Najbardziej absurdalne rzeczy dźwigane przez ludzi

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Post autor: Q_x »

Parasol, lusterko (nawet z pewnym zapasem), latarka, maska do reanimacji, plastry, płyn do dezynfekcji rąk, chusteczka "bezalkoholowa". Same szatany :P
cubek
Posty: 17
Rejestracja: 02 lis 2011, 14:43
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:

Post autor: cubek »

Ale nawija :shock:

A ja kiedyś niosłem pełny plecak kamieni :D
Żeby bezpiecznie ognisko palić :lol:

A tutaj przy okazji, bo nie opłaca się tematu zakładać, wczorajszy krótki spacerek:
https://plus.google.com/u/0/photos/1116 ... 5381976337

Nie ma co opisywać, jest to miejscówka przy osiedlowa. Kilka minut spaceru od blokowisk, co skutkuje niezłym burdelem w sezonie ogniskowym. Nawalona młodzież raczej po sobie nie sprząta :roll:

Pozdrawiam :-)
“Life's a journey, not a destination”
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

Q_x pisze:
Parasol, lusterko (nawet z pewnym zapasem), latarka, maska do reanimacji, plastry, płyn do dezynfekcji rąk, chusteczka "bezalkoholowa". Same szatany :P
ups faktycznie
wybierałem losowo a tu taka skucha...

pozdrawiam
maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Pani miała tam jeszcze identyfikator sugerujący, że pracuje w jakimś zawodzie medycznym ;)
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

myślisz, że to cokolwiek zmienia?

pozdrawiam
maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
glynu
Posty: 22
Rejestracja: 03 mar 2013, 13:06
Lokalizacja: Płochocin
Płeć:

cegła

Post autor: glynu »

Kiedyś na wypadzie po Puszczy Białowieskiej włożyliśmy koleżce (pozdro dla Kazika) cegłówkę do plecaka - zorientował się dopiero jak plecak wypakowywał.
A ja nosiłem latarkę patrolową na 3 baterie r20 i do tego ABC do nurkowania w jeziorach jak dreptałem na rajdach pieszych. Maski użyłem może raz na 14 dni :-P
W ogóle zauważyłem że z wiekiem jak się człowiek przesiądzie z pkp/pks na własne auto, w dodatku kombi, to na każdy wyjazd zabiera więcej gratów na wszelki wypadek... A jak się jedzie z kobietą to już w ogóle...
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

tiaa... byłoby miło gdyby każdy człek nosił przy sobie wspomniane przez owo dziewcze plastry, chusteczki, materiał dezynfekujący i choćby dzienny zapas wody... jeśli dorzucić do tego małego Vicka którego choćby moja ex nosiła codziennie ze sobą i zapalniczkę to mamy prawie survival-kit ;)
Co do tematu- bzdura którą zrobiłem w maju zeszłego roku: uznałem że mapa się nie myli i w miejscu planowanego obozu nie będzie dostępu do wody pitnej, więc taszczyłem ze sobą chyba 7 czy 8 litrów przez ~3km drogą i bagnem.
okazało się że w pobliżu obozowiska (300m) mieszkał bardzo miły dziadzio który udostępnił nam wodę w każdej ilości. :oops:
inny przypadek: po osiągnięciu celu lubię wypić sobie piwko (na szczycie góry/dnie jaskini/ brzegu jeziora ). Idąc na tarnicę nie było (!) w sklepie piwa, więc kupiłem butelkę wina... z korkiem... zniosłem ją na dół pełną bo korek był zbyt wielką przeszkodą.
Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Post autor: Q_x »


to tak na przyszłość :D
ODPOWIEDZ