Witam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

buniu14
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2008, 00:23
Lokalizacja: tarnobrzeg
Płeć:

Witam

Post autor: buniu14 »

Witam wszystkich użytkownik forum reconnet

Cos o sobie?

Mam 26 lat i tak jak wy interesuje się survivalem, może jest on troszkę militarny, ale tylko dlatego ze lobię taki klimat, a ciuszki wojskowe zawsze były dla mnie idealne do wszystkiego i w "normalnej" cenie, oczywiście nie do przesady.
Na razie moje leśne wypady są rzadkie, ale z czasem kompletowania sprzetu będą częstsze i dłuższe.
Moze moja nikła wiedza komuś sie przyda, tak jak wasze rady były pomocne dla mnie.
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

buniu14 pisze:Na razie moje leśne wypady są rzadkie, ale z czasem kompletowania sprzetu będą częstsze i dłuższe.
Cześć buniu!Wcale nie potrzebujesz kompletować jakiejś wielkiej ilości sprzętu,by chadzać na wyprawy i bywać w lesie częściej. ;-)
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
buniu14
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2008, 00:23
Lokalizacja: tarnobrzeg
Płeć:

Post autor: buniu14 »

Racja ale jak każdy facet jestem kolekcjonerem i gadżeciarzem, i też wiem że masa rzeczy jest mi nie potrzebna ale natura jest silniejsza :D
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Siemanko. Więc musisz porzucić tą zgubną miłość do rzeczy martwych. rzeczy to tylko rzeczy, a proste piekno jest najlepsze:) pozdrawiam
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

buniu14 pisze:Racja ale jak każdy facet jestem kolekcjonerem i gadżeciarzem, i też wiem że masa rzeczy jest mi nie potrzebna ale natura jest silniejsza
Najfajniej jest, jak uda się coś przydatnego zrobić samemu albo chociaż samodzielnie ulepszyć fabryczne produkty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”