ehh, choć to zbędne, to i ja się witam.

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

ehh, choć to zbędne, to i ja się witam.

Post autor: Vendetta »

No cześć Wam. Dosłownie, jestem Vendetta. Rodzice 22 lata temu pewnie dali mi imię ale można powiedzieć, że celowo zapomniałem.
Co o mnie? cóż za bezsens pisać samemu o sobie.
Powiem tyle, że przybyłem do miasta zarobic na podróż do Marocco, gdyż nie chce tracic czasu, i spotkac się ze znajomym. Większość swojego życia przesiedziałem w terenie, zdala od ludzi, gdyż społeczeństwo budzi do dziś we mnie odraze swoim chamstwem, próżnością i wieloma innymi cechami z którymi niechętnie się spotykam. Kiedyś byłem taki sam jak chyba każdy za młodu/prawie każdy, chciwy, pracujący nad swoim dorobkiem, imprezujący hedonista, alkoholik i sexoholik, wariat, świr i wszystko co najpiekniejsze w życiu młodego boga xD.
Od grubych kilku lat ednak mieszkam w lasach czech, słowacji, węgier i bułgarii. Czasem stopem wybieram się dalej, przeszedłem przez francje do hiszpanii, byłem w szwecji i Austrii, teraz prosto z tąd gdzie jestem planuje Maroco.
Valdi prosił bym się podzielił tripreportami, jednak jak tego dokonać? Nie będe pisał całego życia. Chętnie przyłączę się do różnych dyskusji.
Czy mam jakieś patenty?(otym równiez mówił) Pewnie i mam, jednak do niektórych sami doszliście, niektóre wole zachować dla siebie z uwagi na niebezpieczeństwo, inne będa bezwartościowe dla weekendowych wypadowiczów, jeszcze inne - są moimi najcenniejszymi tworami. Otóż życie jakie zapragnołem prowadzić, to życie nad wyraz twórcze. takie w którym napotkana butelka w krzakach ląduje na turystycznym smietniku, takie w których nóż robie z felgi opony porzuconej na poboczu, po prostu wytłukając strzępki.
Więc czym tu się chwalić.
Jedno stwierdzam, radze sobie bez wynalazków i plecaka niezbędności. Zapytacie dlaczego? częściowo już wytłumaczyłem, najważniejszy powód taki - że lubię ratowac swoje dupsko, dupska zbłądzonych w buszu głupich "turystów" i rozmawiać ze zwierzętami.
haha,
Itak nie zrozumiecie, a mnie się nie widzi dalej tłumaczyć. Pozdrawiam.
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

Cześć.
Vendetta pisze:Co o mnie? cóż za bezsens pisać samemu o sobie.
Dlaczego? Ciekawi ludzie nawet jak piszą o sobie, znajdą czytelników. Prawdą też bywa, że ten, kto mówi o sobie, to nudziarz a ten, kto mówi o nas to wspaniały gawędziarz ;-)
" YOU create your own reality "
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Twoje racje sa ciekawe. Zobaczymy co z gawęd wyniknie;)
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

a na twoim obrazku co jest fotka jakiegoś typa to chyba to nie ty co nie?
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

ahahaha..a co jeśli to ja?
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Nic nadzwyczajnego...milo bedzie Cie poznac
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Widzę, że starsza kadra ma więcej oleju w głowie. Miło mi Valdi, że nie jesteś uprzedzony.
Bo cóż złego w tatuażu?cóż złego, że jest na twarzy?. To jest sztuka, każda linia tego wzoru symbolizuje wiele a te symbole tworzą dla tego człowieka dumę i reprezentują to z czym się zmagał i czego dokonał. To jego twarz, jego wybór, jego życie. Na marginesie, jest bezdomny, a raczej nie ma pięknego domu, pieknej kobiety, pieknych dzieci. Ma wymarzony dom wolny od zawiści sąsiadów, ma wspaniałą kobietę i szczęsliwe dzieci. Plus gromade stworzeń, które poczestował jedzeniem a one zostały w pobliżu.

Niestety to nie ja, aczkolwiek wzór jest mój, delikatnie przerobiony. Ten mężczyzna to Alan i mieszka w stanach, zdjęcie jest znajomej mi osoby.
Kobra pisze:a na twoim obrazku co jest fotka jakiegoś typa to chyba to nie ty co nie?
Przeczytaj uwaznie co napisałem zaczynając ten temat Towarzyszu i wyciągnij wnioski.
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

chciałes mi pokazać jego Galerię?
znam ją na pamięć i śledzę bez przerwy. To fascynująca postac, ale pewnie nigdy się nie spotkamy. Świat jest zły :(
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

Nie no nic by się nie stało jak to był byś ty... to tatuaż trzeba zaakceptować człowieka jakim jest bo zmienić się go nie da... Tatuaże fajne są tylko boję się że zaraz się czymś zakaźnym zarażę czy coś no i nie w tym wieku ;D
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Vendetta, Teraz tak już oficjalnie ;p Cześć, Twoje powitanie bardzo mnie zaciekawiło i utrwaliło w przekonaniu że jesteś bardzo tajemniczą osobą i chce Cię poznać osobiście. Mam nadzieje że odwiedzisz kiedyś "TE" miejsce i razem udamy się na małą wędrówkę.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Kobra, sam tatuuję, i powiem Ci szczerze, że mozna się zarazić ale by tatuator tego dokonał musi być totalnym debilem albo wrednym skurwesynem. W studiu z renomą, nie da się tego zrobić, a pamiętaj, że jeżeli nie masz pewności czy tatuator użył nowej igły, ma wysterylizowaną głowicę, użył nowych pojemniczkow na tusz i przeczyścił odpowiednio miejsce tatuowania, plus ma do tego świeżą parę rękawiczek i maskę jeżeli trzeba, to sam możesz go poprosić oto by robił to na twoich oczach lub zrobił to ponownie. Klient płaci-klient wymaga! to proste.

No Młody, pewnie się zobaczymy kiedyś.
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Miło powitać Cię w naszym gronie i tak jak napisał Młody zaciekawiło i mnie twoje powitanie
Pozdro
Awatar użytkownika
LeElectro
Posty: 66
Rejestracja: 10 paź 2009, 14:05
Lokalizacja: Lubanowo
Gadu Gadu: 604208
Płeć:

Post autor: LeElectro »

"Vitam Cię Vendetto" :D Na prawdę tatuujesz ? Miałem takie myśli, aby zostać tatuażystą, na razie uwielbiam graffiti i mam nadzieję, że nieźle mi wychodzi i czasami jakiegoś motylka, czy tribale sobie odrysuję, a powiedz mi, ile się wydaje na taki biznes ? Od czego trzeba zacząć, pomijając kwestię umiejętności. Mógłbym Cię zasypać pytaniami teraz, o ile się zgodzisz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

LeElectro, wszelkie pytania prywatne na PW prosze.
Awatar użytkownika
LeElectro
Posty: 66
Rejestracja: 10 paź 2009, 14:05
Lokalizacja: Lubanowo
Gadu Gadu: 604208
Płeć:

Post autor: LeElectro »

Naturalnie Valdi :) Po prostu mnie to interesuje, chciałem zagadać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

LeElectro pisze:"Vitam Cię Vendetto" :D Na prawdę tatuujesz ? Miałem takie myśli, aby zostać tatuażystą, na razie uwielbiam graffiti i mam nadzieję, że nieźle mi wychodzi i czasami jakiegoś motylka, czy tribale sobie odrysuję, a powiedz mi, ile się wydaje na taki biznes ? Od czego trzeba zacząć, pomijając kwestię umiejętności. Mógłbym Cię zasypać pytaniami teraz, o ile się zgodzisz :)
Też maluję grafitti sprayem :) bardzo ciekawe zajęcie jak chcesz to możemy o tym pogadać na priv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”