Kurs Instruktorów Rekreacji Ruchowej specjalność survival

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Kurs Instruktorów Rekreacji Ruchowej specjalność survival

Post autor: bogdan »

Razem z Krisem (jako kierownikiem naukowym) po raz trzeci organizujemy kurs Instruktorów Rekreacji Ruchowej specjalność survival.

Ktoś może zapytać, po co płacić za kurs, dający uprawnienia które w przyszłości będą niepotrzebne? Odpowiedzi są dwie:
1. Dla wiedzy
2. Dla papierka z orzełkiem. To że ustawa nie będzie wymagać posiadania takiej legitymacji nie znaczy że nikomu go nie można pokazać albo że papier nie potwierdza posiadanych umiejętności. Zawszeć to potencjalny pracodawca inaczej spojrzy na faceta z konkretnymi papierami niż takiego który tylko mówi że umie.

A to cytat ze strony www.kursyinstruktorskie.edu.pl:
PRAWDOPODOBNIE OSTATNI PAŃSTWOWY KURS IRR!
W związku z nową Ustawą o sporcie, która wchodzi w życie 15 października prawdopodobnie nie będzie już możliwości organizacji państwowych kursów instruktora rekreacji ruchowej, chyba że pojawi się rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki, które dopuści taką możliwość. Kolejne realizowane kursy będą prawdopodobnie kursami instruktora SPORTU (nowa definicja sportu: Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.)
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

żeś zamilkł :-( nawet nie ma ruchu u Ciebie na stronie

a tu takie ogłoszenie ni zgruchy i z pietruchy
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Driver pisze:żeś zamilkł :-( nawet nie ma ruchu u Ciebie na stronie

a tu takie ogłoszenie ni z gruchy ni z pietruchy
Sorry. Proza życia mnie dopadła. Staram się przetrwać na rynku pracy - stąd też to ogłoszenie.
Jak poczuje trochę luzu na gardle to mam nadzieję ożywić stronę.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Ja mam natomiast pytanko: co w związku ze zmianą na instruktora sportu? W maju nadal będzie można robić, tyle że z inną plakietką, czy będą jakieś restrykcje?
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Niestety - na razie brak konkretów. Instruktor sportu byłby logicznym rozwiązaniem ale... nic nie można zagwarantować.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”