WOODSTOCK!!!

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Druid.1
Posty: 34
Rejestracja: 08 mar 2012, 07:59
Lokalizacja: Deszczno
Płeć:

Post autor: Druid.1 »

Johnson a pamiętasz jak spałeś pod drzewem :mrgreen:
Pingwiniak sorry za brak kontaktu później ale telefon mi odmówisz posłuszeństwa.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Druid.1 pisze:Johnson a pamiętasz jak spałeś pod drzewem :mrgreen:
Tradycjonalista widzę. Ja z moim Miśkiem też kawał Polski zwiedziłem, ale tam bym go nie zabrał. Jakbym gdzieś zaległ to każdego kto by podszedł by upitolił :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

Druid.1 pisze:Johnson a pamiętasz jak spałeś pod drzewem :mrgreen:
Głupie pytanie ;). No jasne, że nie :D. Ale wino smakowało i impreza fajna :). Pozdro

BRAT_MIH, Czy to znaczy, że Misiek to pies? No Ozi to był kłopot i szkoda go bylo nie raz ale dzielny jest. Na imprezy go nie zabieralem bo budy pilnował. Wrzuce zdjęcia jak dostane bo telefon też mi się rozsypał ;).
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Druid spoko. No johnson padł pod tym drzewem ... ktoś sprawdzał nawet chyba czy żyje :mrgreen:
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

a to moje obozowicho:
Obrazek



....a przynajmniej tak na początku wyglądało.. ;)

Od lewej: ławeczka (już była), poncho, namiot woodstokowy, namiot wyprawowy, buda Oziego (nie przetrwała), no i sam Ozi w centralnej części foty (przyodziany w kwiaty nie przeze mnie... Szybko się ich pozbył).
Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 18:01 przez johnson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Mhm.. No to kurde żałuje, że nie udało mi się zajrzeć na forum pomiędzy lasem, a smródstockiem - byśmy się spiknęli. :/

Ja też jestem zawsze rozbity na górce za Kriszną - las odpada, bo jadę tam dla ludzi, nie żeby bawić się w bushcraft. :P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

Siedziałem tam od poniedziałku i szczerze powiem, że w ciągu dnia ludzi miałem dosyć. Następnym razem, jeśli pojadę, to na pewno rozbiję się w lesie, ale gdzieś zupełnie na uboczu. Odpowiednio obwarowany i na hamaku ;). W tym lesie gdzie byłem ( koło przystanku jezus ) ludzi było za dużo. Jasne, że jedzie się tam dla nich, ale nic nie zastąpi odpoczynku w cieniu i spokoju.
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Po drodze na twierdze jest fajny las i mało ludzi.
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2012, 23:59
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Dagna »

Druid.1, spał, nie spał, przegapił makaron w ziołach! :mrgreen: ale przynajmniej bas do gitary był :-P

Pingwiniak, mam parę zdjęć i filmik z epickiej twierdzy. Na dobrą sprawę i tam można by było się rozbić z myślą o zlocie (poza woodkiem)
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Ale masz zwierza a avatarze :shock: Strach się bać :!:
Twierdza spoko. Wujek mi coś mówił, że niedaleko w Chwarszczanach jest [...] zamek czy cos.
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

O jakiej Wy twierdzy mówicie? O bunkrach w lesie na północ od pola?
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

Twierdza Sarbinowo. Byłeś?
Druid.1
Posty: 34
Rejestracja: 08 mar 2012, 07:59
Lokalizacja: Deszczno
Płeć:

Post autor: Druid.1 »

Makaron w ziołach, a mi Przypomniałaś :mrgreen: A bass się trochę z gitarą jednak nie zgrywał :-P :mrgreen:
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Gdzieś byłem, tylko nazwy nie sprawdzałem. :P 4 lata temu ktoś rzucił, że są bunkry w lesie, więc ominęliśmy strażników rozstawionych po drodze, pozwiedzaliśmy i tyle. :)

Tutaj jedno z bardziej charakterystycznych miejsc, ale już pewien jestem, że to ten fort właśnie.
W tym roku mieliśmy skoczyć z lepszym aparatem, bo fotek mało mam, ale jakoś się nie poskładało.

Obrazek

Zlot tam odpada, bo teren jest pilnowany (przynajmniej był parę lat temu), no i całkiem dobrze znany tak lokalesom, jak i ludziom z całej Polski. Chyba, że chcecie tam robić jakieś electro party, a nie zlot recona, to ja się nie mieszam. :P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

TOTO. Jak wracaliśmy ochroniarze powiedzieli, że następnym razem bedzie policja i coś tam coś tam za wtargnięcie.
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Bo w las się wchodzi 100m od nich i wychodzi tak samo, wtedy nie mają nic do gadania.. :P

Trasa na przełaj za tablicą z ostrzeżeniem jest niezła, bo omija wszelkie ścieżki - tak czy siak, ochrona tam stoi tylko na czas wooda - przynajmniej ta 'ścieżkowa'.

Tutaj rzeczona tablica:

Obrazek
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1076
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

AP, to na zdjęciu to kawałek Fortu Sarbinowskiego, jest to jeden z fortów wchodzących w skład Twierdzy Kostrzyn, kolejne dwa są na południowy-wschód od Kostrzyna. Jeden w dość dobrym stanie, drugi mocno zniszczony. Jest jeszcze po drugiej stronie granicy Fort Gorgast, dobrze zachowany i udostępniony do zwiedzania. http://www.fort-gorgast.de/ - proponuję przeglądać stronę niemieckojęzyczną, jest bardziej rozbudowana, sporo zdjęć i wizualizacji.

Niedaleko twierdzy Sarbinowskiej, po drugiej stronie asfaltu powinien stać bunkier i jakieś zabudowania po poligonowe, ale dawno nie byłem i nie wiem jak stan na dzień dzisiejszy.

Pingwniniak, w Chwarszczanach nie ma zamku, niestety, uchowała się tam kaplica obronna templariuszy. Jako ciekawostkę dodam że na polach pomiędzy Chwarszczanami, a Sarbinowem rozegrała się jednodniowa bitwa w czasie której zginęło ok 30 000 ludzi ...i zaginęła kasa pułkowa, podobno jeszcze nie odnaleziona. Więcej informacji - hasło: bitwa pod Sarbinowem.

ps. może jeszcze jedno hasło klucz do miejsca które warto odwiedzić - Stalag III C
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”