5.11

Dział z recenzjami sprzętu, sprawozdaniami z testów itp.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Valdi, niestety do Wilna z Wrocka mam kawałek. Chciałbym je przymierzyć ale na razie nie spotkałem się nigdzie z dystrybutorem. Nawet w kolterze mi mówili, że tylko na zamówienie. A masz jakieś koszule od 5.11?
Kup se Morę
Awatar użytkownika
elrond33
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2011, 22:48
Lokalizacja: Poznań
Gadu Gadu: 1846460
Płeć:

Post autor: elrond33 »

Jako nowemu userowi wg regulaminu nie przysługuje mi jeszcze możliwość handlowania na bazarku, ale skoro kolega jest zainteresowany, to pozwolę sobie tu napisać.
Akurat mam na sprzedaż koszulę 5.11 z bawełny, rozmiar M, kolor khaki. Chciałbym za nią 115 zł + wysyłka, ale jestem ugodowy ;-) Kupiłem dla siebie, ale jest mi za duża, więc odsprzedaję. Jest zupełnie nowa. Zdjęcia mogę podesłać na PW.

No ofertę mogłeś też na PW wysłać, nie wywalę ci tego ale.... icon_twisted
Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, 21:04 przez elrond33, łącznie zmieniany 1 raz.
Deo gratias!
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

M będzie na mnie za mała. Ale zdjęcia chętnie zobaczę. elrond33, wyślij proszę tak jak mówiłeś na PW
Kup se Morę
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

wilk4561, Ja mam 182wzrostu, średniej raczej budowy ciała i L na mnie jest za luźna, ubrania taktyczne są szyte jakby trochę na wyrost, żeby żelastwo pod nim ukryte zamaskować, więc może się okazać, że na ciebie M jest tez OK
Mam 4 koszule od 5.11 :)
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Valdi, wszystkie takie same czy różne kroje? Wolałbym nie liczyć na szczęście. Wolę przymierzyć i mieć pewność. Jak na razie nie potrzebuję koszul a spodnie.
Kup se Morę
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mam różne, mam bawełniane dwie z długim rękawem, 3syntetyczne z krótkim. Oczywiście, że najlepiej namierzyć, poszukaj wśród znajomych, może ktoś ma, namierz, reszta już pikuś. Z zasady rozmiarówka , jak już sobie dopasujesz, zgadza się, nie ma, że i M i L może być ok na ciebie
Ja mam taki( spodni)e:
http://www.511tactical.com/All-Products ... -Pant.html#
bawełna
i takie:
http://www.511tactical.com/All-Products ... Pants.html
i bawełna i 65%syntetyk 35bawelna + powłoka teflonowa, brud się nie klei :)
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Większość spodni taktycznych (w tym te od 5.11) są szyte w rozmiarówce calowej identycznej jak ta stosowana w dżinsach, czyli obwód pasa i długość nogawki od kroku w calach (każdy rozmiar nieważne czy pas czy nogawka to różnica 2 cali). Pewnie jak większość ludzi posiadasz dżinsy, więc w czym problem? Bierz spodnie 5.11 w takim rozmiarze w jakim masz dżinsy.
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

aciepk, spróbuję dopasować tak jak mówisz. Jak znajdę jakiekolwiek moje dżinsy :P. Te pierwsze spodnie, które mi pokazywałeś Valdi, przypadły mi do gustu. A co sądzicie o cenach 5.11 u Koltera? Wygórowane i szukać gdzieś indziej czy jest w miarę ok?
Kup se Morę
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

W stosunku do cen na ebayu to jest ok. 20 złotych drożej (od ceny spodni plus wysyłka z USA do PL na baju). Bodajże na military.pl są teraz obniżki na klasyczne spodnie taktyczne od 5.11 ceny zaczynają się od 140 złotych.
dRastiC
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2011, 12:14
Lokalizacja: Na zachód od wschodu
Płeć:

Post autor: dRastiC »

Na wstępie witam wszystkich. Jeżeli chodzi o spodnie 5.11 to mam mieszane uczucia posiadam kilka par, ale szybko się spierały i wersja coyote mocno się przetarła w moim przypadku, jeżeli chodzi o spodnie wole BH fajne jest w nich to że od wewnętrznej strony paska jest dodatkowa gumka, dodatkowo guzik zatrzaskowy się urwał w jednej z par(to odnośnie 5.11) - spodnie mocno przereklamowane ale jak ktoś chce zakupić to zapraszam na stronę sharg.pl przed kolterem ściągali 5.11 i BH pewnie coś mają i chyba działa u nich promocja jeszcze za drugą parę 50%. Mam też pare koszul z poduchami na łokcie i pasek rescue belt na które nie mogę narzekać, ale czapki też bez rewelacji. To tak w skrócie. Pzdr
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Nie chcę zakładać nowego tematu toteż pozwolę sobie zadać pytanie tutaj. Posiada ktoś z was koszulę 5.11 w rozmiarze XL i byłby łaskawy podać mi jej szerokość pod pachami?
ODPOWIEDZ