www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Broń
Autor Wiadomość
wolfshadow 
tuptuś leśny

Wysłany: 2010-06-17, 11:39   

Driver napisał/a:
i tu się nie zgodzę nie potrzeba zezwolenia tylko trzeba przejść badania psychologiczne nie tak dokładne jak na broń palną i wystarczy zarejestrować taki karabinek na komendzie

Racja. Badania, 5 dni na rejestrację i wyłącznie pykanie na koncesjonowanej strzelnicy.
(szafa pancerna, wywiad środowiskowy i gwarantowana wizyta smutnych panów jeśli ktoś na mieście postrzeli kogoś śrutem). Dlatego wolę pozostać w limicie. :-)

I coby nie było off-topic: Kobra, zrób sobie procę. W czasach szczenięcych zapewniała mi funkcje plastików ASG, markerów paintballowych i... sprzętu do varmintingu.
Fakt, że ojciec przetrzepał mi tyłek za wycięcie języka z jego skórzanego buta, ale warto było ;-)
Strzelałem z kamieni, nakrętek, kulek z łożysk, śrutu z "rozpracowanych" nabojów myśliwskich, niedojrzałych i dojrzałych małych owoców (agrest, śliwki, jarzębina), żołędzi, kasztanów, wypalanych kulek glinianych, kulek szklanych, kredy...

Michal N 
Metyl Podgrzybek

Wysłany: 2010-06-17, 11:56   

Kobra napisał/a:
Aby sprzęt był dość tani i dość dobry może być używany. Może wy macie coś do sprzedania?

http://reconnet.pl/viewto...be9355bc6ce9ac3 :mrgreen:

wilk4561 
Wędrowiec

Wysłany: 2010-07-10, 19:10   

Jeśli już chodzi o poprawienie nazewnictwa jakiego użył kolega Kobra to jest replika broni ostrej. Powiem Ci tak. Dopiero gdy kupiłem replikę za 2000 zł czułem się zadowolony w pełni. Więc dopisuję się do przedmówców. Poczekaj. Kup coś porządnego. Żeby potem nie żałować.

Odpowiedz do tematu