Dziennik Podróżnika 002

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Dziennik Podróżnika 002

Post autor: wrzesientomek »

Kolejna wyprawa, kolejne zdjęcia i kolejny filmik w drodze. Tym razem trzy a nie dwa dni, w trakcie których przechodzimy około 30 km, przekraczamy kilka strumieni nocujemy na ambonie i nad rzeką i oczywiście świetnie się bawimy. Zdjęć jest całkiem sporo, choć było kilka ciekawych momentów, które będą na filmiku zamiast na fotkach (naszą kamerą był aparat, więc jak coś nagrywaliśmy odpadały automatycznie zdjęcia). Jak kumpel zmontuje filmik to dorzucę linka. Miłego oglądania:)

http://picasaweb.google.com/wrzesientom ... directlink
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

Fajne foty,bardzo przyjemnie sie oglada bo starasz sie by zdjecia nie były banalne. To plus. Gratulacje udanej wyprawy i z niecierpliwoscia czekam na filmik :-D Pozdrawiam
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 789
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Rzeczywiście ciekawe zdjątka. Co za tereny przemierzacie?
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Mogę, z całą stanowczością, potwierdzić opinie moich poprzedników. Fajne tereny, fajne fotki, jak to Zdybi określa: nie banalne. Były rybki?
Obrazek
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Trasa od Nowogardu do Żerzyna. O ile N-d znajdziecie na mapie bez problemu to drugiego nawet nie próbujcie szukać:) Nawet google earth go nie wyświetla, można tylko wyszukać (2 domy wielorodzinne i elektrownia wodna, razem chyba góra 7 mieszkań). A po drodze była masa ciekawych lasów, a szczególnie te koło Łosośnicy (głownie świerki i buki, las dosłownie w łatki, raz mech i suche igły raz liście pod stopami). Jak przygotuje, to mogę wrzucić mapkę z google earth. Dorzucę też lokalizację do zdjęć.

Ryba była jedna i będzie widać to na filmiku (chyba że przy montażu odrzucą:). Ogólnie kiepsko brały. Spotkałem kilku wędkarzy i też narzekali. Mi trafił się okoń i to nawet ładny, taki w sam raz na patelnie, ale skoro mieliśmy co jeść to dostąpił amnestii:)
Awatar użytkownika
earthtraveler
Posty: 79
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:35
Lokalizacja: Kozłowo
Gadu Gadu: 6793090
Tytuł użytkownika: Lubię sobie połazić
Płeć:

Post autor: earthtraveler »

Zdjęcie z wielką niedzwiedzicą na niebie to poprostu rewelacja!!! Dłuższy czas naswietlania zrobił swoje..piękne....
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

wrzesientomek, Masz facet fantazję. Widać to w niektórych z Twoich zdjęć. Dzięki za inspirujące relacje.
Więcej! Więcej! Więcej!
Pozdrawiam
Puchal
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Dzięki wszystkim za dobre słowa:) Spoko puchalsw, dziennik podróżnika zaczyna się jedynie rozkręcać i nabierać tempa. Ledwo wróciliśmy a już zastanawiamy się nad następną trasą, najprawdopodobniej 4-ro dniową. Chcemy się wybrać w typową jesienną słotę. Suche liście pod stopami, mgły, mżawka no i wszechobecny wiatr, który będzie się wszędzie wciskał. Oprócz tego zimą będzie kolejna wyprawa, oczywiście najprawdopodobniej. Na razie wszystko jako bliżej nieokreślone plany, ale do niedawna tak samo było z tym wypadem i jakoś nagle się sprężyliśmy i wybraliśmy:)

earthtraveler, właśnie po to targałem ze sobą statyw. Te dodatkowe 1,5 kg wnerwiało niemiłosiernie, ale cały trud został zrekompensowany przy kilku nocnych zdjęciach, przy tych na których jesteśmy we dwóch no i przy filmikach. Ciężko by było odwalać tu prowizorkę i szukać jakichś ściętych pniaków, próbowałem już kiedyś:) Kompakta stawiałem na termosie, ale z większym aparatem, to musiałbym mieć chyba wielki garnek:)

Żeby już nie przedłużać jeszcze raz dziękuję wszystkim za dobre słowa i przypominam o nadchodzącej premierze filmiku "Dziennik Podróżnika 002":)
Awatar użytkownika
emilw641
Posty: 81
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:32
Lokalizacja: woj. Lubelskie
Płeć:

Post autor: emilw641 »

Ładne fotki i ciekawa wyprawa. A te ruiny na zdjęciu 42 wyglądają jak jakaś świątynia.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Pięknie! Że ja ostatnio nie mam czasu na takie przechadzki :(
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Zdjęcie 42 przedstawia ruiny kapliczki na opuszczonym cmentarzu w Żerzynie. Z tego co opowiadał mój sąsiad to miał być opuszczony kościół:) Chcieliśmy tam nocować, ale okazało się, że jest za blisko zabudowań. Mimo, że spaliśmy z pół kilometra dalej i tak ludzie zadzwonili na policję. Tzn tak myślimy ponieważ ktoś świecił po lesie patrolowymi latarkami z samochodu. Musieli się nas chyba wystraszyć:) Oczywiście nie muszę dodawać, że policja czy ktokolwiek inny nie potrafiła nas znaleźć:)

Valdi, postaraj się o trochę wolnego czasu, naprawdę warto. Szkoda marnować życie w mieście:)

A tak na koniec to filmik już zmontowany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”