Mistrzowie survivalu w Discovery Channel

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
krzyk
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Stettin
Płeć:

Mistrzowie survivalu w Discovery Channel

Post autor: krzyk »

Witam !!!
Nowy program, ciekawe jak to będzie się oglądało ;-).
Chyba nie było wzmianki na forum.
Cytuję za "SATKurier" :

"Les Stroud (Les Stroud na końcu świata), Bear Grylls (Szkoła przetrwania), Cody Lundin i Dave Canterbury (Dwa Oblicza Survivalu) oraz Mykel i Ruth Hawke (Małżeństwo w dżungli) to bohaterowie dobrze znani widzom programów Discovery. To ludzie, którzy potrafią przetrwać w każdych warunkach i wykaraskać się z poważnych tarapatów. Tym razem spotkają się w jednym programie, by zabrać nas w egzotyczne miejsca i przygotować na nieplanowane zwroty akcji podczas podróży. „Mistrzowie survivalu” już od 23 sierpnia o godz. 22.00 w Discovery Channel."

PS. Jak nieodpowiednie miejsce to proszę przenieść lub usunąć.

edyt: przepraszam, już poprawiam

pozdr. KK
Ostatnio zmieniony 21 sie 2012, 16:31 przez krzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Juz tytułu nie mogłeś bardziej pochrzanionego dać?
Awatar użytkownika
lukasz_sp
Posty: 255
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:55
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć:

Post autor: lukasz_sp »

No umieram z ciekawości co oni tam wymyśla...
Snajp
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2008, 11:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
Płeć:

Post autor: Snajp »

Oglądał ktoś wczoraj?
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Ja ogladalem, najwyrazniej discovery skonczyly sie pomysly i zrobili program ktory jest zgrywka materialu z innych programow. Jezeli sie ogladalo poszczegolne serie osobno to spokojnie mozna sobie odpuscic.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
stasio111
Posty: 100
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:51
Lokalizacja: Łomża
Gadu Gadu: 2047266
Płeć:

Post autor: stasio111 »

Tak czy siak jak ktoś chce obejrzeć to od wczoraj jest już w sieci
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

A myślałem, że to ja jakąś lipną wersję na YT trafiłem, co ktoś posklejał to w domu i wrzucił niby jako właściwy program... :-/
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Pozbierane do kupy wszystkie fragmenty z survivalowych serii emitowanych na discovery. Odgrzewanie kotleta po prostu. Czymś ramówkę trzeba zapchać bo biznes zacznie się kręcić dopiero pod koniec roku jak ludzie więcej czasu zaczną spędzać przed telewizorami.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Nie dość, ze na Discovery same powtórki, to jeszcze nowe programy to powtórki. Masakra. Jestem coraz bliżej rezygnacji z "n" i ogladania TV tylko z naziemnej.
Awatar użytkownika
rudy rydz
Posty: 90
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:07
Lokalizacja: roztocze zach
Tytuł użytkownika: ex pawel
Płeć:

Post autor: rudy rydz »

kermitttt pisze:Jestem coraz bliżej rezygnacji z "n" i ogladania TV tylko z naziemnej.
Ja tak zrobiłem, wywaliłem N a za nią telewizor. Od ponad roku jestem szczęśliwszym człowiekiem a i czasu jakby więcej :-D
Kiedy wędrujesz w samotności to skupiasz się na tym co robisz.
Wlewasz się w teren i słuchasz co mówi knieja.
Każdy krok staje się bardziej przemyślany cichy i płynny.
Więcej widzisz, więcej słyszysz, głębiej oddychasz.
Odpoczywasz
- yaktra.
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

kermitttt pisze:Nie dość, ze na Discovery same powtórki, to jeszcze nowe programy to powtórki. Masakra. Jestem coraz bliżej rezygnacji z "n" i ogladania TV tylko z naziemnej.
No widzisz? Ja nie mam tv od 7 lat i żyję dzięki temu bezstresowo :-?
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Snajp
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2008, 11:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
Płeć:

Post autor: Snajp »

Jak by ktoś chciał obejrzeć to jest tutaj
stasio111
Posty: 100
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:51
Lokalizacja: Łomża
Gadu Gadu: 2047266
Płeć:

Post autor: stasio111 »

Wczoraj obejrzałem i muszę przyznać, że się bardzo zawiodłem. Po pierwsze według mnie obecność Gryllsa w programie to porażka. Po drugie to początkowo myślałem, że stworzą coś nowego a tu dokładnie jak napisał wolfshadow,
wolfshadow pisze:Pozbierane do kupy wszystkie fragmenty z survivalowych serii emitowanych na discovery. Odgrzewanie kotleta po prostu.
Ten program to pozbierane co ciekawsze fragmenty z innych programów i trochę takie gadanie o niczym. Nie wiem jaki cel towarzyszył przy powstawaniu tego programu. Zrobienie "kompendium survivalowego"? Pomysł ciekawy i warty uwagi ale w wykonaniu discovery nie wyszło to fajnie. Z nudów obejrzeć można. Podsumowując... Pupy nie urywa

Co do TV to uważam, że szkoda czasu. Fakt. Czasem są ciekawe programy albo filmy ale tak czy siak wszystko w necie można znaleźć
Snajp
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2008, 11:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
Płeć:

Post autor: Snajp »

Zgadzam się z przedmówcą. Mogli by zrobić coś nowego, a nie dawać odgrzewanego kotleta.
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Ja w związku z tym, iż nie oglądam ani duala, ani survivormana, ani mww a już na pewno nie Gryllsa skusiłam się na tych "mistrzów" (dzięki Snajp za linka! inaczej by nie obejrzała pewno w ogóle 8-) ) i stwierdzam, że generalnie to jest 40 minut tak na prawdę o niczym... :roll:
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Wyłączyłem po dziesięciu minutach, bo nie zanosiło się na nic dobrego. Wielka szkoda, bo jak zobaczyłem zapowiedź, to byłem pełen nadziei na sensowną produkcję. :-/
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
rudy rydz
Posty: 90
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:07
Lokalizacja: roztocze zach
Tytuł użytkownika: ex pawel
Płeć:

Post autor: rudy rydz »

stasio111 pisze:obecność Gryllsa
:-) Nie rozumiem co masz do niego, przecież to mistrz ultra light.
Kiedy wędrujesz w samotności to skupiasz się na tym co robisz.
Wlewasz się w teren i słuchasz co mówi knieja.
Każdy krok staje się bardziej przemyślany cichy i płynny.
Więcej widzisz, więcej słyszysz, głębiej oddychasz.
Odpoczywasz
- yaktra.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

rudy rydz pisze:
stasio111 pisze:obecność Gryllsa
:-) Nie rozumiem co masz do niego, przecież to mistrz ultra light.
Prawda. Jako jedyny doszedł do tego, że nie ma sensu nosić niczego ze sobą skoro ekipa może to zrobić za niego.. :D
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Teraz nowa seria, która ma wejść od 13 września zapowiada się ciekawiej. Przetrwać apokalipsę, czy jakoś tak. Generalnie o świrach, co siebie i swoje domy przygotowują na koniec świata.
Może nareszcie będą jakieś przydatne porady w tych programach:)
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Chyba, że dowalą zlepek filmików z YT... po tych całych "miszczach" to bym się nie zdziwił, gdyby tak zrobili :lol:
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
CzarnyKruk
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2011, 22:10
Lokalizacja: Jelenia Góra
Płeć:

Post autor: CzarnyKruk »

A tak własciwie to po czym oni stwierdzili że to są "MISTRZOWIE SURVIVALU"? Czyni ich mistrzami to że jedzą robaki na surowo czy to że są medialni i co kwadrans gadają "byłem w siłach specjalnych", "nauczyłem się tego jako komandos", "jestem komandosem i jestem zaje***ty, a Wy nie i jestescie do d**y"? (mania mniejszosci, niedowartosciowanie albo cos w ten deseń :-P )

Dla mnie najgłupszy program o survivalu to był z tym małżeństwem... reality show w buszu, cos jak kiedys u Wisniewskiego:P (pomysł na terapie małżeńską ? :mrgreen: )

A na serio... nie oglądałem wyżej wymienionego programu i się nie zapowiada bym obejrzał ;-)
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

A tak własciwie to po czym oni stwierdzili że to są "MISTRZOWIE SURVIVALU"?
Nie wiesz jak działają media? Z Gryllsa zrobią boga w dziedzinie survivalu, z Majewskiego "szołmena" wszech czasów, a we wiadomościach pochwalą się przejęciem grama zioła które posiadał 14 latek. Z grama nagle robi się info o 100 porcjach dilerskich a 14 latka za szefa lokalnego gangu.
Tak działają media, wmówią człowiekowi wszystko a głupi człowiek w to wierzy.
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Post autor: Odyn »

Mediów nie interesuje, że pies pogryzła człowieka ale jak człowiek pogryzie psa to jest informacja dnia
Victory Or Victory
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

A to dziwne jest? :-P
stasio111
Posty: 100
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:51
Lokalizacja: Łomża
Gadu Gadu: 2047266
Płeć:

Post autor: stasio111 »

CzarnyKruk pisze:A tak własciwie to po czym oni stwierdzili że to są "MISTRZOWIE SURVIVALU"? Czyni ich mistrzami to że jedzą robaki na surowo czy to że są medialni i co kwadrans gadają "byłem w siłach specjalnych", "nauczyłem się tego jako komandos", "jestem komandosem i jestem zaje***ty, a Wy nie i jestescie do d**y"? (mania mniejszosci, niedowartosciowanie albo cos w ten deseń :-P )

Dla mnie najgłupszy program o survivalu to był z tym małżeństwem... reality show w buszu, cos jak kiedys u Wisniewskiego:P (pomysł na terapie małżeńską ? :mrgreen: )

A na serio... nie oglądałem wyżej wymienionego programu i się nie zapowiada bym obejrzał ;-)
Nie do końca się z Tobą zgadzam. Po pierwsze to chyba tylko grylls jadł w tym programie jakieś robale. Nikt też nie mówił co 15, że był w SF i jest jakiś tam wielki famfaramfa a inni są fuj
Co do owych mistrzów... Kto jak kto ale Dave i Cody... Ich za mistrzów uznać można. Fakt Dave był w armi ale nie chwalił się tym za dużo. A z pewnością nie w złym guście. Co do medialności... Kto by nie chciał zarabiać jednocześnie robiąc to co kocha? No i jeśli robią to dobrze to chwała im za to i oby tak dalej. Ta blondyna tytułowym mistrzem nie jest na pewno... Jej mąż owszem. Wiedzę ma i to sprawdzoną w praktyce.

A tak w ogóle....
Panowie...

To nie jest temat o mediach i o tym jaki to świat mediów i telewizji jest okrutny i pazerny na pieniądze. Ani o tym jak to łapią nastolatków za zioło czy o tym, że ktoś psa pogryzł albo odwrotnie.
Nie ma sensu dublować opinii o tym programie na potęgę. Bo i tak każdy jak chce to obejrzy żeby samemu ocenić.

Po co sobie psuć dzień snując różne dywagacje na temat mediów i ich manipulacji i innych tam tematów, z serii "Polaków rozmowy". Zmieni to coś? Takie niekonstruktywne narzekanie i szczekanie na to co dookoła? A jeśli pisać to na pewno nie w tym temacie.
Od razu pisze, że nie jestem za tym żeby nic nie robić itp, bo znając życie zaraz ktoś mi to zarzuci.
ODPOWIEDZ