www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
spotkania Północy o północy
Autor Wiadomość
Apo 
WATAHA Z POPRAWCZAKA

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-05-23, 17:10   spotkania Północy o północy

Ma Warszawka. Ma Łódź. Ma Śląsk. Mają nawet Pyrki.

Miejmy i my, Ludzie Północy, swój temat do spotkań i wypadów :)

Nadodawało się nas trochę ostatnimi czasy, więc sądzę, iż taki temat ma sens. Pokażmy reszcie forum, że Północniaki też łazęgują, też są fajni i też się spotykają ;)

Niniejszym chciałabym zaproponować spotkanko integracyjne rzeczonych ludziów!
Wstępny termin:
20-22.07 Chodzi mi o pełne 3 dni - od piątku rana do niedzieli wieczorem.
Czemu tak późno? Ano z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, żeby każdy w swoim kajeciku mógł to już zapisać i układać wszelakie letnie wyprawy mając na uwadze tą datę :) Data jest oczywiście do dyskusji, zmian, głosowania, whatever.
Miejsce - do obgadania. Coś czuję w kościach, że padnie na Bory ;) To jest kolejna sprawa dlaczego data tak odległa. Będziemy mieli czas, żeby jakąś zacną miejscówkę znaleźć, bo nie sądzę, aby ktoś chciał się dzielić swoimi "sekretnymi miejscami" ;)

Szczególnie mile widziana (ba! wręcz wymagana ;) ) jest cała brać z szeroko pojętej północnej Polski: od zachodu po wschód, od Szczecina przez 3miasto i Olsztyn po Suwałki. Od Białegostoku przez Bydgoszcz po Gorzów Wielkopolski ;)
Jeśli zabłąka się tam jakiś reconnetowicz z innych obszarów naszego pięknego kraju, to również będzie mile przyjęty :)

Tyle słowem wstępu :)

Oczywiście temat ma służyć do umawiania się na wypady w dogodnych datach etc., integracja Północy jest tylko dodatkiem ;)

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-05-23, 20:49   Re: spotkania Północy o północy

Apo napisał/a:

Miejmy i my, Ludzie Północy, swój temat do spotkań i wypadów :)

Jak mawial pewien znany gdanszczanin:
"Jestem za, a nawet przeciw".
;)

Apo 
WATAHA Z POPRAWCZAKA

Wysłany: 2012-05-27, 13:54   

12-14.06 ruszam w teren. Bory, lub co bardziej prawdopodobne płd-wsch od Olsztyna tj jez.Serwent, Purdy, Kośno. Ktoś chętny? Data nie podlega negocjacji :P ;)

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!

Adamek 

Wysłany: 2012-05-27, 17:52   

Podczas tych wakacji miałem odwiedzić Bory(słyszałem,że są przepiękne),być może zrobię to i poznam nowych ludzi.Mam nadzieję,że nowicjusz będzie mile widziany. :-)
— Andrzej Sapkowski

Apo 
WATAHA Z POPRAWCZAKA

Wysłany: 2012-05-27, 19:37   

:) Mam nadzieję, że temat się nieco rozbuja i będziesz mógł się podłączyć do jakiejś grupy wyruszającej w teren :)

dziobak 
Powsinoga

Wysłany: 2012-05-27, 20:53   

Dobry pomysł. Może się udać :)

Galeria z moimi zdjęcia
https://plus.google.com/107540211577867395513/photos
http://www.garnek.pl/ranger/a

Wojciech 
Dziad Leśny

Wysłany: 2012-05-29, 18:26   

Czekam na ten zlot niecierpliwie:) BTW - ktoś chętny na kameralny wypad w sobotę po południu do niedzieli? Cel to Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-05-30, 21:39   

Wojciech napisał/a:
BTW - ktoś chętny na kameralny wypad w sobotę po południu do niedzieli? Cel to Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Wiesz, ze chetnie.
Jaka trasa? Proponuje wystartowac z Oliwy w kierunku Otomina.
Nocleg nad jeziorem Otominskim albo nad rzeka Radunia.

Wyslalem SMS-a do Quazimodo moze da sie namowic?

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-05-30, 23:05   

Chętnie bym się dołączył, ale już na sam nocleg. Bo dzień już zarezerwowany.
Nad jeziorem Otomińskim (w Sulminie) mam działkę. Pomiędzy drzewami, dobrze ukrytą choć z dojazdem.
Dwa mc temu robiliśmy tam wycinkę, leży więc sporo gałęzi świerkowych. Tyle że szałas lub nocleg dla 10 chłopa można zrobić. Mogę dojechać tam - lub w inne miejsce na około 19h

Hiskiasz 
Rafał

Wysłany: 2012-05-31, 16:41   

Kilka lat temu byłem na Kaszubach z rodziną, choć bardziej w tej części bliskiej morzu. Wracając do domu wjechaliśmy z dzieciakami do tego skansenu we Wdzydzach Kiszewskich, gdzie nam się bardzo podobało. W tym skansenie były pustki, ale woleliśmy to niż tę nową atrakcję w Szymbarku z domem do góry nogami, tłumami i kolejkami wszędzie. Postanowiłem sobie wtedy, że kiedyś zrobię wyprawę po Kaszubach z plecakami. Kupiłem nawet wtedy mapę i tak wstępnie myślę żeby to był obszar pomiędzy Wdzydzami Kiszewskimi (j. Wdzydze) a Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym.

Czy ktoś z Was zna te tereny (tam o ile pamiętam czerwony szlak idzie) i czy je poleca? Muszę pomyśleć, czy jeszcze w tym roku dałbym radę z dzieciakami tam połazić.

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-05-31, 17:04   

Hiskiasz chyba powinieneś założyć osobny temat.
Co do terenów to znam czerwony szlak bardzo dobrze. Swojego czasu obowiązkowo raz na miesiąc robiliśmy sobie na tej trasie maratony MTB.

Szlak jest bardzo bardzo fajny!

Co do spotkania w sobotę to ja odpadam bo właśnie Iras przysłał zaproszenie na fajnie zapowiadająca się imprezę www.survivaldays.pl
Będę tam jechał autem - ale startuję wieczorem w sobotę z okolic Chwaszczyna.
Mogę kogoś zabrać. Jeśli nie będzie chętnych to jadę skuterkiem...................

Hiskiasz 
Rafał

Wysłany: 2012-05-31, 17:11   

Qazimodo napisał/a:
Hiskiasz chyba powinieneś założyć osobny temat.
Co do terenów to znam czerwony szlak bardzo dobrze. Swojego czasu obowiązkowo raz na miesiąc robiliśmy sobie na tej trasie maratony MTB.

Szlak jest bardzo bardzo fajny!

Na razie chciałem się tylko krótko poradzić ludzi północy :-) (w końcu to teren pod waszą jurysdykcją. Mam nadzieję że nie trzeba będzie haraczu płacić za "opiekę" haha) a wątek założę, jak faktycznie taki wyjazd stanie się realny. Ale dzięki za info.

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-05-31, 21:04   

A jednak pomysł z nocką nad jeziorem Otominskim wygrał. Jeśli dojdzie do skutku Wasza wycieczka to dajcie znać. Spotkamy się w Otominie nad jeziorem. Dalej poprowadzę ;) Ps drewno na opadł a nawet szałas gotowe.

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-05-31, 21:27   

Ostatnie informacje jakie posiadam sa takie, ze spotkanie u Quazimodo jest aktualne.
Jezeli, ktos jest chetny na sobotnio-niedzielny wypad do trojmiejskich lasach z noclegiem na dzialce Quazimodo to zapraszam.

Wojciech 
Dziad Leśny

Wysłany: 2012-05-31, 22:40   

No to niezła zabawa się szykuje. :-) Zastanawiam się, czy potrzebne będzie coś ponad matę, śpiworek i prowiant. Daszek się raczej nie przyda. :-P Ja mogę wystartować gdzieś około godziny 16:00 z okolic Oliwy.

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-05-31, 23:42   

Fajnie, czyli ja z Wojtasem startuje z Oliwy w sobote o 16:00, mysle, ze nad jeziorem bedziemy o 19:30-20:00. Quazi bedziemy na Ciebie czekac nad jeziorem przy lesniczowce(przy drodze na Sulmino).

Dziewczyny, Miska i Apo, co z Wami- idziecie?

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-06-01, 08:17   

Daszek pewnie zbędny ale ja jadę autem lub skuterem więc coś tam zabiorę. Zabierzcie jakieś gary do gotowania. Sklep jest nie daleko, więc nie trzeba będzie nosić prowiantu i popitki

Wojciech 
Dziad Leśny

Wysłany: 2012-06-01, 19:57   

Ogólnie ma mżyć cały dzień. Będzie mokro i zimno, a jak dziewczyny nie przyjdą to nawet ognisko nie pomoże. ;-) Ja niestety żadnych garów nie posiadam, chyba że badyl na kiełbę. :-) Mogę przyjść wcześniej (koło 15 może nawet zdążę) to może więcej czasu na miejscu będzie. BTW z rana jakieś jeziorko da radę zaliczyć? :-D

merak 

Wysłany: 2012-06-01, 20:12   

Kurde, że akurat teraz mam nocki w robocie, bo bym się wybrał z Wami... Pogoda w sam raz do testu sprzętu :D

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-06-01, 21:49   

Wojciech
Wyslalem Ci na PW moj numer tel.

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-06-02, 09:02   

Dajcie znać , czy będziecie? O deszcz i wiatr bym się nie martwił. Chwilowe opady są urocze. Wiatru w lesie nie będzie. Na działce łatwo osłonimy się od obu.

Bastion 
nizinny taternik

Wysłany: 2012-06-02, 09:41   

Qazimodo napisał/a:
Dajcie znać , czy będziecie?

Nie wiem czy bedziemy ale na pewno idziemy;)

Wyruszamy z Wojciechem ok 15:30 z Doliny Radosci, nad jeziorem Otominskim bedziemy 19:00-19:30.
Na 30 minut przed dojsciem na miejsce zbiorki (lesniczowka w Otominie) wysle Ci SMS-a.

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2012-06-02, 11:56   

Zmiana planów po raz 10ty :)
Idę z Wami

[ Dodano: 2012-06-03, 19:53 ]
Dzięki panowie! Było fajnie ;) zamiana sznurka w ....ę bezcenne.

Wojciech 
Dziad Leśny

Wysłany: 2012-06-04, 18:00   

Qazimodo napisał/a:

Dzięki panowie! Było fajnie ;) zamiana sznurka w ....ę bezcenne.

To ja dziękuję. :-) Dzęki Wam zaliczyłem pierwszy reconnetowy wypad. No i nauczyłem się do czego służy sznurek. ;-) Mam to na fotce. Chcecie? :-D

PS: Drugi wypad, a już przebiłem matę. :-/ Na szczęście decathlon zaopatrzony był w repair kita. Co ciekawe, powietrze zeszło a zimno i tak nie było...
Ostatnio zmieniony przez Wojciech 2012-06-04, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

miśka 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-06-04, 20:20   

fotyfotyfotyfoty =)

Odpowiedz do tematu