man and woman wild

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

sylwester2091
Posty: 277
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:48
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

man and woman wild

Post autor: sylwester2091 »

nie wiem czy znacie ten program, ale momentami jest równie "epicki" jak Gryls...

spójrzcie jak ów wojskowy ekspert survivalu radzi sobie w 4 minucie tego filmu http://www.youtube.com/user/SurvivalMat ... cFelPXMGvY

zwróćcie uwagę co wkłada do ogniska i w jakim stanie jest to ognisko tuż przed włożeniem do niego "palącej się" podpałki.
Zax
Posty: 15
Rejestracja: 04 lip 2010, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 3588281
Płeć:

Post autor: Zax »

On tam jest tylko dlatego, że jest ładny. Mam wrażenie, że początkowo ten program/serial miał lecieć na przemian z Modą na Sukces.

A akcja z grzechotnikiem... Porażka. Jedno po drugim zachowanie które nie powinno miec miejsca, a przynajmniej nie powinno być pokazywane w TV. Mógł narobić sobie i Barbie niemałej szkody. Dalej nie chciało mi się oglądać :P

Moda na survival ogarnia świat.
Tylko tak jak Strouda czy Gryllsa można sobie pooglądać, to ten muli że aż się niedobrze robi. Ken i Barbie nie sprawdzili się w tej roli.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

"Dropped into each spot with only a knife and the clothes on their backs, they must survive".

Jakby laskę spuszczali z samym nożem to mógłby być hit.
sylwester2091
Posty: 277
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:48
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: sylwester2091 »

Z obecnie lecących polecam dual survival (w stanach w tamtym tygodniu skończyła się pierwsza seria) i co ważne dostępna jest na YouTube.

Ciek ja bym już wolał żeby również noża nie miała... jakoś klimaty SM mi nie podchodzą. ;)
ODPOWIEDZ