Gore-Tex ACU

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Gore-Tex ACU

Post autor: Spooky251 »

Witajcie mam pytanie z okazji zbliżającej się wiosny planuje zakup parki z Gore-Tex. Chodzi mi o taką II Generacji w kamuflażu ACU/UCP. Gdzie można taką nową kupić tanio w Wawie ewentualnie na necie??? dziś w jednym ze sklepu ktoś mi proponował parke TEXAR za 270 zł... ktoś tego używał i może to ocenić :?: że to nie jest orginalne to oczywiście wiadomo.

Jak dobrać rozmiar parki bo bluze mundurową ACU (kontrakt) noszę Large Regular :?:
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Spooky251 pisze:dziś w jednym ze sklepu ktoś mi proponował parke TEXAR za 270 zł... ktoś tego używał i może to ocenić :?: że to nie jest orginalne to oczywiście wiadomo.
Odpuść texara, parametry membrany ma, w porównaniu do gore-texu zastosowanego w oryginale, beznadziejne. A biorąc pod uwagę, za ile można dostać oryginalną parkę ECWCS II generacji w UCP to zakup kopii jest zupełnie nieopłacalny.
Jak dobrać rozmiar parki bo bluze mundurową ACU (kontrakt) noszę Large Regular :?:
Szukaj parki w takim samym rozmiarze. Parki II generacji mają spory oversize coby móc pod nie upchnać bieliznę i polar 300/thermal pro high loft. I naturalnie parka w rozmiarze L/R będzie dłuższa niż bluza ACU w takim samym rozmiarze.
Spooky251 pisze:Chodzi mi o taką II Generacji w kamuflażu ACU/UCP. Gdzie można taką nową kupić tanio w Wawie ewentualnie na necie???
Kupowanie w Warszawie w którymkolwiek z demobili sobie odpuść. Tylko przepłacisz. Najlepiej jest upolować odpowiadający Ci egzemplarz na allegro. Przykładowe aukcje:
Nówki
UCP new 1
UCP new 2

Używka stan idealny
UCP used

Co prawda nie w UCP, ale w czymś co przynajmniej w lesie będzie miało właściwości maskujące (Cena jak za parkę w woodlandzie jest bardzo okazyjna).
Woodland mint

PS.
ACU to nazwa munduru, UCP to kamuflażu.
Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky251 »

hej a nie wiesz może chociaż gdzie moge taką kontraktową zmierzyć w wawie żebym mógł kupić ta z allegro za 370:)
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Predator na Ogrodowej, rambo w podziemiach E.Plater, B-52 na miedzianej, PX na Andersa. Nie gwarantuję, że w każdym będzie dostępna bo ostatni raz byłem w takim sklepie w stolicy daaaawno temu.

Poza tym w jednym z linków, które zapodałem, masz wypisane wymiary parki w rozmiarze L/R.
Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky251 »

Tak tylko jak to zmierzyc:)))
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Weź jakąś aktualnie używaną przez Ciebie kurtkę, zmierz ją w klacie, długość itp. a potem porównaj z wymiarami z aukcji.
Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky251 »

Problem jest taki że nie mam żadnej kurtki takiej poza zimową :-D dlatego musze nabyć ale właśnie mierzyłem brata goretex tennier czy cos industries w Woodlandzie Large Long i ten bardziej pasuje z tym że ja bym chciał ACU:)
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

To w takim razie odwiedź adresy, które podałem, popytaj, przymierz jak będą mieli odpowiednie rozmiary i kup na allegro. A jak nie będą mieli, to spytaj sprzedawców parek w UCP do których podałem linki, czy będziesz miał możliwość zwrotu w przypadku złego doboru rozmiaru.
Spooky251 pisze:z tym że ja bym chciał ACU:)
Mylisz mundur (ACU) z kamuflażem (UCP).
Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky251 »

tak racja ACU to typ kamuflarzu a UCP to kolory :mrgreen: już mi z głowy wyleciało :-) pochodze poszukam a w międzyczasie popytam na allegro. Znaczy jeśli chodzi o zwrot zawsze moge zwrócić bo to sprzedaż internetowa :mrgreen: ale nie chce problemu człowiekowi robić :-)
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

tak racja ACU to typ kamuflarzu a UCP to kolory
Army Combat Uniform to mundur armii USA, a Universal Camouflage Pattern to nazwa kamuflażu armii USA.
Spooky251
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2010, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky251 »

jej no racja ale ze mnie noob :mrgreen:
ODPOWIEDZ