Biathlon w Beskidzie

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
unabomber
Posty: 228
Rejestracja: 16 sie 2009, 18:52
Lokalizacja: Beskid Niski
Tytuł użytkownika: wirus homo sapiens
Płeć:

Biathlon w Beskidzie

Post autor: unabomber »

Takie coś popełniłem:

Impreza odbyła się w schronisku w Bartnem, w Beskidzie Niskim ( www.interpro.home.pl/beskid_bartne.htm ). Brało w niej udział 12 osób.
Zawodnicy strzelali do puszek z odległości 20-stu metrów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Obrazek
Obrazek

Trasa narciarska to dwie pętle po 2.5 km każda. "Broni" było więcej niż uczestników (około 20-stu sztuk), dzięki uprzejmości Michała Majera z Wypożyczalni ASG (www.wasg.pl). W zasadzie mieliśmy całą wypożyczalnię.

Obrazek
Obrazek

Za całość odpowiadały osoby zajmujące się schroniskiem, a za serwis broni - wypożyczalnia.

Obrazek
Obrazek

Serwisant:

Obrazek

Oczywiście, chcemy kontynuować tutaj imprezy ASG, które wyparły z tego miejsca PB. Latem ćwiczenia z zakresu taktyki zielonej (pod okiem instruktorów), biegi terenowe, szkoły przetrwania, zielone szkoły i klasyczne strzelanki. Dysponujemy sporym obszarem leśnym, bardzo zróżnicowanym, doskonale nadającym się do takich zabaw. Jako, że ja sam się trochę strzelam istnieje możliwość zorganizowania tu zabaw całkiem niekomercyjnych lub takich, których jedynym kosztem będzie wypożyczenie replik.


Giwery - Michał
Maestro - Andrzej
Pomysł, strzelnica, wsparcie mentalne i opieka duchowa - ja.
Zima weryfikuje.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Bardzo fajna sprawa gratuluję pomysłu, szkoda, że z nartami jestem na bakier bo z chęcią wziął bym udział w takiej zabawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

W okolicy schroniska pod Bereśnikiem też pewnie ostatnio z ASG strzelali bo na żółtym szlaku widziałem w sobotę trochę plastikowych żółtych kulek.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Grzechu24
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2009, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Gadu Gadu: 11737014
Płeć:

Post autor: Grzechu24 »

Z takiego sprzętu jak na zdjęciach unabomber'a , strzela się z białych kulek , bezszwowych . Z tych żółtych to można strzelać z tych pistolecików z kiosku .
;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”