Latarka taktyczna ledowa Black Eye MX132L-RC

Dział z recenzjami sprzętu, sprawozdaniami z testów itp.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
senseimarcel
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:45
Lokalizacja: Stettin
Płeć:
Kontakt:

Latarka taktyczna ledowa Black Eye MX132L-RC

Post autor: senseimarcel »

Na zlocie latarka cieszyła się dużym zainteresowaniem, wiec napiszę kilka słów od siebie.
Latarkę nabyłem głównie do penetracji obiektów podziemnych i tuneli aczkolwiek równie dobrze sprawdza się na wyprawach.
-całkiem wygodnie leży w dłoni
-zasięg latarki bardzo miło mnie zaskoczył, do 100 metrów strumień światła doskonale penetruje ciemności
-sprzęt jest bardzo dobrze wykonany z dbałością o szczegóły
-do zasilania wykorzystano dość nietypowy acz bardzo wydajny akumulator li-ion 2200mAh
-w komplecie dostaniemy kompaktowa ładowarkę niestety tylko pod zasilanie 220V
-wielką zaletą latarki jest jej niewielki apetyt na energię elektryczną, akumulator wystarczył mi na doświetlanie się przez trzy noce na zlocie i do końca nie dawał znaku wyczerpania
-jak wiadomo nie ma gadgetów doskonałych więc dodam że jak dla mnie miłym dodatkiem było by o gumowanie latarki bo korpus wykonany jest w całości z aluminium lotniczego
-nie radze rzucać latarką po twardych podłożach, po upadku z dwóch metrów na posadzkę zauważyłem małe pęknięcie szkiełka,na szczęście nie na wylot
Jednakże jestem bardzo zadowolony z produktu, a przetestowałem już wiele latarek i jak na razie jest to latarka najlepsza jaką miałem w reku.
Cena latarki w sklepach przekracza 200 zł, jednakże na wszystkim znanym serwisie aukcyjnym można nabyć taki sprzęt za około 160 zł

podaje link ze zdjęciami i opisem technicznym do pierwszego lepszego sklepu jaki mi wyskoczył na googlach:

http://latarki.pl/0,0,483,idealny_preze ... ier_gratis
Naród wspaniały, tylko ludzie chu... (Józef Piłsudski)
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem tej latareczki :) Właśnie w drodze do moich łapek są trzy dodatkowe akumulatory (TrustFire "ogniste" z zabezpieczeniem PCB) do niej :mrgreen:
ODPOWIEDZ