Małe nocowanie;)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

mieto99
Posty: 0
Rejestracja: 19 maja 2010, 13:14
Lokalizacja: okolice Krynicy;)
Gadu Gadu: 641110
Płeć:

Małe nocowanie;)

Post autor: mieto99 »

Witam;) niedawno z kumplem nam ze tak powiem pozytywnie "odbiło" i postanowiliśmy zbudować coś w lesie i wkońcu przenocować tam;) budowaliśmy to przez 2 dni;) i o to co nam wyszło;)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2010, 18:33 przez mieto99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

A ile drzew scieliscie?
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kiepskie zdjęcia, opisu brak. Daj więcej zdjęć i jakieś wymiary tej budowli oraz co wykorzystaliście do zbudowania tego schronienia. Szałas ten zbudowaliście tylko żeby spróbować jak to się robi czy macie zamiar tam częściej obozować ?

Następnym razem proponuje przejść się do leśniczego i zapytać się o miejsca w których planowana jest wycinka drzew i tam próbować coś działać w kierunku prób budowania szałasów, mniejsza szkoda dla środowiska.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
mieto99
Posty: 0
Rejestracja: 19 maja 2010, 13:14
Lokalizacja: okolice Krynicy;)
Gadu Gadu: 641110
Płeć:

Post autor: mieto99 »

Morg, drzew praktycznie nie wycięliśmy bo to był teren gdzie było dużo świeżo połamanych drzew, wiec wykorzystaliśmy to co było


Młody, zdjęć więcej nie mam, było już ciemnawo i miałem tylko tel komórkowy wiec jakość słaba jest, zamierzamy tam częściej spać więc jest to na stałe, wyglądem przypomina do odwróconą literę U, jest to 3 osobowe miejsce
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Morg pisze:A ile drzew scieliscie?
Ja też w pierwszej chwili pomyślałem, że budulec został pozyskany z młodnika. Średnica belek za tym przemawia. Ale zdjęcia są tak kiepskiej jakości, że trudno wyrokować. Może ktoś czołgiem w młodnik wjechał i połamał... :-/
mieto99 pisze:Morg, drzew praktycznie nie wycięliśmy bo to był teren gdzie było dużo świeżo połamanych drzew, wiec wykorzystaliśmy to co było
"...praktycznie..." !? Pozostaje tylko trzymać kciuki żeby na szałas nie wpadł jakiś leśnik. Bo pierwsze co zrobi to wyda czarną opinię o "surwiwalowcach" i to nie tylko lokalnych.
Łatkę przypiąć łatwo <LINK> (5 post w wątku).
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”