Chyba najstraszniejszy film jaki widziałem tego roku.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

rudy rydz pisze:Dzięki tym murzynom i skośno okim czarnuchom masz taniej w sklepach
Nie wsadzaj afrykańczyków i "skośno okich" (co za rasistowskie określenie :P) do jednego kotła! Różnica między nimi w chęci do pracy ogromna.
Panowie obrońcy czarnego luda, dobrze Wam zrobi sprawdzenie Waszych przekonań w praktyce, tzn. pomieszkajcie i popracujcie z czarnymi przez dłuższy czas, a potem coś sensownego napiszcie!
Z głupim człowiekiem nie warto gadać, więc stulcie pyski i proszę siadać!
Awatar użytkownika
rudy rydz
Posty: 90
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:07
Lokalizacja: roztocze zach
Tytuł użytkownika: ex pawel
Płeć:

Post autor: rudy rydz »

Zirkau pisze:A Gmina czy PUP nie może zagonić całej tej masy "bezrobotnych" do zwykłych prac społecznych!, to jest normalne? Za nic dostają dodatki, ubezpieczenie? A proste sprawy porządkowe przecież mogliby robić - Pańtwo na tym by zyskało.
I Oni byliby zadowolenie - bo praca byłaby i pieniądze. Ile godzin społecznych zrobionych taka wysokość zasiłku.
Zgadzam się.
Zirkau pisze:Znam tez innych biednych - ale to poczciwi ludzie, ciężko pracujący. W domu porządek, dzieci zadbane, Oni bez nałogów. Można? można.
Można. To rozmawiamy o brudzie czy o biedzie? Widzisz, ja tylko protestuje przeciwko wrzucaniu cwaniaków i
Zirkau pisze: biednych - ale to poczciwi ludzie,
do tego samego worka a to wynikało z twoich pierwszych postów. Dla mnie jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma grupami społecznymi. Pierwszych potępiam tak jak TY ale drugich w żadnym razie, raczej współczuje i pomagam na tyle ile mogę.
To, że ludzie biorą te wszystkie zasiłki to myślę że w większości wina państwa, jeśli daje to ludzie biorą. Po najmniejszej lini oporu. Proste. To nie ten temat ale myślę że by w znacznym stopniu kontrolować społeczeństwo należy utrzymywać je w biedzie. Mam na myśli, że dużo zabierać i trochę dawać. Tak jak jest aktualnie w naszym pięknym kraju. Nie mam pretensji do ludzi za to choć sam tak nigdy nie zrobię, a mógł bym.
Przepraszam, nie miałem zamiaru Cię urazić.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2012, 10:15 przez rudy rydz, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy wędrujesz w samotności to skupiasz się na tym co robisz.
Wlewasz się w teren i słuchasz co mówi knieja.
Każdy krok staje się bardziej przemyślany cichy i płynny.
Więcej widzisz, więcej słyszysz, głębiej oddychasz.
Odpoczywasz
- yaktra.
Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

rob30 pisze:Panowie obrońcy czarnego luda, dobrze Wam zrobi sprawdzenie Waszych przekonań w praktyce, tzn. pomieszkajcie i popracujcie z czarnymi przez dłuższy czas, a potem coś sensownego napiszcie!
Coś w tym jest. Moja ciotka, która pracuje w Londynie miała wątpliwą przyjemność pomieszkiwać z osobnikami czarnoskórymi. Do dzisiaj nie wie za co oni żyją? Śpią do południa, o dom nie dbają, nocne imprezki na mieszkaniu to standard. Mówiła, że teraz przy zmianie mieszkania sprawdza czy jest tam "murzynek bambo" i omija takie lokum szerokim łukiem.
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

rudy rydz, nie wiem jakie są twoje doświadczenia ale moje są takie a n ie inne. "Uczciwi" biedni jak trafiają do mieszkań komunalnych na pewnych 2-óch ulicach mojego miasta to są tam miesiąc- dwa póki im się nie uda stancji gdzieś znaleźć. Są to z reguły ludzie z jakichś pożarów, wysiedleń , zalań... Ci nie "uczciwi" siedzą tam latami czasem pracują ale to tylko na czarno bo nie będą przecież frajerami i nie będą podatku płacić. W mieszkaniu są rodzice, dzieci ,dzieci dzieci i wszystko z postawą roszczeniową bo mnie się należy.
rudy rydz pisze:To, że ludzie biorą te wszystkie zasiłki to myślę że w większości wina państwa, jeśli daje to ludzie biorą. Po najmniejszej lini oporu. Proste.
a co zostawić ich samym sobie ? Zauważ jedną rzecz. Oni mają takie normy sanitarne w tych chatach co się wprowadzają ,że głowa mała . A po paru miesiącach strach tam wejść. Zobacz jak było z tym hotelem co spłoną z winy mieszkańców i ludzie tam poginęli . Od nikt sie nie interesował bo bieda i mieszkania komunalne a gmina musiała ich gdzieś wsadzić. Tylko ,że gmina wsadziła ich w niezły budynek który sami mieszkańcy zniszczyli i zagracili korytarze tonami łatwopalnych śmieci których im się nie chciało wynosić. O tym nikt nie mówił. Jak się spalili to wielki płacz w społeczeństwie ,że w takich warunkach ludzie mieszkać musieli, że państwo nie dba itp. Jak by mi państwo dało chatę za darmo to bym ją wyremontował i dbał a nie doprowadzał do ruiny i narzekał. Koleiny przykład z bloków komunalnych. Na klatkach panuje syf straszny. Walające się odchody to nic dziwnego. No i mają oni tam sprzątaczkę zatrudnioną przez miasto co im to sprząta. Jak miasto powiedziało dość, sprzątajcie sami to się larum podniosło ,że jak to oni mają sprzątać przecież to nie ich, oni nie brudzą tylko kto inny. Klatki po paru dniach wyglądały jak pobojowisko. Zjawiła się prasa i płaczą biedni mieszkańcy w jakich to oni warunkach żyć muszą ,że ich zostawiono samych sobie. Pani "dziennikarka" pyta czy nie mogą sprzątać sami a oni na to ,że to przecież nie ich , że oni nie maja czasu bo dzieci i wogle ciężko jest (chodź większość dnie spędza przed klatkami albo na korytarzach popijając i popalając) pani "dziennikarka" przytakuje i mówi no tak miasto musi o was zadbać bo wy se nie radzicie i nieprzystosowani jesteście. Artykuły w gazetach ,że miasto złe , organizacje mówią miasto złe ,społeczeństwo mówi miasto złe.. o tym ,że to oni brudzą i im się sprzątać nie chce nie wspomną. A teraz przykład z mojego bloku gdzie też mieszkają ludzie biedni którym nie zawsze do 1 starcza i którzy żyją jak należy. Blok to wspólnota na sprzątaczki nie ma i szkoda kasy. Jest grafik sprzątania i raz w miesiącu latam po klatce ze szczotą i mopem jak i każdy z mieszkańców. Dla nikogo nie jest to ujma i jest to coś normalnego nikt nie płacze i nie narzeka ,że mu miasto ma sprzątaczkę dać. Od tyle i aż tyle.

ps. Kiedyś dawno dawno temu jak byłem jeszcze młodym i głupim funkcjuszem to żałowałem tych ludzi i się litowałem ale jak zobaczyłem jaka kasa się tam przelewa to przestałem (opieka społeczna, miasto, caritasy wszelkie które dają odzież - broń boże żeby nie była oryginalna- i żarcie, organizacje społeczne...)


ps.2 co do czarnych mój brat który był na wyspie, moje siostry które tam były wszyscy zgodnie twierdzą ,że czarnoskórzy to straszne nieroby są. A powiem wam nawet więcej mojej siostry ciotecznej mąż który dorobił się na wyspach wszystkiego sam zaczynając od budy z żarciem teraz ma ze 2 restauracje i wypuszcza swój sok na rynek i prawie nie ma go w domu bo zasuwa od rana do nocy razem z siostrą ,żeby to się wszystko utrzymało twierdzi ,że nie cierpi czarnych za to ,że się tak od roboty migają. W sumie może i nic dziwnego by w tym nie było od opinia jak większości ludzi co mieli przyjemność bądź tez nie przyjemność być na wyspach gdyby nie fakt ,że Colin jest Jamajczykiem i czarnoskórym i wkurza go niemiłosiernie jak widzi tabuny swoich pobratymców obijających się na każdym rogu Londynu i że wystawiają takie a nie inne świadectwo
Ostatnio zmieniony 30 paź 2012, 11:32 przez Prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Prowler +100
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

Morg, dzięki. czekam na przelew :mrgreen:
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

Znam taki kawał "Co jest czarne i nic nie robi?............... Pół Londynu"
Stwierdzenie to nie wzięło się z powietrza.
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Panowie! Do cholery! To co zaraz napiszę, nie ma nic wspólnego z moimi przekonaniami!

KONIEC Z GATKAMI KTÓRE OCIERAJĄ SIĘ O SPRAWY RASOWE!
Nie to forum...

Ten temat traktuje o filmie ukazującym jak dużo żywności marnuje się w dzisiejszych czasach.
Temat zamykam, i do wieczora któryś z modów w nim posprząta.. łącznie z moimi wypocinami na temat wojny Zuluskiej.
F..k it, I'll Do It Myself!
Zablokowany