Czołem!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Czołem!

Post autor: jakub_kaczmarek »

Witam wszystkich, wcale taki nowy nie jestem, jednak parę lat mnie nie było na forum, więc postanowiłem się przywitać, no i jestem pozytywnie zaskoczony, wysyp dużej ilości nowych użytkowników, niestety ciężej mi teraz doszukać postów ludzi, których w sumie kojarzę jeszcze hen, hen, gdy właścicielem forum był kto inny, na zupełnie innej domenie...

Toż to ponad 6 lat... a i zloty nabrały już innego "wymiaru" (właśnie skończyłem czytać temat "Podsumowanie zlotu wiosna 2013", heh... ;), jeszcze pamiętam, gdy oglądałem fotki z pierwszego zlotu, to ile tam było 6, 9 osób?

A i logo się zmieniło...? (a jeszcze mam te "prasowanki" z włóczykijem, pamięta ktoś? ;)

Tak czy siak, witam się jeszcze raz no i mam nadzieję, że już nie będę miał takich długich przerw w odwiedzaniu forum.
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Czy to nie Ty byłeś twórcą strony zieloneksiazki.com, czy jakoś tak?
Witaj!
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Witamy ponownie! Co do zlotów, to polecam się zapoznać z relacjami z poprzednich, ten miał specyficzny charakter.. :P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Post autor: jakub_kaczmarek »

NumLock pisze:Czy to nie Ty byłeś twórcą strony zieloneksiazki.com, czy jakoś tak?
A no byłem ;) Projekt powróci, tylko ze względów technicznych pod nieco zmienioną nazwą.

Po głowie chodzi mi jeszcze portal z filmikami (ale tak, żeby każdy mógł dodać filmik) survivalowymi, tj. poradniki, relacje itp. ;)
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

czołem :)
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Cześć :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”