obniżka Snugpak

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

dla drugiej połówki, ale czy celem spięcia to się jeszcze okaże :-P

Agnieszko, jak mamy płacić przy przesyłach grupowych? każdy za siebie, czy do jednej osoby która Tobie potem prześle całość? Bo koszty wysyłki pokryje jedna osoba, żeby bałaganu nie robić...
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

hejtyniety pisze:dla drugiej połówki, ale czy celem spięcia to się jeszcze okaże :-P

Agnieszko, jak mamy płacić przy przesyłach grupowych? każdy za siebie, czy do jednej osoby która Tobie potem prześle całość? Bo koszty wysyłki pokryje jedna osoba, żeby bałaganu nie robić...
Po co tak kombinować?
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Wiesz, lepiej się zapytać. Też uważam, że jak będzie napisane kto płaci za wysyłkę to powinno być wszystko ok, a kasa od każdego może iść indywidualnie, ale nie wiem jaki Arizzon ma system rozliczania. Mam nadzieję, że rano wszystko się dowiemy ;-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

hejtyniety pisze:Wiesz, lepiej się zapytać. Też uważam, że jak będzie napisane kto płaci za wysyłkę to powinno być wszystko ok, a kasa od każdego może iść indywidualnie, ale nie wiem jaki Arizzon ma system rozliczania. Mam nadzieję, że rano wszystko się dowiemy ;-)
Kombinujesz niepotrzebnie, jak przekombinujesz to się wyłamuję ze zbiorowej wysyłki, będę Ci za to "wielce zobowiązany"...
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
AQ74
Posty: 0
Rejestracja: 11 kwie 2011, 23:04
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: AQ74 »

1.Wolfshadow <- Wysyłka do tego pana. - Jungle Bag (prawy, oliv)
Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
Młody - Travelpak Extreme (prawy)
Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv)
Hejtyniety - Jungle Bag (lewy, oliv)
Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive)
5. yoger - Jungle Bag (lewy, olive)
6. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
7. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
8. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
10. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
11. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
Frytas
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:13
Lokalizacja: Ostrołęka
Gadu Gadu: 12972890
Płeć:

Post autor: Frytas »

Armat pisze:
Frytas pisze:Nikt nie pomoze w zakupie sleepera lite? Ewentualnie zamienie na moja komorke z gieldy
W jaki sposob pomoc?
Pisalem we wczesniejszym poscie. Do wtorku przyszlego tygodnia nie mam kasy, wiec pytalem sie czy jakis forumowicz nie moglby kupic dla mnie sleepera lite, a ja bym od niego za tydzien go odkupil.
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Lipa trochę, miałem nadzieję, że przy 220cm całości da radę wejść tam z 191cm :/
W takim razie wezmę tylko jeden dla ojca
Chyba, że macie jakieś letnie śpiworki na dłuższego człowieka w podobnych cenach?
6. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Frytas, nie kombinuj tylko napisz PW do Agnieszki i grzecznie zapytaj czy może zamówić śpiwór dla ciebie, a ty zrobisz wpłatę najszybciej jak się da. Jak będziesz grzeczny i ładnie się uśmiechniesz to pewnie nie będzie problemu.

Myślałem że nie potrzebuję kolejnego śpiwora, ale jak widać życie brutalnie weryfikuje poglądy...

1.Wolfshadow <- Wysyłka do tego pana. - Jungle Bag (prawy, oliv)
Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
Młody - Travelpak Extreme (prawy)
Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv)
Hejtyniety - Jungle Bag (lewy, oliv)
Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive)
5. yoger - Jungle Bag (lewy, olive)
6. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
7. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
8. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
10. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
11. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
12. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)

Yoger, nie wiem czy two je zamówienie wykasowywać czy nie, dlatego zostawiam listę nienaruszoną, jak podejmiesz decyzję to popraw.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Przeprawiam żeby nie było niejasności
1.Wolfshadow Wysyłka do tego pana. - Jungle Bag (prawy, oliv)
Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
Młody - Travelpak Extreme (prawy)
Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv)
Hejtyniety - Jungle Bag (lewy, oliv)
Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive)
5. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
6. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
7. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
8. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
10. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
11. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Offtime pisze:Kombinujesz niepotrzebnie, jak przekombinujesz to się wyłamuję ze zbiorowej wysyłki, będę Ci za to "wielce zobowiązany"...
Mariusz, nie kombinuje tylko się pytam. Decyzja i tak należy do Arizzon. Spotkałem się co najmniej z 4 systemami zarządzania wpłatą przez sklep. Czasami przelewy idą "na nick", czasami na numer zamówienia, jeszcze innym razem na jakiś kod i kwotę itd.

Jeżeli te 8 śpiworów idzie na jeden adres to pewnie jest to traktowane jako jedno zamówienie i powinniśmy dostać ten sam jego numer. Jeżeli na nick to trzeba się posłużyć dodatkową listą, aby rozkminić które są do wysłania razem. W przypadku kodu i kwoty jest najgorzej, choć mam nadzieję, że Arizzon nie korzysta z tego systemu ;-)

Ma to też znaczenie przy paragonach, czyli późniejszej gwarancji. Bo bez sensu, jakby był jeden paragon na 8 śpiworów i za każdym razem trzeba by męczyć Wolfa. Choć mam nadzieję, że paragon w ogóle nie będzie potrzebny :-)

Dodam jeszcze, że to co chcemy jest jasne i oczywiste dla osoby która czytała ten wątek, ale nie wiadomo kto będzie rozliczał/pakował te nasze rzeczy i czy dla tej osoby to też będzie tak oczywiste. Wole teraz mieć czarno na biały co i jak niż później się zdziwić...

I jeszcze raz powtarzam, że decyzja jest po stronie sklepu a nie mojej. Ja tylko chce wyjaśnić ten temat, żeby nie było później żadnych niedomówień :roll:
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

hejtyniety pisze:
Offtime pisze:Kombinujesz niepotrzebnie, jak przekombinujesz to się wyłamuję ze zbiorowej wysyłki, będę Ci za to "wielce zobowiązany"...
Mariusz, nie kombinuje tylko się pytam. Decyzja i tak należy do Arizzon. Spotkałem się co najmniej z 4 systemami zarządzania wpłatą przez sklep. Czasami przelewy idą "na nick", czasami na numer zamówienia, jeszcze innym razem na jakiś kod i kwotę itd.

Jeżeli te 8 śpiworów idzie na jeden adres to pewnie jest to traktowane jako jedno zamówienie i powinniśmy dostać ten sam jego numer. Jeżeli na nick to trzeba się posłużyć dodatkową listą, aby rozkminić które są do wysłania razem. W przypadku kodu i kwoty jest najgorzej, choć mam nadzieję, że Arizzon nie korzysta z tego systemu ;-)

Ma to też znaczenie przy paragonach, czyli późniejszej gwarancji. Bo bez sensu, jakby był jeden paragon na 8 śpiworów i za każdym razem trzeba by męczyć Wolfa. Choć mam nadzieję, że paragon w ogóle nie będzie potrzebny :-)

Dodam jeszcze, że to co chcemy jest jasne i oczywiste dla osoby która czytała ten wątek, ale nie wiadomo kto będzie rozliczał/pakował te nasze rzeczy i czy dla tej osoby to też będzie tak oczywiste. Wole teraz mieć czarno na biały co i jak niż później się zdziwić...

I jeszcze raz powtarzam, że decyzja jest po stronie sklepu a nie mojej. Ja tylko chce wyjaśnić ten temat, żeby nie było później żadnych niedomówień :roll:
Jak chcesz coś wyjaśnić to zadaj pytanie, nie wymyślaj głupot.
Albo na dobry początek zacznij czytać.

Będziesz miał problem jak dostaniesz numer zamówienia i wyliczenie kosztów bez obciążenia przesyłką jeśli podasz adres Wilka jako ten do wysyłki?
Musisz kombinować z piętnastoma przelewami w te i we wte?
I co to znaczy że dla kogoś kto będzie to rozliczał może to nie być jasne, nie znasz człowieka a już masz go za idiotę?
Arizzon Shop pisze:[...]
Listę chętnych zamknę jutro rano. Do każdego zainteresowanego wyślę wiadomość prywatną z prośbą o przesłanie danych do faktury i wysyłki. Jak dostanę dane, prześlę numer zamówienia, dane do przelewu i wyliczenie kosztów. 14 dni realizacji liczymy od momentu zaksięgowania na naszym koncie kwoty za całe zamówienie, także proszę się nie ociągać.

[...]
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

żeby było jasne ja NIE CHCE dodatkowych przelewów, nikomu one nie są na rękę.

Natomiast zacytowany przez Ciebie fragment był pisany jeszcze zanim było jasne, że bierzemy wysyłkę grupową.

Dobra, koniec offtopa, mam nadzieję, że każdy dostanie swój paragon, a cała akcja obejdzie się bez żadnych zgrzytów :-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

hejtyniety pisze:żeby było jasne ja NIE CHCE dodatkowych przelewów, nikomu one nie są na rękę.

Natomiast zacytowany przez Ciebie fragment był pisany jeszcze zanim było jasne, że bierzemy wysyłkę grupową.

Dobra, koniec offtopa, mam nadzieję, że każdy dostanie swój paragon, a cała akcja obejdzie się bez żadnych zgrzytów :-)
O opcji zbiorowej wysyłki było na pierwszej stronie.

Jeszcze w kwestii paragonów.

Paragon to nie gwarancja. Nawet jeśli przyjdzie jedna faktura/paragon na śpiwory to wystarczy że ją sobie skserujesz, paragony potrafią blaknąć, po tygodniu być nieczytelnymi. Kupując buty czy kurtkę w byle sklepie uważasz że jak paragon wyblaknie to stracisz gwarancję? Tak czy inaczej paragon/faktura to nie karta gwarancyjna to co najwyżej "dowód zakupu".
Tu możesz sobie poczytać http://www.federacja-konsumentow.org.pl/
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Było, ale bez szczegółów.

Przez neta jedynie raz miałem problem z uzyskaniem gwarancji i wtedy właśnie rozbiło się o dowód, że kupiłem to u nich, czyli ten nieszczęsny paragon. Na nic było moje argumenty, że mam maile, potwierdzenia na skrzynce - musiał wysłać paragon razem z trefnym towarem.

Nie ciągnij już offtopa, czekamy co nam napisze sklep :-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Coś mi podpowiada, że Arrizon doskonale sobie zdaje sprawę z faktu, że faktura nie jest gwarancją. To bardzo dobry sprzedawca, więcej wiary, panowie :)
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

hejtyniety pisze:Było, ale bez szczegółów.

Przez neta jedynie raz miałem problem z uzyskaniem gwarancji i wtedy właśnie rozbiło się o dowód, że kupiłem to u nich, czyli ten nieszczęsny paragon. Na nic było moje argumenty, że mam maile, potwierdzenia na skrzynce - musiał wysłać paragon razem z trefnym towarem.

Nie ciągnij już offtopa, czekamy co nam napisze sklep :-)
Nie ja zacząłem offtop wydumanymi problemami więc mnie teraz nie uciszaj.
Wymyślasz rozwiązania nieistniejącego problemu i próbujesz skomplikować całą transakcję, powtórzę jeszcze raz, daruj sobie.
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
Arizzon Shop
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tytuł użytkownika: Agnieszka
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Arizzon Shop »

yoger pisze:Lipa trochę, miałem nadzieję, że przy 220cm całości da radę wejść tam z 191cm :/
W takim razie wezmę tylko jeden dla ojca
Chyba, że macie jakieś letnie śpiworki na dłuższego człowieka w podobnych cenach?
W standardzie Snugpak dłuższych śpiworów nie szyje. Można przedłużać tylko modele szyte w Wielkiej Brytanii. Jeżeli dobrze pamiętam, to samo przedłużenie wychodziło ok. 100 pln, ale to musiałabym jeszcze sprawdzić. Niestety ceny brytyjskich modeli są wysokie.
hejtyniety pisze:Wiecie, nie wiem czy Agnieszka zrozumie dowcip, więc zmienię jednak kolor na oliv :-P
Już sobie kolorowe nici przygotowałam, żeby Ci po godzinach kwiatki wyhaftować.
hejtyniety pisze:Wiesz, lepiej się zapytać. Też uważam, że jak będzie napisane kto płaci za wysyłkę to powinno być wszystko ok, a kasa od każdego może iść indywidualnie, ale nie wiem jaki Arizzon ma system rozliczania. Mam nadzieję, że rano wszystko się dowiemy ;-)
Jest mi obojętne czy przy grupowej wysyłce zapłaci jedna osoba czy każdy z osobna. Moim zdaniem, wygodniej jest doliczyć niewielką kwotę każdemu i tak pewnie zrobię, bo jak pozostawię wam wolną rękę to będziecie cały dzień dyskutować :) Każdy, dla porządku, dostanie oddzielną fakturę i kartę gwarancyjną, żeby nie musieć w razie W za kolegami biegać. Generalnie, tak jak pisałam wcześniej, wszystkie informacje dostaniecie na PW.
Best Brands, Best Quality.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Dziękuję za wyjaśnienie wszystkich wątpliwości :-) Teraz tylko czekać na PW ;-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Zieeeeffff. Panowie darujcie sobie pustą dyskusję. Najpierw licytujecie się o grosze jakby na biednych trafiło. Później przerabiacie gwarancję (dobrze, że pominęliście kwestię rękojmi). Za chwilę będziecie żądali certyfikatów autentyczności i poświęcenia śpiworów w koszyczku z jajami. Arizzon to nie jest "Zdzicho z garażu" klepiący rękodzieło w czasie gdy spada mu ilość promili. :-|

Edyta:
Każdy, dla porządku, dostanie oddzielną fakturę i kartę gwarancyjną, żeby nie musieć w razie W za kolegami biegać.
No i się wyjaśniło.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
Arizzon Shop
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tytuł użytkownika: Agnieszka
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Arizzon Shop »

LISTA ZAMKNIĘTA. Proszę sprawdzić, czy się zgadza.


Wysyłka do Wolfshadow - 7 osób
1.Wolfshadow - Jungle Bag (prawy, oliv)
- Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
- SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
- Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
- Młody - Travelpak Extreme (lewy)
- Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv) + Jungle Bag (lewy, oliv)
- Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive)
5. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
6. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
7. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
8. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
10. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
11. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)
12. Frytas - Sleeper Lite (prawy, czarny)
Best Brands, Best Quality.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Wysyłka do Wolfshadow - 7 osób
1.Wolfshadow - Jungle Bag (prawy, oliv)
- Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
- SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
- Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
- Młody - Travelpak Extreme (lewy)
- Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv) + Jungle Bag (lewy, oliv)
- Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive)
5. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
6. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
7. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
8. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
10. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
11. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)
12. Frytas - Sleeper Lite (prawy, czarny)
13. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, Olive) po raz wtóry. Mam nadzieję, że zdążyłem.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Arizzon Shop
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tytuł użytkownika: Agnieszka
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Arizzon Shop »

Zdążyłeś :)

Wysyłka do Wolfshadow:
:arrow: 1.Wolfshadow - Jungle Bag (prawy, oliv)
:arrow: - Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
:arrow: - SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
:arrow: - Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
:arrow: - Młody - Travelpak Extreme (lewy)
:arrow: - Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv) + Jungle Bag (lewy, oliv)
:arrow: - Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

:arrow: 2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
:arrow: 3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive) + Jungle Bag (prawy, oliwka)
:arrow: 5. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
:arrow: 6. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
:arrow: 7. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
:arrow: 8. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
:arrow: 9. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
:arrow: 10. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
:arrow: 11. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)
:arrow: 12. Frytas - Sleeper Lite (prawy, czarny)


:arrow: POTWIERDZONY
<- UREGULOWANY
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 09:19 przez Arizzon Shop, łącznie zmieniany 8 razy.
Best Brands, Best Quality.
Frytas
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:13
Lokalizacja: Ostrołęka
Gadu Gadu: 12972890
Płeć:

Post autor: Frytas »

A ja mam pytanie.
Sleeper Lite czarny to to samo co Snugpak Military Sleeper Lite czarny?
Po stronie snugpak.pl wnioskuję że tak.
Awatar użytkownika
Arizzon Shop
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tytuł użytkownika: Agnieszka
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Arizzon Shop »

To samo.

Mam nadzieję, że wszyscy dostali wiadomość ode mnie.
Best Brands, Best Quality.
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

Wysyłka do Wolfshadow - 7 osób
:arrow: 1.Wolfshadow - Jungle Bag (prawy, oliv)
:arrow: - Offtime - Jungle Bag (prawy, oliwka)
- SmileOn - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - prawy)
-Inna90 - Sleeper Lite Snugpak Military (czarny - lewy)
- Młody - Travelpak Extreme (lewy)
:arrow: - Hejtyniety - Jungle Bag (prawy, oliv) + Jungle Bag (lewy, oliv)
- Kalyk3 - Jungle Bag (prawy, kolor - oliv)

:arrow: 2. Armat - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
:arrow: 3. Ciek - Jungle Bag (prawy, oliwkowy)
4. Abscessus Perianalis - Jungle Bag (prawy, olive) + Jungle Bag (prawy, oliwka)
5. yoger - Jungle Bag (prawy, olive)
:arrow: 6. Miki - Sleeper Lite Snugpak Military (prawy)
7. slaq - Jungle Bag (prawy, oliv)
:arrow:8. Parthagas - Jungle Bag (prawy, oliv)
9. Puchalsw - Tactical 2 (prawy, oliv)
10. AQ74 - Jungle Bag (lewy, olive)
11. Tanto - Jungle Bag (lewy, olive)
:arrow: 12. Frytas - Sleeper Lite (prawy, czarny)


:arrow: POTWIERDZONY
<- UREGULOWANY
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 14:08 przez Offtime, łącznie zmieniany 2 razy.
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Zablokowany