Prośba o radę odnośnie butów

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Prośba o radę odnośnie butów

Post autor: mcgregor6 »

Mam do was drodzy koledzy prośbę o pomoc. Otóż od długiego czasu poszukuję letnich butów w teren. Kupiłem holenderskie m92 niestety na mnie zdecydowanie za wąskie :-( a nigdzie nie potrafię znaleźć rozmiaru 275B. Przejrzałem już alledrogo wzdłuż i wszerz, chyba wszystkie internetowe demobile i nic. Szukam butów do ok. 200zł podobają mi się generalnie różnego rodzaju pustynne. Niestety problemem jest rozmiar mojej stopy któa jest bardzo szeroko. Długość stopy przy pełnym nacisku (stanie na jednej nodze) 27,6cm szerokość 11,5cm. Możecie polecić mi jakieś sklepy internetowe bądź sklepy na Śląsku gdzie mogę poszukać odpowiednich butów? I tak btw. może ktoś się orientuje jaka jest SZEROKOŚĆ wkładki tak mniej więcej w amerykańskiej rozmiarówce 9W?

Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Do 200 zł ciężko coś będzie dostać jeśli mowa o nowych butach. Masz stopę o przeciętnych wymiarach więc nie licz że dostaniesz coś po taniości bo takie rozmiary mają największe wzięcie (znam ten ból :-/ ). Czasem trafiają się belki ale za 200 zł to jest nie lada wyzwanie.
Chyba że odpowiadają ci polskie produkcji demara. Tego jest całkiem sporo a 200 zł to kwota zupełnie wystarczająca (nie daj się nabrać na droższe to już zdzierstwo). Demar produkuje dosyć szerokie buty.
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Z tego co słyszałem i czytałem demary to raczej nic specjalnego. Myślałem o czymś takim bo używki mi nie straszne http://gromtrade.pl/product-pol-480-But ... mobil.html a słyszałem, że to dobre buty. Co o tym sądzicie i czy orientuje się ktoś jaka jest szerokość wkładki rozmiaru 9W
Rzuff
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2012, 16:48
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Rzuff »

Spróbuj przymierzyć kiedyś Jungle. Ja mam 3 sezon i chwalę sobie. Oczywiście mówię o kontraktach chociaż miltecki też nie są podobno najgorsze.
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Właśnie problem w tym, że nie mam gdzie przymierzyć "amerykanów" :/ a boję się znów kupować na oko po utopieniu 180zł w m92 których teraz nie umiem sprzedać. A co do miltecow czytałem, że to syf...
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

mcgregor6 pisze:Z tego co słyszałem i czytałem demary to raczej nic specjalnego.
a czego sie spodziewasz za 150 zł? :-P O belkach napisałem. Używki do 200 zł to żaden problem. Tylko ten model to sobie daruj. GTX na lato to kiepski pomysł.
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Zdecydowanie. I podeszwa bardzo OK
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Niestety butów nie ma już na stanie... ;/ swoją drogą fajnie gość dba o renomę. O jakie buty bym nie zapytał to wszystkich już nie ma. Znacie może jakieś dobre sklepy internetowe lub "realne" na Śląsku z ofertą butów wojskowych? Przecież oszaleję. Od dwóch miesięcy nie potrafię znaleźć na siebie butów ;/
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Pentagon w Katowicach. I sportowy w M1 w Czeladzi ma kupę Magnumów, ale to już nie Śląsk... :-)
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

A magnumy to nie buty wojskowe ;-)
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

A co myślicie o tym
http://butybojowe.pl/produkt/starforce-combat-desert

Jestem już zdesperowany. Nie potrafię znaleźć butów na siebie...
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

mcgregor6 pisze:A magnumy to nie buty wojskowe ;-)
Skoro armia JKM je zamawia to jednak można je uznać za wojskowe.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

aciepk pisze:Skoro armia JKM je zamawia to jednak można je uznać za wojskowe.
:609:
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Jestem członkiem Kongresu Nowej Prawicy partii Janusza Korwina-Mikke. Ale nie wiem co to ma do rzeczy. Pytam o buty, a gość się sili na jakieś głupie złośliwości. Pytałem o opinie nt. butów Starforce. Ma ktoś?
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

JKM - Jej Królewskiej Mości. Wyspiarze znaczy się.
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

Hahahah xD Zabawne nie porozumienie. Przepraszam :)
Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Post autor: Odyn »

mcgregor6 to ty masz stópkę jak królewna. Moja ma 13 cm szerokości Osobiście mam Magnumy Classic i na moje kopyto pasuje. Osobiście z butów jestem zadowolony i polecam. Na pewno znajdziesz je w Katowicach w Pentagonie. Kiedyś też widziałem je w Bytomiu w Army Shop-ie
Victory Or Victory
ODPOWIEDZ