Czyszczenie biżuterii

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

yaktra pisze:
I popytać o utleniacz do włosów
A ja się dziś nie ruszę z domku bo mrozik okrutny no i maraton od jutra w pracy. Musze po molestować żonkę niech mi kupi przy okazji.
Jak wczoraj po nocach wracałam z pracy to miałam -17st na osi :shock:

Obawiam się też, że w hurtowni mogą mieć tylko 'hurtowe' opakowania. Część zwykłych farb do włosów dostępnych w marketach ma osobno buteleczkę z utleniaczem i osobno z pigmentem (w sumie z jakąś tam zabawiaczo-farbą..). W domku mam farbę firmy "Joanna" (trza oddać hołd imienniczce ;) ), która właśnie takowy utleniacz osobno ma (~8-11 zeta za opakowanie)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Eee tam, hurtownie fryzjerskie tylko tak groźnie brzmią. Spokojnie można detalicznie coś zakupić, a po prostu masz tam większy wybór profesjonalnych produktów do salonów, których w drogeriach się nie dostanie. (m. in. same utleniacze - my kupowaliśmy tam poza tym tonery, bo w przeciwieństwie do sklepów angielskich, u nas ciężko dostać)
Horn, ten sposób z tytoniem jest wątpliwy, biorąc pod uwagę fakt, iż sam w sobie barwi paskudnie.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
ODPOWIEDZ