Przyrost siły

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Hmm... Jeżeli chodzi o utratę zbędnych kg to nie omieszkam się odpowiedzieć bo jeszcze niecałe pół roku temu miałem trochę dużo tego dodatkowego ciałka do kochania... Podstawa to DIETA + bieganie. Stosowałem dietę wysokobiałkową. Po utracie kilku kg dostałem motywacji do dalszego działania no i do diety doszło bieganie. Plan 10 tygodniowy + 2 razy w tygodniu basen i rower. W ciągu tego okresu udało się pozbyć 20 kg. Jeżeli ktoś nie wierzy...Driver potwierdzi, jak mnie zobaczył po dłuższej przerwie to skubaniec się nie mógł nadziwić 8-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 75
Rejestracja: 17 paź 2010, 17:07
Lokalizacja: Wadowice
Płeć:

Post autor: Góral »

Kobra, Poza tym, jeszcze rośniesz, myślę że w miarę jak będzie Ci przybywać centymetrów :mrgreen: do wzrostu, to i nadmiar brzucha będzie się niwelował. Tylko ruszaj się!
Ja również chętnie przyjmę parę kilo :shock:
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

Młody, wysoko białkowe to jogurty, ser żółty itp? chleb oczywiście razowy a co z masłem? Dawać czy nie?
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

To znaczy twaróg chudy i kurczak gotowany. jogurty to głównie węglowodany, a ser żółty tłuszcze.

Ty powinieneś jeść wszystko: nie baw się w diety. Za młody jesteś, aby samemu pozbawiać się składników odżywczych. Jeśli Ci zależy to wyeliminuj, z diety napoje słodzone, batoniki zamiast obiadu, etc. Nie słodź kawy, herbaty i tak dalej. Jeśli jesz dużo tłuszczy, ogranicz te nasycone, nienasycone jedz. Czyli mniej mięsa tłustego, więcej ryb.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Mother
Posty: 34
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:56
Lokalizacja: Olsztyn
Gadu Gadu: 8087578
Płeć:

Post autor: Mother »

W sumie to ja też suchar jestem na 178cm ważę 73 kg(bez tłuszczu oczywiście), przez zimę muszę narzucić z 10 kg, potem w lato zejdę do 78 i będę zadowolony:)
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kobra, Abscessus Perianalis, już dość wyczerpującą odpowiedź napisał. Ale dla ciekawskich i zaciekawionych 8-) http://www.dietaproteinowa.eu/
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
earthtraveler
Posty: 79
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:35
Lokalizacja: Kozłowo
Gadu Gadu: 6793090
Tytuł użytkownika: Lubię sobie połazić
Płeć:

Post autor: earthtraveler »

By the way..ja właśnie rozpocząłem diete bardziej na mase ,musze złapać pare kilo tyle że czytych mięsni..myslę dobić do 85kg a póżniej redukcja i tak w koło już od 10 lat :D
Mother
Posty: 34
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:56
Lokalizacja: Olsztyn
Gadu Gadu: 8087578
Płeć:

Post autor: Mother »

Kulturysta z zawodu czy zamiłowania, może to i to:)
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

No kupiłem też drążek i dzisiaj robiłem program 50 podciągnięć (http://www.podciaganie.pl/)
Pierwszy dzień czyli opuszczanie. No nie zrobiłem całego niestety bo nie dałem rady ale mięśnie pracują i się zmęczyły trochę to dobry znak. Jutro spróbuję zrobić je znowu.
Myślę o kreatynie, czy ktoś was to stosował? Działa to w ogóle? Też mam namiar na typa co sprzedaję koks ale to zbyt drogie.
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Kobra pisze:Myślę o kreatynie, czy ktoś was to stosował? Działa to w ogóle? Też mam namiar na typa co sprzedaję koks ale to zbyt drogie.
Rockiego ze Stallone'm byś sobie lepiej obejrzał...
wattie
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2010, 18:26
Lokalizacja: Słupsk
Gadu Gadu: 1643215
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wattie »

Na początek odpuść sobie kreatyne. To czy działa zależy od Twojej diety. Na początku i tak będziesz się dosyć szybko rozwijał bez tego. Po pół roku, albo i więcej regularnych ćwiczeń dopiero pomyśl o kreatynie.
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

A jakie są tego skutki brania kreatyny? Słyszałem że nasz "bliski przyjaciel" ma problemy ze zwodem.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 09:03 przez Kobra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

wejdź na pierwsze lepsze forum kulturystyczne a nie zaśmiecaj forum :-x :-x :-x
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

tiaa, byłem na jednym i jedynie to podejrzanie same pozytywne posty na temat kreatyny i oczywiście te zachęcania do kupna takiego i takiego...
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Kobra pisze:Słyszałem że nasz "bliski przyjaciel" ma problemy ze zwodem.
Co za zwody wykonujesz? :mrgreen: :-P
Zastanów się czy chcesz być silny, czy mieć posturę osiłka.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

Na allegro znalazłem kreatynę na spalanie tłuszczu, na zwiększenie siły i wytrzymałości i na mięśnie.
wattie
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2010, 18:26
Lokalizacja: Słupsk
Gadu Gadu: 1643215
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wattie »

Troche przekolorowane wg. mnie. Kreatyna jest głównie na zwiększenie energii. A to czy zwiększy siłe, mase czy wytrzymałość zależy od treningu i diety.
niewazne

Post autor: niewazne »

http://www.najlepsza-kreatyna.pl/kreatyna-u-dzieci.php
Kobra twoje życie, twoje zdrowie. Sam rady nie dajesz ? Żeby w takim wieku się wspomagać :roll:
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Kreatyna to raczej na spalanie tłuszczu jest. Działa tylko połączona z treningiem.
Kobretti i koksy 8-) Pięknie coraz ciekawiej.
Może to i lepiej, że będzie "strzelał ślepakami"
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

no proszę, a jednak nie jest mi potrzebna, kij z nią, nawet kasy na to nie mam i wolę sobie kupić coś innego. Tak jak pisało w tym artykule w młodym wieku dziecko może osiągnąć dobre wyniki bez tych zarzywek.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2010, 11:18 przez Kobra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Slaq: na spalanie tłuszczu masz spalacze tłuszczu.. :P Oparte na kofeinie, efedrynie etc. Kretyna nawadnia i dostarcza energii. Żeby efekt półtoramiesięcznego cyklu utrzymać, trzeba przestrzegać ścisłej diety no i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Kobra, monohydrat kreatyny to jest rzeczywiście coś czego używa się na początek, ale suplementacja tego typu ma swój początek dopiero po co najmniej roku intensywnych treningów, więc sam widzisz że nie ma sensu.
Trenuj, a w momencie kiedy odruchowo będziesz trzymał dietę i będziesz już dobrze rozwinięty, ale trening będzie dawał już zmniejszone efekty, to polecam właśnie monohydrat. Ino u Ciebie to na oko za 2 lata najwcześniej ten dzień nastąpi, więc spokojnie masz czas, żeby dozbierać kasę. :P

Pozdrawiam :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
earthtraveler
Posty: 79
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:35
Lokalizacja: Kozłowo
Gadu Gadu: 6793090
Tytuł użytkownika: Lubię sobie połazić
Płeć:

Post autor: earthtraveler »

Od 8 klasy szkoly podstawowej zaczął się trening na drązku z czasem doszły pompki później brzuszki,cwiczyłem tak do momentu wyjścia z wojska czyli ładnych parę lat wierzcie lub nie ale ćwiczyłem zawzięcie dziennie 10 razy po 10 podciągnieć plus 400 do 600 brzuszków plus 100 pompek i to przez wszystkie te lata (taka moja natura) po wojsku doszły cwiczenia na siłowni i tu chodzi mi o temat.. ze dopiero po jakiś dwóch latach na siłowni doszła pierwsza odżywka .Kobra widze ze twoje podejście do tematu odzywek jest raczej śmieszne,sugeruję dać sobie na spokój nie słuchać głupich rad kolegów z podwórka wziąźc sie za trening i literature z zakresu odzywiania
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

I może masz rację oj sorry na pewno masz racje. No u mnie bierze kilka chłopaków z klasy kreatynę no i mają swoją siłe i kondycje tylko że moja kondycja nawet przewyższa ich kondycje z moim brzuchem. Jedynie są silni i napompowani. A mi ćwiczenia już sprawiają dużą przyjemność. Bieganie, pompki i brzuszki to fajna sprawa no tylko z podciąganiem problem ale ćwiczę co dzień i powolutku wychodzi mi to lepiej. Teraz przerwa niestety bo teraz mnie mięśnie bardzo bolą (triceps, biceps, mięśnie pleców i barków) a więc teraz więcej biegam aby rozładować energię.
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 75
Rejestracja: 17 paź 2010, 17:07
Lokalizacja: Wadowice
Płeć:

Post autor: Góral »

Nie wolno ćwiczyć podciągania codziennie! Nieważne, czy to opuszczanie, czy już właściwe uginanie ramion w zwisie. Codziennie to możesz brzuszki robić, ramiona potrzebują odpoczynku, czasu na regenerację, w ostateczności możesz ćwiczyć co drugi dzień.
wattie
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2010, 18:26
Lokalizacja: Słupsk
Gadu Gadu: 1643215
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wattie »

Brzuch też musi odpoczywać :)
Chyba, że robisz brzuszki rano, wtedy przez cały dzień i noc odpoczną.
ODPOWIEDZ