Spodnie Craghoppers Bear Grylls

Dział z recenzjami sprzętu, sprawozdaniami z testów itp.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
senseimarcel
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:45
Lokalizacja: Stettin
Płeć:
Kontakt:

Spodnie Craghoppers Bear Grylls

Post autor: senseimarcel »

Firma Craghoppers jest znanym brytyjskim producentem odzieży outdoorowej. Od niedawna rozszerzono ofertę o linię Bear Grylls. Jest to odzież którą współtworzy w fazach projektu sam Bear biorąc pod uwagę ich aspekty użytkowe. W marcu z pewnymi obawami stałem się szczęśliwym nabywcą spodni z pod loga "wszystkim lubianego Beara Gryllsa" :mrgreen:
Zdążyłem już przeciągnąć je po krzakach w kilku wyprawach oraz pobuszować po bunkrach i jak na razie nadal jestem z nich zadowolony.

zalety:
- wiele kieszeni rozmieszczonych w przemyślany sposób.
- solidny gruby worek strunowy na telefon w bocznej kieszeni.
- szybkoschnący i przewiewny materiał
- wzmocnienia na kolanach i tyłku
- co bardzo mnie ucieszyło spodnie dosłownie prasują się same, wystarczy wyjąć z pralki założyć na siebie i po paru minutach wyglądają jak wyciągnięte z pod żelazka, także w lesie dodatkowe punkty do lansu :mrgreen:
- nie umknęło mojej uwadze także to że spodnie łatwo się nie brudzą, piach, ziemię i kurz wystarczy strzepnąć i nie ma śladu.
-słynna powłoka "nosi life" którą szczyci się Craghoppers daję ochronę przed komarami oraz kleszczami, jak dotąd dla mnie skuteczna. Nie wiem czy to przypadek czy może faktycznie cud współczesnej technologii ale nie zauważyłem żeby jakiekolwiek paskudztwo żerowało na moich nogach.

wady:
- dosyć wysoka cena 65£
- Craghoppers nie ma sieci dystrybucji w Polsce
- żar z ogniska na spodniach wypala dziurki w materiale.
- rozmiary kompletnie nie występujące w odzieży. Przy zakupie w sieci trzeba poprosić sprzedawcę aby podał dokładną długość nogawek i obwodu pasa.

Podaje link do filmu na którym koleś się nimi podnieca.
Naród wspaniały, tylko ludzie chu... (Józef Piłsudski)
ODPOWIEDZ