Kompan z Krakowa

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

serror
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 13:18
Lokalizacja: KRK

Kompan z Krakowa

Post autor: serror »

Witam jest tu na forum wogóle ktoś z krakowa? Szukam kompana do wypraw itp. Rozglądam się za osobami z Krakowa ale nikogo tu nie widzę. Chyba najwiecej osób interesujących się survivalem bytuje na północy kraju. :-/
Awatar użytkownika
Preano
Posty: 104
Rejestracja: 31 sty 2010, 14:06
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Płeć:

Post autor: Preano »

Też mam wrażenie, że większość to północ.
„Nie mogliśmy dopuścić do siebie myśli o zrezygnowaniu – pokusa byłaby zbyt silna”
J.Pałkiewicz: Syberia - wyprawa na biegun zimna
Awatar użytkownika
Mazazel
Posty: 84
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:36
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 9008350
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mazazel »

memberlist.php?mode=location&order=ASC& ... &start=200

21 osób z Krakowa, plus ile jeszcze nie podało skąd jest, oj malkontenci, niee, nikogutko, ino północ!
zlotykon.pl
niewazne

Post autor: niewazne »

Tylko nie uwzględniłaś jednego że wiekszość z tych osób nie jest aktywnych. :-(
sylwester2091
Posty: 277
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:48
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: sylwester2091 »

ja mieszkam w krakowie i jestem aktywny ;]
serror
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 13:18
Lokalizacja: KRK

Post autor: serror »

Hmm no kilka osób jest z Krakowa ale jak napisał "niewazne" wielu jest nie aktywnych.
Sylwester chodzisz gdzieś do okolicznych lasów na jakieś małe wyprawy?
W moim przypadku survival to bardziej teoria ponieważ nie jestem pełnoletni i raczej nie wybiorę się sam w Bieszczady do lasu. Ale czytam książki, strony, fora i czasami się przejdę do okolicznych lasów rozpalić małe ognisko bądź w celu przetestowania jakiegoś patentu. Zapisałem się do Harcerstwa i przynajmniej raz do roku siedzę cały miesiąc w lesie :mrgreen:
sylwester2091
Posty: 277
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:48
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: sylwester2091 »

owszem od czasu do czasu wybieram się do lasu, co prawda zazwyczaj w okolicach Wadowic, ale np. w sierpniu bylem na 2 dniowym wypadzie w puszczy niepołomskiej (odradzam te tereny ze względu na liczne oczka wodna ukryte w lesie, wiąże się to z tysiącami komarów, a co najgorsze to również z kleszczami, mnie jeden dziabnął gdy spałem w śpiworze pod chmurką co prawda usunąłem go od razu, ale wiadomo kleszcz bardzo często = borelioza lub zapalenie opon mózgowych, raz już boreliozę miałem i nie chciałbym znowu przez to przechodzić brr....
Awatar użytkownika
Mazazel
Posty: 84
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:36
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 9008350
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mazazel »

Ale co to ma do rzeczy, ze są nieaktywni? Są z Krakowa i zainteresowani tematyka forum. Na 99% nie umarli. Wystarczy priva wysłać, info o tym przyjdzie im na maila. Jak się faktycznie chce tego kompana znaleźć;) Ja często piszę do kogoś, kto kiedyś na jakimś forum napisał coś co mnie zainteresowało, ma potrzebne mi info etc. I w większości przypadków kontakt jest- nawet jak osoba już nie pisze na forum, chyba że ktoś maila zmienił czy gg- rzadka sprawa.
Także owocnych łowów:)
zlotykon.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”