[K] Krótki spacer wybrzeżem Bałtyku.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

[K] Krótki spacer wybrzeżem Bałtyku.

Post autor: Treasure Hunter »

Zastanawiałem się czy podzielić się z Wami filmem z jednego z moich ostatnich wypadów. Foto-film został stworzony głownie z myślą o uczestnikach wyjazdu- jako pamiątka. Dlatego lojalnie uprzedzam, że dla Was- obserwatorów może wydać się nieco nudny ;-) Całość trwa 39 minut więc musicie rozważyć czy poświęcić swój cenny czas ;-)

Ale do rzeczy- wyjazd typowo turystyczny- dziewiczy dla moich braci. Chciałem aby złapali bakcyla jeśli chodzi o inną forma wypoczynku i chyba się udało :-) Resztę powie Wam film.

Jeśli już zdecydujecie sie oglądać to zalecam ustawienie High quality- napisy są wyraźniejsze.

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Pozdrawiam :-)
boris
Posty: 46
Rejestracja: 13 mar 2008, 18:14
Lokalizacja: Płock
Gadu Gadu: 345731
Tytuł użytkownika: leń patentowany
Płeć:

Post autor: boris »

film świetny, dobrze zrobiony , muzyka też fajna!
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

dokument wyprawy zacny,zaluje ze na te wakacje nigdzie nie udalo sie wyruszyc...
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ja akurat sie wloczylem po Mierzei Kuronskiej(Litwa) tez wybrzeze piaszczyste i piekne
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Dzięki Panowie :-)

Odwiedziłem nasze morze po dłuuugiej przerwie ( jakieś 12 lat) i niestety byłem niemiło zaskoczonym tempem rozwoju. Mam nadzieje, że może chociaż wschodnia część pozostała bardziej dzika. Jak wszystko dobrze pójdzie to sprawdzę to niedługo. :-)
Awatar użytkownika
nordwest
Posty: 100
Rejestracja: 28 sie 2007, 10:27
Lokalizacja: WLKP
Płeć:

Post autor: nordwest »

Świetne filmiki (tzn. na razie obejrzałem tylko pierwszy) i cała wyprawa też sympatyczna. Moi znajomi robią coś podobnego - planują przejśc całe wybrzeże, na razie zrobili dwa odcinki w zeszłym i w tym roku (dokładnie nie pamiętam, ale może ktoś z nich sam opisze, bo zachęciłem jedną koleżankę do zarejestrowania się na tym forum :-) - o widzę że Aguti już jest :-) Szli w tym roku chyba podobną trasą co Wy, ale kilka dni później.
Bartosz
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2007, 19:25
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Bartosz »

A czy mieliście jakieś problemy ze strony służb porządkowych? Tj. czy nikt nie czepiał się tego, że rozpaliliście ognisko (w końcu jest zakaz) albo biwakowaliście na plaży?

(sorki jeśli na filmach o tym było, wszystkich jeszcze nie obejrzałem)
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Bartosz pisze:A czy mieliście jakieś problemy ze strony służb porządkowych? Tj. czy nikt nie czepiał się tego, że rozpaliliście ognisko (w końcu jest zakaz) albo biwakowaliście na plaży?

(sorki jeśli na filmach o tym było, wszystkich jeszcze nie obejrzałem)
Tym sie zajmuja inspektoraty ochrony wybrzeza a w nocy to oni nie laza ;]
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Problemów nie było. 3 czy 4 razy mijali nas Panowie z Urzędu Morskiego i nawet sie nie zatrzymali. Co prawda nie było ognia kiedy nas mijali. Ale samo spanie na plaży problemem nie było. Ogień rozpalaliśmy dopiero wieczorami i tu Morg ma rację- po nocy ciężko uświadczyć jakiegoś funkcjonariusza.
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

witam :-) mieliście szczęście Panowie z UM mają wszystko w du.... i nie robili by problemu nawet za ognicho ,natomiast z Panami z SG nie poszło by tak łatwo :cry: wiem cos w tym temacie :cry: lecz nie o to chodzi :-) filmik i wyprawa ok :-) byle by więcej takich zapalenców ;-) :-)
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

Fajnie zrobione, ale strasznie dlugie, nie chcialo mi sie tego w calosci ogladac :(
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”