że w aucie była m.in. broń wyglądająca na snajperską, naboje, śrut i urządzenie miotające wykonane z rur PCV. Policja zdecydowała wówczas o przeszukaniu domów obu mężczyzn.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Postrzelałem ostatnio z braciszkiem podczas urlopu. Orzechy włoskie, kukurydza, agrest, jabłka i oczywiście ziemniaczki fruwały hen hen. Planuje przyszykować coś na zlot.
tylko miejscówka musi na to pozwolić. Mam jeszcze coś w rodzaju rakietek wodnych. To co z dzieciakami na zlocie małego recona było. Tylko jeszcze apgejduje pociski. Będzie Pan Morg, zadowolony :).
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Stosowałeś jakieś przybitki przy ładowaniu orzechów?
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

a cóż to przybitki są ?

Przed orzeszkiem wkładaliśmy trochę papieru lub folii.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Ano właśnie to, co opisałeś. Jakiś materiał uszczelniający ładunek w lufie, żeby energia ze spalania gazu wypychała pocisk, a niepozwalający uciec gazom przez szczeliny między powierzchnią np. orzecha a ściankami lufy.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Najlepsze i tak są kartofle świeże o średnicy większej niż lufa. W Australii strzelają z pomarańczy. Muszę też spróbować :).
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Najlepsza to by była jakaś lufa gwintowana w środku w charakterze lufy icon_twisted .
ODPOWIEDZ