Holender

...i inne wynalazki do przenoszenia sprzętu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Taaa... czy to szajs to bym się kłócił. :D Web daje radę i nie narzekam na niego. Poza tym web tex faktycznie nie produkuje dla Brytoli ale od kilku lat. Szukałem na prawdę uważnie i uwierz mi że assulta ciężko dostać. Miałem okazję sobie ściągnąć z anglii. I ja w tym problemu nie widzę.
Kup se Morę
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

wilk4561 pisze:Taaa... czy to szajs to bym się kłócił. :D Web daje radę i nie narzekam na niego.
Ale czy dawałby radę w warunkach wojny w Afganistanie? Podejrzewam że nie masz okazji sprawdzić. Miałem jakieś tam kieszenie łeptexa i powiedzieć o nich mogę tyle, że to tandeta, niby cordura jest ale jakaś taka pstrokata i w miarę jak kolory złaziły to raziło to bardziej niż w przypadku kontraktów, lamówka się szybko strzępiła itp. Za tą cenę? Nie warto. Lepiej już olać highlandera i łeptexa i kupić rangemastera jak ktoś koniecznie nie chce (Nie umie znaleźć) kontraktu.
wilk4561 pisze:Poza tym web tex faktycznie nie produkuje dla Brytoli ale od kilku lat.
Źródło?
wilk4561 pisze:Szukałem na prawdę uważnie i uwierz mi że assulta ciężko dostać.
W zeszłym roku sprowadziłem 4 nowe kontraktowe assault vesty w celu opchnięcia ich po 180 złotych sztuka, dwa lata temu sprowadziłem dwa na handel. Znaczy udało mi się je znaleźć.

I tak sobie zerknąłem na ebay i wpisałem odpowiednią formułę w wyszukiwarce i co? Wyskoczyło mi zatrzęsienie assault vestów, z czego co prawda połowa to kopie w tym web texa po 100 funtów, ale są i kontrakty w cenie 15-40 funtów.
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Mojego Kupiłem za bodaj 20 funtów. To co tu jest nie tak? Też kupowałem z e-bay. Źródło. Jak kupowałem Assulta podzwoniłem po kilku miejscach. Koleś mówił, że przez krótki czas web tex produkował dla armii. Nie wiem przez jaki. Co do mojej kamizelki to była chyba podpisana jako web tex i tym się w sumie zasugerowałem. Może trochę gafę strzeliłem. Zagalopowałem się. Kamizelka którą mam jest dobrej jakości. Może ktoś źle podpisał albo coś bo na naszywkach żadnego loga łeb nie ma. Nie ma takiego dziwnego koloru jak łeb.
Kup se Morę
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

wilk4561 pisze:Mojego Kupiłem za bodaj 20 funtów. To co tu jest nie tak? Też kupowałem z e-bay.
To, że w tej cenie możesz dostać kontrakt? Nie wiem czy wiesz, ale w środowisku polskich brytofili wyroby łeptexa nie są jakoś tak bardzo cenione, można by nawet rzec, że się nimi gardzi, głównie za sprawą fatalnego stosunku cena-jakość.
wilk4561 pisze:Źródło. Jak kupowałem Assulta podzwoniłem po kilku miejscach. Koleś mówił, że przez krótki czas web tex produkował dla armii. Nie wiem przez jaki.
To nie wiedział co mówił, albo był sprzedawcą produktów łeptexa, który wciska kit, żeby sprzedać te graty. Łeptex nigdy dla armii niczego nie wyprodukował. Kamizelki dla wyspiarzy produkuje przede wszystkim firma CQC.
wilk4561 pisze:Co do mojej kamizelki to była chyba podpisana jako web tex i tym się w sumie zasugerowałem. Może trochę gafę strzeliłem. Zagalopowałem się. Kamizelka którą mam jest dobrej jakości. Może ktoś źle podpisał albo coś bo na naszywkach żadnego loga łeb nie ma. Nie ma takiego dziwnego koloru jak łeb.
Może po prostu Ci się upiekło i kupiłeś kontrakt, albo coś rangemastera, czy kogoś tam? W takim razie tylko się cieszyć.
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Dokładnie. Wiesz co to trochę mi oczy otwierasz. Zobaczymy co się z nią będzie działo ale faktycznie jak się jej przyglądałem to wszystko jest dobrze. Wiem że łeb ma inny odcień trochę podobny do holendra. Ta ma kolory nie rażące i dokładnie takie jakie mam na kurtkach czy na spodniach. A mógł byś mi wysłać jakieś fotki tych kontraktów co miałeś?
Kup se Morę
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Popatrz tutaj:
http://www.dpm-soldier.pl/fieldcraft/assault_vest.html

BTW.
Poczytaj uważnie ową stronę, bo warto.
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Czytałem już jakiś czas temu.

Idealnie moja kamizelka.
maciek nowak
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2012, 12:35
Lokalizacja: GOLENIÓW
Płeć:

Post autor: maciek nowak »

Jeżeli ktoś ma jakies obawy co do kupne Holendra to w 100% polecam.Wychwalanie go nie ma juz sensu bo zrobili to juz inni,a ja stałem sie szczęśliwym posiadaczem tego plecaka.Mój jest oliwkowy ,dobrze wydałem pieniądze :-D
zostaw świat lepszym niż go zastałeś
ODPOWIEDZ