Wariacje na temat końca świata z Ewą Drzyzgą

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

no_idea
Posty: 76
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:49
Lokalizacja: West End
Płeć:

Wariacje na temat końca świata z Ewą Drzyzgą

Post autor: no_idea »

Mam nadzieję, że żadnego z Was nie było w tym programie w głównej roli :P

http://vod.pl/rozmowy-w-toku-jak-przezy ... tml#fp=vod

za to jest "Super" :)
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Niech się śmieją. A jak przyjdzie powódź, huragan czy zima stulecia to płaczą, narzekają, żebrają o pomoc i czekają na "wsparcie państwa"...
Czego oczekiwać po "szarej masie", skoro tyle osób nie ubezpiecza swojego majątku od skutków klęsk żywiołowych.
Eeeh tam! Szkoda pisać na ten temat. Wolę być pesymistycznym oszołomem (w oczach innych) niż bezradnym, wychudzonym, wzbudzającym żal przesiedleńcem z terenów klęski żywiołowej, jakich pokazują wieczorem w wiadomościach.
F..k it, I'll Do It Myself!
no_idea
Posty: 76
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:49
Lokalizacja: West End
Płeć:

Post autor: no_idea »

Nie przesadzaj bo to co mówili ci wykładowcy" to tak jakby ktoś ich z choinki zerwał! Żywisz się albo będziesz się żywił w trakcie katastrofy energią kosmiczną? No bez jaj, jeżeli coś obecnie robimy to po to aby było łatwiej na przyszłość gdyby "coś" a nie że nic nie zrobię bo Bóg czuwa a ja będę się posilał energią z kosmosu. I dziwi Cię że się widownia brechtała z gości? Miny przesiedleńców wcale mnie nie śmieszą, śmieszy mnie za to ich bezkrytyczne zaufanie w opatrzność i wiara że jakoś to będzie bo:"mnie to nie dotyczy". No a jakby Ciebie musieli przesiedlić bo podwórko byłoby pod 5 metrową warstwą błota czy wody to co miałbyś uśmiech na ustach? Ja nie choć jestem ubezpieczony i zabezpieczony na "cuda wianki".
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Wytrzymałem do pierwszego gościa....

A Super też poszalał :P Zapałki czy zapalniczka mogą zamoknąć, ale chusteczka higieniczna czy srajtaśma już nie... :lol: :roll:
"Take only memories, leave only footprints."
ODPOWIEDZ