Spodnie z kieszeniami na na udach z przodu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Lindemann
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2011, 14:18
Lokalizacja: Śląsk

Spodnie z kieszeniami na na udach z przodu

Post autor: Lindemann »

Pozwolę sobie zacząć od wielkiego siema wszystkim:D A teraz pytanie? Kto mi powie gdzie znajdę ,jak się nazywają spodnie oczywiście bojówki które oprócz standardowych dwóch kieszeni bocznych ,dwóch kieszeni tylnych z klapkami oraz dwóch kieszeni cargo na udach również z klapkami mają kieszenie z przodu na udach. Coś w stylu tychPrzykład kieszeni Chodzi oczywiście o spodnie męskie kolor czarny. Jakbym mógł prosić o jakieś linki do sklepów militarnych gdzie takie coś mają.

Pozdrawiam:)
sajmon
Posty: 156
Rejestracja: 28 maja 2011, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Gadu Gadu: 10751489
Tytuł użytkownika: sajmon-survival.blog
Płeć:
Kontakt:

Post autor: sajmon »

Jwdyne jakie przychodzą mi na mysl to spodnie WP(wojska polskiego) lub te których uzywa policja-czarne własnie.



http://allegro.pl/spodnie-wp-oryginal-1 ... 86868.html takie tylko czarne z kieszeniami z tyłu równiez.
Lindemann
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2011, 14:18
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lindemann »

Tak dokładnie chodzi mi o takie spodnie sajmonie , właśnie policyjne chciałbym . Ale nigdzie tego nie potrafię znaleźć. Może ktoś wie?
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

BUK! HONOR! DZICZYZNA!
WojtekK.
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:33
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: WojtekK. »

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Czy chcesz mieć dodatkowe kieszenie wielkości cargo z przodu na udach?

spodnie z dużą ilością kieszeni to SFU, ale w nich kieszenie z przodu na udach nie są za duże, zobacz na link poniżej, może takie Ci wystarczą

http://allegro.pl/listing.php/search?st ... nge_view=1
Lindemann
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2011, 14:18
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lindemann »

Szukałem takich spodni http://www.odzieztaktyczna.pl/produkt.php?id=56 i znalazłem!:) Dzięki za zainteresowanie tematem. To są po prostu spodnie noszone przez między innymi SPAT , AT i ogólnie Policje .
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Lindemann pisze:To są po prostu spodnie noszone przez między innymi SPAT , AT

Szczerze to wątpię by teraz takie nosili.

Poza tym niech ktoś mi wyjaśni, czy SPAT to nie są grupy ASG albo rekonstrukcyjne, nie licząć chyba tylko jednej jednostki policyjnej o takiej nazwie w kraju?
Awatar użytkownika
wilk
Posty: 34
Rejestracja: 13 sty 2010, 23:37
Lokalizacja: z lasu
Płeć:

Post autor: wilk »

Noszę takowe spodnie od jakiegoś czasu i jak dla mnie kieszenie zwykle (tylko na bokach) są wygodniejsze:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

No właśnie, bo często widzę na necie itp. kolesi z groźnymi minami i naszywkami na plecach SPAT, ale poza Okęciem to rekonstruktorzy.
sajmon
Posty: 156
Rejestracja: 28 maja 2011, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Gadu Gadu: 10751489
Tytuł użytkownika: sajmon-survival.blog
Płeć:
Kontakt:

Post autor: sajmon »

A jak dla mnie nie ma różnicy w tym czy kieszeinie sa na boku czy z przodu , jedynym sądze nie wygodnym sposobem umieszczenia kieszeni było by noszenie ich z tyłu jak to mają właśnie niwektóre modele naszych rodzimych bojówek.

[ Dodano: 2011-10-06, 01:01 ]
A jak dla mnie nie ma różnicy w tym czy kieszenie są na boku czy z przodu , jedynym sądze nie wygodnym sposobem umieszczenia kieszeni było by noszenie ich z tyłu jak to mają właśnie niektóre modele naszych rodzimych bojówek.
on_pomorze
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:02
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: on_pomorze »

Też szukam sobie podobnych spodni, ale jestem bardzo szczupły (wręcz chudy) i niski. Większość jest na mnie za duża...
Awatar użytkownika
Bastion
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2010, 10:21
Lokalizacja: Gdansk
Tytuł użytkownika: nizinny taternik
Płeć:

Post autor: Bastion »

sajmon pisze:A jak dla mnie nie ma różnicy w tym czy kieszeinie sa na boku czy z przodu , jedynym sądze nie wygodnym sposobem umieszczenia kieszeni było by noszenie ich z tyłu jak to mają właśnie niwektóre modele naszych rodzimych bojówek.
Czasami kieszenie z przodu na udach bardzo przeszkadzaja. Np. jest taka technika zaplatania linek z kory wierzby/lyka lipy, ktora polega na "turlaniu" paskow kory po udach. Uczyl mnie kiedys tego Dab i Zdybi. Przynajmniej z tego wzgledu, takie spodnie niekoniecznie nadaja sie do wyjscia w teren.
Co nas nie zabije to nas wzmocni...
on_pomorze
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:02
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: on_pomorze »

Ja akurat potrzebuję czegoś co jednocześnie pozwoli mi nadrobic trochę lat ;)
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

http://www.miwo-military.pl/

zadzwon do nich,uszyja Ci spodnie jakie bedziesz chcial
on_pomorze
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:02
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: on_pomorze »

Ageton dziękuję :) No w końcu znalazłem, myślałem że nie znajdę sensownych męskich spodni http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 8663699309 mission completed!
sar
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2011, 20:59
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: sar »

Witam.
Moim skromniutkim zdaniem spodenki z kieszeniami z przodu sprawdzają się tylko w trzech przypadkach:
- lotnictwo- przezroczysta kieszeń na mapę, jak siedzisz to wszystko widzisz.
- służby typu ochrona - do protektorów.
- alpinizm przemysłowy - specjalna modyfikowana kieszeń na narzędzia / dokumentacje techniczną.
W przypadku długiej marszuty, zwłaszcza przy deszczu taka kieszeń po prostu mnie osobiście irytuje, trze i drażni.
ODPOWIEDZ