Przeklejam moje wypociny z innego forum odnośnie taniego jedzenia:
--------------------------
Dzisiaj wstawiłem do lodówki 2 szynkowary. W jednym ok. 1kg szynki wieprzowej a w drugim ok 1,2kg mięsa z kurczaka.
Jutro o tej samej porze szynkowary trafią na 2 godziny do wody 80-90 st.C a po schłodzeniu już w poniedziałek będzie można robić kanapki.
Kurczak kosztował ok 12 zł (ok 2kg)
do tego trochę przypraw, żelatyny, soli peklującej (2 łyżeczki)
Z resztek kuraka gotuje się teraz rosół. Na upartego z części żelatyny, warzyw z rosołu, obierek z ugotowanego kuraka można byłoby zrobić galaretę.
Easy, cheaply and quickly...
Szynkowar to takie ustrojstwo:
http://www.wyroby-domowe.pl/sz01-szynko ... p-214.html
Mam kilka innych pomysłów na jego użycie. Tak od domowego pasztetu po sało.
Co do oszczędności to w l. 2005-2007 miesięcznie na 2 osoby wydawałem 240 zł na żarcie (120zł/os).
Zakupy były takie:
- produkty sypkie (ryż, kasza, mąka, cukier) w marketach po sprawdzeniu gdzie taniej
- nabiał, warzywa i owoce tylko na małym targu
- wędliny w sklepie gdzie był duży wybór i od razu krojenie na plasterki (część wędlin robiłem na spółę ze staruszkiem kupując 1/2 świniaka w hurtowni, przetwarzając i wędząc we własnym zakresie)
- wieprzowina w sklepie firmowym przy ubojni (dość daleko było i kupowałem więcej, porcjowałem i mroziłem)
- drób w hurtowni drobiu (2 całe kurczaki - porcjowałem i mroziłem - np. 2 udka z kurczaka to podstawa 2 daniowego obiadu)
Jeśli były dania typu gulasz, leczo, bigos to zawsze robiłem więcej a to co zostało pasteryzowałem w słoikach na później.
Trzeba tylko trochę pokombinować.
Na przykład bierzemy duże golonko i przy jego pomocy możemy uzyskać:
- golonko na piwie z miodem (po wstępnym obgotowaniu)
(z obgotowania uzyskujemy dużo wywaru m/w na 6-8 porcji)
- żur z ziemniakami
- żur z pierogami kapustą i grzybami (grzyby można sobie zbierać i suszyć we własnym zakresie)
- barszcz z .... (po dorzuceniu i obgotowaniu buraczków)
- zupę .... (np. ziemniaczaną)
No i jeszcze można dorzucać dzikie rośliny jadalne

----------------------------
Gotowanie na gazie z butli. Żadnego płacenia ryczałtem, opłat przesyłowych, abonamentów itp. Oprócz tego standardowo ograniczenie zakupów używek i alkoholi (domowy wyrób win się kłania).
