Góry Stołowe

Szukasz informacji o jakimś miejscu? Byłeś w miejscu które chciałbyś polecić innym? Napisz o tym w tym miejscu.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Góry Stołowe

Post autor: w0jna »

Panowie,
poszukuję wszelkich informacji o ww. górach. Oczywiście raczej chodzi mi o rady pojedź tu, pojedź tam wejdź na szlak żółty i 10h przejdziesz całe pasmo. Interesuje mnie też info o ściankach wspinaczkowych. Gdzieś po drodze. Informacje z pierwszej ręki. Planuję wypad tak z 2 dniowy. Spanie gdzie się da. Las, schronisko etc.

Zapodajcie jakieś fajne informacje na wycieczkę. Z góry dziękuję.
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Polecam Ci schronisko na Szczelińcu 8-)
Miłe Panie.
Szlak zdaje się czerwony - nie pamiętam dokładnie. Wiedzie on i przez Szczeliniec i Błędne Skałki. Albo wal do Czech - tam ponoć lepiej 8-)
Kiedy się tam wybierasz ?
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Czwartek-Piątek + ew noce.
Jade z Wrocławia.
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

w0jna, nie wiem czy jeszcze potrzebujesz informacji, ale jak będziesz w Karłowie to skieruj się do sołtysa, który jest jednocześnie leśniczym i przy okazji zapalonym 'górołazem'. Można u niego również przenocować za rozsądne pieniądze. Jak byłem tam kilka lat temu, to miałem pecha bo w tym terminie wyjechał połazić po Andach, wrócił jak 'stałem w drzwiach z walizkami' i zamieniliśmy ledwie kilka słów.
Jak będziesz zainteresowany, to powinienem mieć gdzieś zapisany nr telefonu.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ