Ankieta- zlot

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Zaznacz odpowiednie weekendy

Czas głosowania minął 22 wrz 2009, 15:01

październik 2-4
6
7%
październik 9-11
9
11%
październik 16-18
10
12%
październik 23-25
10
12%
październik 30-listopad 1
4
5%
listopad 6-8
12
14%
listopad 13-15
16
19%
listopad 20-22
10
12%
listopad 27-29
8
9%
 
Liczba głosów: 85

Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Ankieta- zlot

Post autor: Treasure Hunter »

Jako, że nie mam uprawnień aby podpiąć ankietę do wątku o zlocie pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

Jeśli jest możliwość przeniesienia ankiety to uprzejmie o to proszę ;-)

Niestety chyba nie da się zrobić tak aby wiadomo było kto jakie opcje wybrał ( w każdym razie ja nie wiem jak to zrobić)

Mam nadzieję, że zadziała tak jak powinno :roll:
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2009, 21:42 przez Treasure Hunter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 788
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Ja to z matematyki beton zawsze byłem, ale jak wybiorę 9 z 9, to które będą ignorowane?
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Żadne nie będą ignorowane- przynajmniej nie powinny być. Chyba, że coś namieszałem.
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Treasure Hunter, chodzi o: wybierz tylko 9 odpowiedzi (więcej odpowiedzi będzie ignorowane)... a nie ma wiecej niz 9 ;)
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Czyli wszystko jest ok. Pewnie znając życie będzie kilka opcji ex aequo i wrócimy do punktu wyjścia :-P
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Łowco Skarbów: W bannerze widocznym powyżej ( na prawo od napisu reconnet.pl i wizerunku włóczykija z Muminków ) jest napisane militaria, survival, turystyka. Jeśli nie zdołamy ustalić lokacji ani terminu zlotu przed kulminacją sezonu będzie to dowód, że nikt z nas nie jest godzien żadnego z tytułów: militarysty, survivalowca ani turysty. Rozumiem głebokie zaangażowanie w sprawy rodzinne, spodziewam się, że część z nas nie utożsamia się z myślą wojskową ( vide militaria ), nie zdziwię się gdy konsekwencje podjętej kariery zawodowej czy edukacyjnej staną na drodze do realizacji zlotu, ale nie zrozumiem zwykłego konformzmu w niemożności "wyrwania się" na kilka dni w dowolne miejsce w Polsce w dowolnym terminie. Albo nazywamy się ludźmi zdolnymi do przetrwania w niesprzyjających warunkach albo pokazujemy jak prozaiczne "czynniki" potrafią stanąć nam na drodze. Wybaczcie panowie, ale niemożność zdecydowania się na dowolny termin i dowolne miejsce nie dowodzi niczego poza zwykłą nieudolnością.

Padło hasło Nadbrzeże jako miejsce spotkania. Blisko Warszawy - każdy wie jak dotrzeć do stolicy. Basta. Termin się klaruje poprzez ankietę - Basta. Albo rybki albo... Jeśli w ciągu najbliższych 14 dni nie ustalimy miejsca i terminu to proponuję by każdy poświęcił przynajmniej godzinę swojego życia na przemyślenia nad sensem dalszego nazywania się survivalowcem.

Jak Tanto powiedział - wystarczy kawałek lasu...
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Stalker- spoko ;-) Trochę sobie żartujemy. Jestem pewny, że do zlotu dojdzie.
Miejsce według mnie jest już wybrane- Nadbrzeż- centrum Polski czyli w miarę kompromisowo.

A termin się wyklaruję- tak jak pisałeś- za dwa tygodnie wszystko będzie jasne.
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

No dobra, unisołem się jak zwykle po 22:00. Mogę iść spać spokojnie.

Zależy mi gdyż fajna gawiedź skupia się w tych kręgach i szkoda nie spotkać się...
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Żuraw
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2009, 13:07
Lokalizacja: inąd
Płeć:

Post autor: Żuraw »

Stalker pisze:Łowco Skarbów: W bannerze widocznym powyżej ( na prawo od napisu reconnet.pl i wizerunku włóczykija z Muminków ) jest napisane militaria, survival, turystyka. Jeśli nie zdołamy ustalić lokacji ani terminu zlotu przed kulminacją sezonu będzie to dowód, że nikt z nas nie jest godzien żadnego z tytułów: militarysty, survivalowca ani turysty. Rozumiem głebokie zaangażowanie w sprawy rodzinne, spodziewam się, że część z nas nie utożsamia się z myślą wojskową ( vide militaria ), nie zdziwię się gdy konsekwencje podjętej kariery zawodowej czy edukacyjnej staną na drodze do realizacji zlotu, ale nie zrozumiem zwykłego konformzmu w niemożności "wyrwania się" na kilka dni w dowolne miejsce w Polsce w dowolnym terminie. Albo nazywamy się ludźmi zdolnymi do przetrwania w niesprzyjających warunkach albo pokazujemy jak prozaiczne "czynniki" potrafią stanąć nam na drodze. Wybaczcie panowie, ale niemożność zdecydowania się na dowolny termin i dowolne miejsce nie dowodzi niczego poza zwykłą nieudolnością.

Padło hasło Nadbrzeże jako miejsce spotkania. Blisko Warszawy - każdy wie jak dotrzeć do stolicy. Basta. Termin się klaruje poprzez ankietę - Basta. Albo rybki albo... Jeśli w ciągu najbliższych 14 dni nie ustalimy miejsca i terminu to proponuję by każdy poświęcił przynajmniej godzinę swojego życia na przemyślenia nad sensem dalszego nazywania się survivalowcem.
Jeden z najmądrzejszych tekstów jakie przeczytałem na tym forum. :lol: i to nie żart.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1059
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Rozpiętość niezła, jak na razie z ankiety zbyt dużo nie wynika, kręcimy się w kółko, proponuje wybrać autorytatywnie dwa terminy jeden w październiku i jeden w listopadzie. Do nich zrobić ankietę.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Spokojnie- niech ankieta powisi jeszcze do soboty a potem zrobi się dogrywkę między terminami z największa ilością głosów.
Było po 16 chętnych na październik i listopad, póki co zagłosowało 11. Dajmy jeszcze te kilka dni dla reszty.
Żuraw
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2009, 13:07
Lokalizacja: inąd
Płeć:

Post autor: Żuraw »

.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 11:14 przez Żuraw, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Żuraw pisze:Ten Gryf to chyba był na tym forum prorokiem skoro przewidział taki scenariusz wypadków z tym wybieraniem miejsca i terminu. :mrgreen:
Rafał, jeśli nie chcesz publicznie przyznać się że Ty to Ty, to spoko, administratorzy mogą przymknąć na to oko, ale odpuść sobie kryptoreklamę własnej osoby.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Tanto pisze: to spoko, administratorzy mogą przymknąć na to oko
Nie wiem czy to dobry pomysł...powoli robi się to niepoważne. I co ? Teraz już na porządku dziennym będzie taka zabawa? Najpierw narzekanie, potem płakanie o bana, potem ban, potem nowe konto i znów narzekanie, i znów płakanie o bana...

Serio- nie róbmy sobie jaj.
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Powoli? ;)
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Jak cała rozmowa w tym wątku?
Dąb pisze:proponuje wybrać autorytatywnie dwa terminy jeden w październiku i jeden w listopadzie. Do nich zrobić ankietę.
No i konkretnie. Poszedłbym jeszcze dalej i wskazałbym jednen łikęt.
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Racja- nie powoli. Szkoda słów...
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Gryf pisze:Jak cała rozmowa w tym wątku?
Dąb pisze:proponuje wybrać autorytatywnie dwa terminy jeden w październiku i jeden w listopadzie. Do nich zrobić ankietę.
No i konkretnie. Poszedłbym jeszcze dalej i wskazałbym jednen łikęt.
Ten ktory tobie pasuje?
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

A niby który?

Tylko potem należało by losować sposób głosowania nad terminem spotkania.
Ale jaja! Ubaw po pachy! :lol:
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Rafał- z ilu swoich kont oddałeś głosy? Chcemy zrobić dogrywkę między dwoma terminami i chciałbym wiedzieć jak bardzo zmanipulowałeś wyniki.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Treasure Hunter pisze:Rafał- z ilu swoich kont oddałeś głosy? Chcemy zrobić dogrywkę między dwoma terminami i chciałbym wiedzieć jak bardzo zmanipulowałeś wyniki.
Nie wierzę. Jeśli do tego doszło to jest to podła zagrywka. To już próżność posiadać więcej jak jedno konto. Gryfie ? Czy to prawda ?
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Heh, nieźle.
Otóż wrzucam drugą ewentualną propozycję miejsca zlotu - gawędziłem z Jacą i uznał on, że lasy Rembertowsko-Okuniewskie są jak najbardziej w pytke. Ja tego terenu nie proponowałem gdyż to rzut beretem od mego domu i uznałem, że był by to szczyt bezczelności wobec tych którzy jechali by pare set km ale, że innych propozycji nie ma to daję za namową Jacy. Dojazd jest łatwiejszy niźli do Nadbrzeży no i teren zdecydowanie zróżnicowany - to taka luźna propozycja. Pozdrawiam.

W linku poniżej jest co nieco opisane o owym terenie.

http://cmok.free.ngo.pl/pl/ar5.html
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2009, 09:47 przez slaq, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Dobra myśl! Jestem za :)
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1059
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

A czas płynie, aż zastanie nas gwiazdka.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

W takim razie ogłaszam, że tegoroczne spotkanie Reconnet.pl odbędzie się w dniach 13-15 listopada na terenach Lasów Rembertowsko-Okuniewskich. Taka lokalizcja gdyż:
slaq pisze:Dojazd jest łatwiejszy niźli do Nadbrzeży no i teren zdecydowanie zróżnicowany
.

Szczegóły co do dokładnego miejsca spotkania zostaną rozesłane przez prywatne wiadomości osobom, które zadeklarują udział w spotkaniu.

Tym samym proszę władze forum o wyłączenie ankiety a użytkowników o wpisywanie się na listę obecności w tym wątku. (Tylko osoby na 100% pewne, że się pojawią)

Narzekać łatwo- mam nadzieję, że teraz nie posypią się na mnie gromy za dyktat.

Lista obecności:
1.Treasure Hunter (prawdopodobnie od 12 listopada)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”