Latarka zoom?

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Bearl
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2011, 23:28
Lokalizacja: Dtr
Płeć:

Latarka zoom?

Post autor: Bearl »

Witam znalazłem na allegro latarkę z soczewką zoom http://allegro.pl/potezna-latarka-zoom- ... 66792.html i mam pytanie czy macie i czy polecacie te latarki i czy opłaca się kupić taką czy może coś z tej serii http://allegro.pl/latarka-180-lumenow-z ... 70241.html
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Po uzyskaniu satysfakcjonujących odpowiedzi napisz do moderatora o usunięcie tematu, ze względu na nieregulaminowe linki.

Pozdrawiam.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Bearl, nie pomogę Ci wprost, ale torch.pl to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat latarek. Polecam

EDYTA: a tutaj opinia na temat tej pierwszej wymienionej przez Ciebie latarki:
http://www.torch.pl/forum/index.php?top ... ;topicseen
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
88roman
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2010, 23:32
Lokalizacja: Katowice

Post autor: 88roman »

Sa jeszcze www.swiatelka.pl
Co do zoomow to bywaja problemy ze szczelnoscia i gwintami. A ta latarke police odpusc bo sa fatalnie wykonane. Mniejsze tej firmy mozna pomacac w marketach budowlanych
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Mam latarkę czołową z zoomem za 15 zł :P i mogę stwierdzić, że wodoszczelność nie jest jej mocną stroną (brak jakichkolwiek uszczelek), za to niewątpliwie wielkim plusem jest mocne światło (dużo mocniejsze jak czołówka Energizera) z możliwością regulacji skupienia i dosyć długi czas pracy na bateriach. Bezdyskusyjnym atutem jest oczywiście cena. Mimo, że jestem zadowolony z niej, to w deszczową pogodę bałbym się powierzyć jej moje życie...
O taką:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Ewald
Posty: 39
Rejestracja: 13 wrz 2010, 09:59
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Tytuł użytkownika: Jam jest hardkor
Płeć:

Post autor: Ewald »

NumLock, wczoraj nabyłem właśnie Energizera za 30zł z bateriami... Używałeś może tej czołówki? Bo wygląda nieco tandetnie ("made in china")
It's not easy facin' up when your whole world is black
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

NumLock pisze:Mam latarkę czołową z zoomem za 15 zł :P i mogę stwierdzić, że wodoszczelność nie jest jej mocną stroną (brak jakichkolwiek uszczelek), za to niewątpliwie wielkim plusem jest mocne światło (dużo mocniejsze jak czołówka Energizera) z możliwością regulacji skupienia i dosyć długi czas pracy na bateriach. Bezdyskusyjnym atutem jest oczywiście cena. Mimo, że jestem zadowolony z niej, to w deszczową pogodę bałbym się powierzyć jej moje życie...
O taką:
[url=http://img291.imageshack.us/img291/9002/jhgjhgm.th.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Sporo temu zanabyłem taką na dealextreme. Tryb strobo w niej to nie wiem na co, ale dwa tryby normalnego świecenia cieszą. Idąc nocą zupełnie wystarcza słabszy. W deszczu nie testowałem.
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Panowie NumLock i Offtime dalibyście jakiś dokładniejszy namiar na tą latarkę albo jakie informacje o niej dokładne. Bo po samym zdjęciu to ciężko nawet szukać :-P
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26250
Nie za piętnaście złotych ale nie wiem gdzie NumLock swoją kupował.
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Ja na bazarku :D
Wpisz na allegro "latarka zoom", wybierz sortowanie po cenie i szukaj tych, których ceny oscylują wokół wartości 15 zł.

Ewald, posiadam Energizera Headlight 3LED i jestem z niego zadowolony. Nie martw się o wytrzymałość- jeżeli nie będziesz jej katował to posłuży długo. Jedynie co mi się rozregulowało to włącznik (chodzi lekko na boki), ale w żadnym stopniu nie przeszkadza to w użytkowaniu. Nie świeci tak mocno jak ten bazarowiec z zoomem, ale służy mi nieprzerwanie od kilku lat i jak to napisałem w TYM temacie, to taka MORA wśród latarek ;).
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Ewald
Posty: 39
Rejestracja: 13 wrz 2010, 09:59
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Tytuł użytkownika: Jam jest hardkor
Płeć:

Post autor: Ewald »

NumLock, faktycznie włącznik sprawia wrażenie tandetnego, do tego wymiana baterii nie jest łatwa. Klapkę mocno poważałem vickiem i bałem się że pęknie- ale jest ok.
Dzięki temu co napisałeś jestem spokojniejszy :-)
It's not easy facin' up when your whole world is black
ODPOWIEDZ