Zimowy wypad do lasu

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Zimowy wypad do lasu

Post autor: karoca »

Witam.
Tak jak mowilem w innym temacie, poszlismy na taka mini wyprawe do lasu. Uwazam, ze byla udana. Tylko jak przyszedlem do domu to z butow wylalem wode :lol: Snieg miejscami siegal do kolan. Poszlismy w las i w miejscu dozwolonym, tak zwanej "lesniczowce" rozpalilismy ognisku, a potem kolega zrobil sobie budyn :-D Ogrzalismy sie troche i posiedzielismy tam. Potem poszlismy jeszcze troche w las i zawrocilismy do domu.
A i zapomnialem dodac, ze badom'owi (jako jedynemu) udalo sie rozpalic ogien bez zadnych zapalek/zapalniczek, żazylo sie jeszcze po ostatnim ognisku. :-)
No i link do zdjec:

http://picasaweb.google.pl/karoca26/Wyp ... 6576535042
;-)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 15:39 przez karoca, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

fajnie ze tak mlodym wieku cos ciekawego zaczynacie robic !
Awatar użytkownika
badom
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2009, 16:59
Lokalizacja: z lasu
Gadu Gadu: 7860525
Tytuł użytkownika: Wujek dobra rada :D
Płeć:

Post autor: badom »

No ba. Ja to ten z kijem :). Tylko musze troche mniej pić, bo w 3godziny ledwo mi termos 0.5l starczył :).
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Tak trzymać Panowie.

Nie wiem ile przeszliście ale pół litra na 3 godziny przy wysiłku to nie jest dużo.
Awatar użytkownika
badom
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2009, 16:59
Lokalizacja: z lasu
Gadu Gadu: 7860525
Tytuł użytkownika: Wujek dobra rada :D
Płeć:

Post autor: badom »

Wysiłek był duży, bo nie szliśmy drogą, tylko polami, więc razem przeszliśmy ok. 6-7km.
Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: karoca »

Kilometrow bylo okolo 10. Bylismy ogolnie 3,5 h i tak jak napisalem: snieg miejscami byl do kolan, wiec raczej szybko sie isc nie dalo.. :-P
krukzg
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:55
Lokalizacja: Zielona Góra
Tytuł użytkownika: KSF
Płeć:

Post autor: krukzg »

Super, że działacie mimo niskiego wieku, tutaj zasługujecie na brawa :-) Ja w Waszym wieku bawiłem się na osiedlu w podchody albo biegałem za piłką :lol: Pozdrówka i owocnych wypraw życzę :mrgreen:
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Ja na tą wyprawę nie wziołem nic do picia i dopiero pod koniec mi się zachciało pić.
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Widzisz Janek. Musisz jeszcze sporo poczytać o odwodnieniu zimą. Powiem Ci tylko, że jest dużo bardziej podstępne niż latem.
bados
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2009, 18:11
Lokalizacja: Opoczno
Gadu Gadu: 4764014
Tytuł użytkownika: :)
Płeć:

Post autor: bados »

Tak było bardzo fajnie :) Za tydzień też mamy zamiar gdzieś się wybrać... być może na dłużej niż dziś. Trzeba poznawać nowe tereny i ciągle się uczyć :)
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Współczuje chodzenia w tym głębokim śniegu.Ja wczoraj odcinek który zawsze przechodziłem w ok 20-30min pokonałem w 1 godz fakt faktem byłem zmęczony po koncercie i w sumie było już późno a może już wcześnie:D (3 rano) to brodzenie w takim śniegu to nic przyjemnego, więc szacun że mimo takiej pogody wybraliście się do lasu.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Treasure Hunter pisze:Widzisz Janek. Musisz jeszcze sporo poczytać o odwodnieniu zimą. Powiem Ci tylko, że jest dużo bardziej podstępne niż latem.

Normalnie wziąłbym jakiś napój czy nawet wodę ale nie miałem w co wlać a do sklepu już nie było czasu lecieć żeby coś kupić
bados
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2009, 18:11
Lokalizacja: Opoczno
Gadu Gadu: 4764014
Tytuł użytkownika: :)
Płeć:

Post autor: bados »

Tak, głęboki śnieg był najgorszy. Miejscami jak juz Karoca wspomniał był po kolana.
Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: karoca »

Witam,
dzisiaj znow wybralismy sie na wyprawe do lasu, z tym ze pare godzin dluzsza i owiele dalsza. W sumie szlismy ta sama droga co poprzednio, ale poszlismy o wiele dalej. Zdjec malo, bo nie bylo tak jakos czasu zeby zrobic. Zajecy bylo sporo, widzielismy rowniez sarny (albo to byly jelenie :P , nie wiem bo byly troche daleko) oraz slady i siersc dzikow. Slady byly swieze jakby dopiero co tamtedy jakis dzik/dziki przechodzil. Troche bylo wtedy adrenaliny :lol: Dalej dotarlismy to innej wsi (znanej nam) i poszlismy kawalek wzdluz ulicy, a potem obok zamarznietych, pod sniegiem jezior.. Juz pod koniec (albo koniec srodka wyprawy) co 5 metrow bylo: "odpoczynek"... Yyyy trza bylo isc a nie marudzic. W sumie nie ma co juz gadac, tyle co na zdjeciach widac.
http://picasaweb.google.pl/karoca26/Wyp ... 6955526674
Ostatnio bylismy 3 godziny, a dzisiaj juz 6..
Moze bados jeszcze jakies zdjecia dorzuci.
Pozdrawiam

P.S. Mamy zamiar chodzic co tydzien i moze za kazdym razem troche dalej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2009, 16:59 przez karoca, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
badom
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2009, 16:59
Lokalizacja: z lasu
Gadu Gadu: 7860525
Tytuł użytkownika: Wujek dobra rada :D
Płeć:

Post autor: badom »

Po:
1. Nie ''owiele'' tylko o wiele.
2. To jelenie raczej nie były.
3. To jest pewne, że ślady były dzików, równie dobrze mogłyby być to sarny.
4. Ta sierść którą zebrałem nie była dzików, dziki mają grubszą, ta mogła być saren czy zajęcy.
5. My widzieliśmy swoje ślady, którymi szliśmy tydzień temu, te ślady mogły być zrobione kilka dni temu. Ale nic nie wykluczam
6. Co do adrenaliny to mów za siebie, ja śmiałem się z Badama jak robił ''dzik!!'' :D:D.
7. Tak co 5 metrów.. Jasne :p
8. Nie ''dozuci" tylko "dorzuci".
9. co do ''P.S.", to ty to powiedziałeś :). Nie chce zajść do Warszawy :D. Dalej nie koniecznie, wystarczy w inne tereny.
Polecam nową Mozillę, przy okazji i polskich znaków nauczysz się pisać ;).
PS. Ogólnie było fajnie :)
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Ładnie to tak wyciągać brudy publicznie? Jak się widzicie często to przy spotkaniu trzeba było sobie wyjasnić... Internet to nie drugie życie.
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: karoca »

Po:
1. Pisalem to po przyjsciu kiedy bylem zmeczony, wiec mogly sie trafic bledy
2. Nie wykluczone ze to nie byly jelenie bo byly daleko i ich nie widziales
3. Slady byly troche takie "zamazane" wiec trudno bylo troche okreslic, ale jak patrzylem to najprawdopodobniej to dzika
4. Po przyjsciu do domu tata ci powiedzial ze to nie siersc dzika (dobra), ale w lesie uwazales ze to dzika, jak i wszyscy
5. Noo bados tez sie troche przestraszyl i nie przecz ze ty chociaz troche nie, tylko badam sie smial
6. To 5 metrow w "przenosni"
7. To o tych wyjsciach gdzies dalej to ja sie umawialem z badosem...
8. Przeczytaj regulamin, mozna pisac bez polskich znakow
9. Nie mozilla tylko firefox
10. Ja wole starsza wersje

Koniec klotni, to ma byc temat o wyprawach
Awatar użytkownika
PA
Posty: 298
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:01
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 3500980
Płeć:

Post autor: PA »

A propos punktu 3: Mój syn mający 4,5 roku rozróżnia ślady dzika, jelenia, sarny, lisa i psa. Robi to na każdym spacerze bezbłędnie. Czasem próbujemy mu dla żartów coś wmówić niezgodnego z prawdą ale się skubany nie daje nabrać :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”