Radzic Nowy

Szukasz informacji o jakimś miejscu? Byłeś w miejscu które chciałbyś polecić innym? Napisz o tym w tym miejscu.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Radzic Nowy

Post autor: Kobra »

Siemka. Chciałem wkleić zdjęcia fajnego miejsca ale niestety nie wiem jak to zrobić... Może mi ktoś napisać?


No mały opis tej miejscowości. Akurat tam mieszka moja babcia i gdy są wolne dni od szkoły to tam jadę. Piękne widoki. Dużo zwierząt najbardziej to raniutko o świcie. Sarny lisy i dziki ale to bardzo rzadko. Jest śliczna zieloniutka trawka. W zimię jest też pięknie i gdy jest dużo śniegu. Ale też trzeba uważać bo w niektórych miejscach jest zamarźnięta woda po kostki ale wpaść to buty mokre... Jest też staw z rybami kiedyś miał właściciela a teraz opuszczony a rybki można łowić ;D. Jest też wielki las. Bardzo piękny i ciekawy też się roi od wiewiórek ptaków sarenek. Nocowałem w te wakacje na tej łące. Wstałem tak gdzie 4:30 już wychodziło słońce a sarenek to z piętnaście było jak nie więcej. Miałem iść coś zdobyć do jedzenia ale bym je napewno spłoszył to poczekam do 8:00 znaczy spałem. Najczęściej to ryby się jadło bo w stawie się roi od ryb ;D
rufuscik
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:24
Lokalizacja: Gdynia
Gadu Gadu: 9053292

Post autor: rufuscik »

Nie wiem ale ja tego zbytnio nie rozumiem.
Kobra pisze:Piękne widoki. Dużo zwierząt najbardziej to raniutko o świcie. Sarny lisy i dziki ale to bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

No to ja pomogę... Ja korzystam z dwóch sposobów- zależnie ile chcesz zdjęć wstawić:

1) Jeżeli niewiele (powiedzmy do pięciu) to wchodzisz na http://imageshack.us/ (najlepiej załóż tam konto, bo w innym wypadku po jakimś czasie zdjęcia zostaną usunięte). Klikasz "Browse" i wybierasz pliki, które chcesz uploadować. Zakańczasz buttonem "start upload" i czekasz... Następnie wklejasz linki (mile widziane w postaci miniatur).

2) Pobierasz program Google Picasa. Potem kieruj się według TEGO poradnika.

Jak coś jest nie jasne to nie zadawaj pytań, tylko użyj Google :diabel2:
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Re: Radzic Nowy

Post autor: Młody »

Kobra pisze: Sarny lisy i dziki ale to bardzo rzadko[...] sarenek to z piętnaście było jak nie więcej
hmm no spoko.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
bivr
Posty: 87
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:15
Lokalizacja: Jelenia Góra
Gadu Gadu: 6693152
Płeć:

Post autor: bivr »

Akurat chyba chodzi mu o to, że dziki pojawiają się bardzo rzadko. Reszta często. Ja bym się do czego innego przyczepił. ;-)
Hail To The King Baby
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

spoko spoko :lol: ja to bym jeszcze do czegoś się mógł przyczepić ale wiem że też nie jestem idealny a pozatym już go na tym forum zrównali z błotem icon_twisted
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Wybacz Kobra za moją banalną pomyłkę.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2009, 09:52 przez Stalker, łącznie zmieniany 1 raz.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

W swojej deklaracji wiekowej Kobra napisał, że ma lat 18.

Ech..Ty też widzę spostrzegawczy jesteś :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Aha, to wszystko wyjaśnia. Cofam to co powiedziałem w takim razie. Wybacz Kobra, idę "walnąć baranka". A jak będziesz miał 18 lat to postawię ci kratę piwa. :oops:
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

Kobra....nie usunę tego tematu, a raczej Twojego posta...aby inni zobaczyli jak można kaleczyć język ojczysty mając 14 lat....
Już miesiąc szkoły mija...przyłóż się chłopcze do języka polskiego...albo daj mi numer do swojej nauczycielki...muszę jej pokazać Twoje posty...gwarantuję, że kiblowałbyś aż do rzetelnego przyswojenia materiału.
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
ODPOWIEDZ