Dziwne sytuacje

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Zwierzęta są zaskakujące: czasem potrafią wystraszyć, czasem zadziwić a czasem rozbawić. Z moich doświadczeń wynika, że większość dziwnych, można by powiedzieć paranormalnych sytuacji zawdzięczamy naszemu samopoczuciu i nastawieniu. Inaczej odbierzemy odgłos przemieszczającego się gdzieś w mgle człowieka (bądź "czegoś") będąc z kolegami przy zacisznym ognisku a inaczej będąc samemu w miejscu, które dopiero odkrywamy.
Obrazek
Shikari
Posty: 19
Rejestracja: 03 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Lubień
Gadu Gadu: 414668
Płeć:

Post autor: Shikari »

W ostatnie wakacje miałem taką oto sytuacje : Spałem razem z kumplem w lesie i tak koło godziny 4 rano usłyszeliśmy ze ktoś się zbliża. Kumpel wyciągnął scyzoryk, ja złapałem jakiegoś kija i czekamy... Po chwili z krzaków wychodzi grzybiarz który najwidoczniej chciał wyprzedzić konkurencje. Zdziwił się jak nas zobaczył, chwile pogadaliśmy i nawet wypiliśmy razem herbatkę obozową :-D
Awatar użytkownika
Eternit
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2009, 19:39
Lokalizacja: TBG/RZ
Płeć:

Post autor: Eternit »

Może to co napisze, nie jest jakąś szczególną mądrością lecz uważam że spacerując w nocy po lesie, lub jakimś innym odludnym miejscu należy głowie obawiać się istot żywych takich jak kłusownicy, ukrywający się przestępcy, chuligani czy dzikie zwierzęta. Myśle że te wszystkie paranormalne historie są dobre do poduchy dla niegrzecznych dzieci, a nie dla dorosłych podróżników.
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Najbardziej należy się obawiać własnej wyobraźni. Ot co.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

wolfshadow pisze:Najbardziej należy się obawiać własnej wyobraźni. Ot co.
Gdyż tak właśnie jest. I warto nad tym usiąść, przemyśleć to, gdyż w tym kryje się cała magia życia - w naszej wyobraźni.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

Eternit pisze:Myśle że te wszystkie paranormalne historie są dobre do poduchy dla niegrzecznych dzieci, a nie dla dorosłych podróżników.
No to ja nie jestem dorosłym podróżnikiem,bo lubię takie paranormalne historie.Lubię być samemu w lesie w nocy,słuchać jak las żyje,lubię także gdy niekiedy poniesie mnie wyobraźnia,jest wtedy ciekawiej(można się uśmiechnąć w duszy do samego siebie,bo najczęściej ów strasznym kłusownikiem jest jakiś lis,dzik lub sarna...) i właśnie tak jak napisał Stalker- przemyśleć to i owo ;-)
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
Awatar użytkownika
Eternit
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2009, 19:39
Lokalizacja: TBG/RZ
Płeć:

Post autor: Eternit »

Również lubię wsłuchiwać się w nocne odgłosy lasu. I mimo tego że chociaż czasem naprawde bywają dziwne i to zawsze wiem że to jakieś zwierze, szelest gałęzi czy wiatr lub jeszcze coś innego. Dlatego mimo szacunku śmieszą mnie ludzie szczególnie doświadczeni, którzy uważają że to jakiś duch lub inny upiór. Wiem że to wszystko odgłosy przyrody połączone z naszą wyobraźnią.
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Eternit pisze:to zawsze wiem że to jakieś zwierze, szelest gałęzi czy wiatr lub jeszcze coś innego.
No na przykład coś takiego .
Krótki quiz. Co to może być? ;-)

Edit.
A tak właściwie to ten wątek powinien być w "wolnej dyskusji"
No i o ile się nie mylę to w0jna powinien znać odpowiedź na pytanie quizowe. :lol:
Ostatnio zmieniony 30 lip 2009, 23:22 przez wolfshadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Buszujący w zbożu, Piaskowy dziadek, Edi, banda UPA co nie wie, że wojna się skończyła, Przemysław Gosiewski, Nocne Licho, Dadźbog, Trygław, Kapitan Żbik. :P

EDIT: Motyla noga, wiedziałem, że ukrywacie panowie wszystkie odpowiedzi w kręgu niedostępnym dla nowoprzybyłych. W takim razie idę do lasu poszukać nauki - bo tam jak twierdziła moja polonistka - ona poszła.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2008, 17:12
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 5106892
Płeć:

Post autor: Franek »

Chupacabra? ^^
Frank
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:42
Lokalizacja: Września
Gadu Gadu: 1393236

Post autor: Frank »

Na oko jakiś ptak albo inna wiewiórka. W najgorszym przypadku coś spod czapki Chudego Edda.

Edit: Franek: trzeba sobie zrobić avatary, bo nasze nicki mogą się pomylić ;-)
gruspecnaz
Posty: 56
Rejestracja: 14 kwie 2009, 16:53
Lokalizacja: Katowice
Gadu Gadu: 2856035
Tytuł użytkownika: ....
Płeć:

Post autor: gruspecnaz »

Ja opowiem 2 historie, pierwsza jak jechaliśmy z kolega z polowania, czarna BMW starsza 7 przyciemnione szyby, byliśmy cały dzień zostaliśmy do wieczora i przyszło w nocy wracać bo to trochę daleko od naszego miejsca zamieszkania - ok 100km godzina około 1 w nocy, jechaliśmy przez las i chciało nam się odcedzić ziemniaczki gasimy samochód robimy swoje wsiadam i awaria nie odpala, akumulator padł, to co robimy ? chcemy zatrzymać jakiś samochód i odpalić na kable, ubrani jak to na polowanie oczywiście moro i taka machamy i nic, kolega postanowił puźniej wychodzić na na drogę i zatrzymywać samochody i tak kierowcy się zachowywali - trochę zwalniali długie światła i przyśpieszali, po ok godzinie przyjechała lodziara - policja jeszcze dobrze nie zatrzymali się a policjanci wyskoczyli z niej z bronią wycelowaną do nas i krzyczeli ze policja ręce do góry itp. Potem podeszli obszukali nas i samochód broń w aucie ale już wszystko im zdążyliśmy im wytłomaczyć pomogli nam odpalić. PYTAMY się ich czemu tak wyskoczyli a oni do nas że kierowcy dzwonili na policję że jakieś dwa uzbrojone typki - nie wiem skąd im to przyszło próbują uprowadzić samochody.

Druga historia to z narzeczoną pojechaliśmy do domu po jej babci co trochę wrużyła itp sprawy ale jej się umarło. Przez dwie noce słyszeliśmy jakieś stukania, chodzenia po strychu itp. Przeszukałem cały dom w poszukiwaniu jakiś gryzoni, luźnych desek i takich tam rzeczy, w piwnicy znalazłem karton z jakimiś bibelotami okultystycznymi i książkami, spaliłem wszystko i kolejna noc była spokojna jak makiem zasiał, od tego czasu wierze w zjawiska paranolmalnę
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Tresor pisze:Pewna historia przeczytana na forum opel astra club

Ostatnio rozmawialem z kolega, któremu znajoma jego mamy opowiedziala historie, jaka jej sie przydarzyla... :/ Powiem Wam szczerze, ze az mi ciary przeszly, jak mi to opowiedzial :/

Byla noc. Trasa z niezbyt duzym ruchem, nieoswietlona, dookola tylko las.
Wspomniana kobieta jedzie samochodem (sama). Nagle widzi na drodze jakis duzy konar. Zjezdza na pobocze, wlacza awaryjne i zaczyna usuwac przeszkode z drogi. Gdy konar znalazl sie juz w rowie, wsiada do samochodu, wylacza awaryjne i wlacza sie do ruchu. We wstecznym lusterku zauwaza TIRa, który zaczyna intensywnie swiecic 'dlugimi'. Kobieta nie wie, o co mu chodzi. Jadac tak jakies 90 km/h, pomyslala, ze moze chce ja wyprzedzic. Zjezdza blizej prawej strony, puszcza kierunek i chce go przepuscic. A ten nic! Oprocz tego, ze swiecil 'dlugimi', to dodatkowo zaczal jeszcze trabic tymi trabami. Doszla do wniosku, ze moze ten TIR chce, zeby zwolnila, zeby bylo mu latwiej. Tak tez zrobila - zwolnila do 60 km/h, a on nadal nic! Jada tak kilka km, w koncu kobieta zjezdza na pobocze i zatrzymuje sie, za nia kierowca TIRa robi to samo. Babka wysiada i podchodzi do tego kierowcy, zeby dowiedziec sie, o co mu w ogole chodzi. Patrzy: a ten facet wybiega z TIRa z jakims baseballem i biegnie do jej samochodu! Kobieta w szoku, kazal jej sie tylko odsunac. Otworzyl jej drzwi z tylu, spojrzal do srodka, a potem zaczal sie rozgladac dookola samochodu.
Babka spytala, o co w ogole chodzi, a on jej powiedzial, ze jak usuwala z drogi ten konar, to widzial, jak jakis mezczyzna wsiadl do niej na tylne siedzenie :shock: :shock:
Poniewaz pozniej nie zatrzymywala sie, ten ktos musial wysiasc, gdy zatrzymal ja ten kierowca z TIRa.
Po chwili zajrzala jeszcze na tylne siedzenie i zbladla: na kanapie lezala stalowa linka...

masakra co ?
To ściema z gatunku urban legends. Słyszałem to w tym sezonie 2 razy, w tym raz od własnej matki :D

Jak dobrze się wczytać, można zauważyć brak logiki. Odgłos otwieranych i zamykanych w środku nocy drzwi słychać jak wystrzał z armaty. Poza tym jak tirowiec mógł cokolwiek zauważyć w nocy? Przecież musiał być wtedy w ruchu, czyli daleko. Nawet jeśli coś widział, to pomyślałby, że ktoś poszedł się odlać. Gdyby był blisko/stał, to zawołałby albo wyszedł.

Osobiście bardziej podoba mi się historia o małych dzieciach porywanych w supermarketach w celu pobrania narządów do przeszczepu. Ponoć to nagminne zjawisko, tylko dziwnym trafem w TV o tym nie trąbią, widać nikogo nie interesuje, że nagminnie porywa się małe dzieciaki a później znajdują je martwe w toaletach bez nereczek.

Co do "dziwnych" sytuacji to miałem w tym roku okazję zaobserwować ciekawą anomalię związaną z mgłą. Około 4 nad ranem szedłem przez las na ryby i po jeden stronie drogi mgły nie było wcale, a po drugiej była bardzo gęsta, wysoka, biała ściana. Musiało rozwiewać ją wzdłuż drogi. Bardzo fajny efekt.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1062
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Ciek pisze:Co do "dziwnych" sytuacji to miałem w tym roku okazję zaobserwować ciekawą anomalię związaną z mgłą. Około 4 nad ranem szedłem przez las na ryby i po jeden stronie drogi mgły nie było wcale, a po drugiej była bardzo gęsta, wysoka, biała ściana. Musiało rozwiewać ją wzdłuż drogi. Bardzo fajny efekt.
Miałem takie coś w górach, z jednej strony mgła, mżawka, a z drugiej słońce i nawet minimalnej mgiełki nie było.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

chłopaki to żadna anomalia pogodowa, zwyczajnie - duchy były blisko :)
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
egzor
Posty: 38
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:54
Lokalizacja: Olsztyn Jurajski
Tytuł użytkownika: naszlaku.eu
Płeć:
Kontakt:

Post autor: egzor »

gruspecnaz pisze:(...) czarna BMW starsza 7 przyciemnione szyby (...)
Samochód ich zmylił :mrgreen: . Dobrze że od razu nie zaczęli strzelać.
Pamiętam taką głośną sprawę kiedy to podczas akcji policyjnej na jakichś "bandziorów", został ostrzelany wypasiony, czarny mercedes - Bogu ducha winnym ludziom. Został omyłkowo wzięty za samochód którym mieli się poruszać owi przestępcy.
Fajne wtedy stwierdzenie padło ze strony policji, próbujące odeprzeć zarzuty do źle przeprowadzonej akcji:
"Przecież mogli sobie kupić Skodę a nie Mercedesa"

Sytuacja w 100% prawdziwa.
Pozdrawiam
Arek (egzor)
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Dobra, pisze to drugi raz bo bateria w lapie mi padła. Mam mało czasu więc wybaczcie mi niedopatrzenia w ortografii.

Węgry, rok 2006. byłem gdzies 6 kilometrów na zachód od miasta Debrecen(czy cos w tym stylu). Od pastuchów i "wszedołazów" spotkanych rankiem tego dnia zasłyszłame dwie historie, niby się rózniące ale wydaje mi się, że mówili o tym samym.Chodziło o odkopane ze sterty liści pól roku wczesniej zwłoki młodego meżczyzny, sponiewierane przez "coś". Normalny człowiek zastanawiałby się nad czym czy nie wrócic do miasta, ja pomyslałem: " dlaczego wszyscy znikneli po posiłku, i czy aby napewno jestem tu mile widziany". Z lekką nutką kpiny ale i tez pokory mieszanej ze strachem przez 4 godziny do zmierzchu budowałem szałaś(tak długo, ale był to pancerny szałas), ze znalezisk w pomieniu kilometra. Przed zmrokiem zasłyszałem trzaski piorunów, no więc myslę sobie - już wiem dlaczego pouciekali do osad. Poprawiłem dach i zajołem się ogniskiem w szałasie(mogłem je zrobił bo był wysoki, dwu wierzchołkowy a ponad to miał szczelny dach(nic bardziej mylnego). Dwie godziny po zmroku się zaczeło, zgasł mi ogień przez niedopatrzenie i przysypianie spowodowane goraczka. Luneło tak mocno, że musiałem w deszczu improwizowac po ciemku, innaczej równie dobrze mogłem się nie męczyć z szałasem.
Pracuje ciężko, leje się z nieba jak z wodospadu, dach prawie skączony gdy słysze pomrók niedzźwiedzia. W odległości niespełna dwóch metrów za moimi plecami(prawie w gacie narobiłem, wiedząc, że gdy się obruce będzie za późno). Jedno przyszło mi do głowy - Kochałem Cie życie. Na poważnie jednak, w szczycie napływu adrenaliny wyrwałem kłode z szałasu, wskoczyłem do niego łamiąc druga i gdy chwyciłem improwizowana siekierę by uderzyć w cos co rzuciło się za mną. K**wa, ja nie żartuje panowie i powiem tyle, że wolałem się nie odwarzac o tym pisac ale chce przeczytać to co mi napiszecie po tym poście. Po obruceniu się zobaczyłem pół raza wiekszy łeb wilka od tych które spotykałem, bez jednego ślepia i z niesamowicie krzywymi kłami. Drugi raz już zwieracz nie wytrzymał, posrałem, porzygałem i posikałem się ze strachu gdy ten skurwesyn sprawnie wyrwał belke z szałasu. Zdąrzyłem zadać dwa ciosy, bryzgneła kręw, usłyszałem jękot jakby zarzynanego prosiaka, walniecie w kolejną belke po czym ciszę. Lało ale ja słyszałem ciszę, przerazony do białości, puściłem siekierę, wpadłem w trans w którym nie wierzyłem, czy do końca żyję i czy "on, ona, ono" jest w pobliżu czy się oddalił. Szybko pomyslałem, że prawdopodobnie prawie zabiłem jakiegos pastucha, który robił sobie jaja z kolegami kolejnego "turysty" za jakiego mnie wzieli. Pozbierałem się szybko, plecak na plecy, wyskakuje z namiotu, rozglądam do okoła, leje dalej ale ani sladu obecności kogokolwiek w pobliżu, widze strugę krwi rozmazywana przez deszcz. Nie szukałem zródła, biegłem do rana w przeciwną stronę, tak szybko, że rankiem już nie miałem sił zagotowac wody.

dwa dni póxniej znów spotkałem pastuchów, na mój widok niemal nie pomdleli. Nie wierzyli w to, że jeszcze jestem w tych lasach, i w to, że moge wciąż oddychac bo mój wygląd na to nie wskazywał. Przez tydzień opiekowała się mną węgierska gospodyni domowa mieszkająca - 17 kilometrów od miejsca w którym pierwszy raz spotkałem pasterzy.

Tyle. Rzekne na koniec, że naprawde nie żartuje :shock:, ale następnym razem udawając sie w te rejony, wezmę swoją kuszę.

pozdrawiam smiałków.
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Stary...nie wiem co to był za środek odurzający ale też chce tego spróbować. :mrgreen:
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

hahahaha.. niczego nie ćpałem, nie piłem, nie paliłem. Teraz też nie ;)
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

Skoro zgasł Ci ogień,była ciemna,deszczowa noc w lesie,do tego szałas-to jak dostrzegłeś u tego wilka brak oka i powykrzywiane kły :roll: ;-)
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

nie było to tak wyraźne jak sobie myślisz, nie szukaj igły w stosie siana. Oko się przyzwyczaja do ciemności, a nigdy nie miałem prolemu z widzeniem po ciemku chociazby zarysów. brak ślepia? gdybys widział wściekłość w jednym oku a w drugim nic a nic to co byś pomyslał? że go niema.

Myslałem raczej, że ktoś z wytrwanych wędrowców rzeknie mi coś na temat jakichś zabobonów czy legend z tamtych rejonów. Ja wierze w to co widziałem, tak jak i wierze w inne rzeczy, ale chciałbym bardzo się dowiedzieć czy to delikatna wilcza mutacja czy cos innego. Przedewszystkim też to, dlaczego najpierw ostrzegł a potem zaatakował, i dlaczego wogóle zaatakował. Co najśmieszniejsze, nie widziałem w tych lasach innych wilków a mówiono mi, że wystepują, on kompanów też nie miał :>.
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

nie było to tak wyraźne jak sobie myślisz, nie szukaj igły w stosie siana. Oko się przyzwyczaja do ciemności, a nigdy nie miałem prolemu z widzeniem po ciemku chociazby zarysów. brak ślepia? gdybys widział wściekłość w jednym oku a w drugim nic a nic to co byś pomyslał? że go niema.
Spoko,po prostu zrozum,że ciężko jest uwierzyć w taką sytuację ;-) Wilki nie są mi nie znane jako zwierzęta.Kiedyś z przyjacielem(fotograf przyrody),sprawdzaliśmy każde,możliwe miejsce w naszych rejonach,o których myśliwi mówili,że mogły by tam występować, lub tą trasą się przemieszczać.To cienie...Zobaczyć ciężko,a już atak samotnika na człowieka?Ostatnio nie słyszałem,by coś takiego się gdzieś wydarzyło.
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Z danych zawartych w książce ,,Medicine for mountaineering...'' wynika że wilki, o ile nie zainfekowane wścieklizną, nie atakują ludzi; oraz co więcej jako jedne z niewielu zwierząt są gotowe zostawić swoje potomstwo i uciec. Informacje dotyczą ataków w Kanadzie i US.
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 789
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Vendetta pisze: Pozbierałem się szybko, plecak na plecy, wyskakuje z namiotu, rozglądam do okoła, leje dalej ale ani sladu obecności kogokolwiek w pobliżu, widze strugę krwi rozmazywana przez deszcz.
Chyba w Twojej miejscowości otworzyli sklep z dopalaczami - wszedłeś do szałasu, a wyszedłeś z namiotu - toć to prawdziwy surwiwalowy portal! Dla mnie dość ciekawe, ale mało wiarygodne.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

Hej zdybi. Ja do dziś się zastanawiam czy to nie była halucynacja ale krew na siekierze temu przeczyła tak samo jak zdania o tym gospodyni oraz pastuchów. Przypominam, że to były Węgry. Rozpatruję opcje mutacji, czy tez wykluczenia z watachy plus wścieklizna.
Parthagas, nie pisałem tego bez powodu. Rozumiem Twoje powątpiewanie, nie zalerzy mi na tym by ktoś mi wierzył i okrzykiwał "kozakiem" ;)

Dopalacze?oj nie nie, w mojej miejsowości nawet bez sklepu je dostaniesz ale stronię od używek;) wolę mieć umysł czysty.

Rzeź: życie to nie książki mój drogi, a ktoś kto je pisze NIE WIDZIAŁ WSZYSTKIEGO I NIE JEST W STANIE WSZYSTKIEGO UJRZEĆ.

Gdy pracowałem przy wycince lasów zrzartych przez korniki w wiśle, dwa razy wilki podeszły do obozu, raz zagryzły i porwał Nasze psy. Co Wy na to? Pytajcie lesniczych, to Wam powiedzą.
Ile te stworzenia będą żyły w strachu? nie wiele, czasem wydaję mi się, że zwierzęta odbierają co ich rasie ludzkiej, nie żadko sie w tym mylę.

Wiecie, z różnymi historiami się spotykam. W jedne wierzę bardziej w drugie mniej, ale wierzę gdyż wielokrotnie się spotykałem z mistycyzmem i fantastycznymi istotami, opowiadanymi głównie ale i widziałem kilka zwierząt urodzonych z dziwnymi wadami czy też zmutowane, głównie na uczelniach i w instytutach. Ludzie równiez rodzą się zmutowani. Jednak skoro wogólę się takie rodzą, to jestem w stanie uwierzyć, że po naszym świecie, stąpa mnogo istot z którymi chętnie bym się przywitał.
Legendy? w nie również jestem wstanie uwierzyć. Mam przykłady sprawdzania się legend.

Chociażby ryciny i linearty marynarzy, opowiadających historię gigantycznych ośrmiornic/kałamarnic zatapiających statki - chyba w tym roku znaleziono okaz kałamarnicy tak duży, że znalazcy mieli problem w odholowaniu zwierza, a o wciągnięciu go na pokład nie myśleli. Nie był to mały statek.

Wiecie, wielu z Was pisało tu o dziwnych cieniach czy zjawiskach. Jednak chyba nie wielu ma bujna wyobraźnie i mogło by owe symptomy anormalności przypisać istotom Ludziom nie znanym.
Z koleji ja tego skurczybyka widziałem. Następnym razem gdy spotkam jakiś fenomen dam mu się dziabnąć by pokazać wam bliznę i stworzyć opowieść o tym spotkaniu wiarygodniejszą.

Pozdrawiam nie wiernych:))
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”