Styczniowe nocowanie

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Styczniowe nocowanie

Post autor: marynarz89 »

Witam
Postanowiliśmy sobie z Młodym i jeszcze jednym kolegą, skorzystac z tego że mamy feire i wybraliśmy się w teren, zaplanowany wypad był na 3 dni lecz niestety z pewnych przyczyn musieliśmy wrócić już drugiego dnia :/, ale lepszy rydz niż nic ;). Warunki były dość sprzyjające temp wahała się miedzy 0 a -1 stopni celcujsza, po drodze znaleźliśmy umocnienia z okresu II WŚ (mały bunkier z 2 otworami strzelniczymi). Staraliśmy sie nie marnować czasu uczyliśmy się różnych rzeczy np. wiązanie węzłów, struganie w drewnie itp. i Nareszcie mogłem spróbować bannocka przygotowanego przez Młodego :), po drodze nabraliśmy wody z pewnego źródełka w lesie, ale że w nocy zaczął padać śnieg i na 2 dzień już trochę go było tak więc o wode martwić się nie musieliśmy ;). Niestety zdjęć tyle co kot napłakał, ale po 1 fotograf zemnie marny (aparat pożyczany), a po 2 oszczędzałem baterie.

Link do fotek:
http://picasaweb.google.pl/Marynarz89/W ... yczen2009#
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Zacna wyprawa :-D nawet bunkier tam macie u siebie podobny do naszego ;-) to sprytne źródełko to tak w środku lasu jest ? pozdro
Sergiej
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2008, 11:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
Gadu Gadu: 3726746
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sergiej »

Marynarz musisz dać mi skosztować tego bannocka.
Fajna wyprawka ;-)
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

No musimy kiedyś w końcu na jakiś wypadzik się razem wybrać :).

to sprytne źródełko to tak w środku lasu jest ?
Tak, przez ten las biegnie droga przeciw pożarowa, i w pewnym momencie od tej drogi odbiega ścieżka 50m i jest to źródełko, jest ono tam hohohoho i jeszcze raz ho, Młody jak był mały to chodził tam z dziadkiem na spacery.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

tak tak...chodziłem ale niestety dziadek już się pożegnał z tym światem ale pamięć po Nim zostanie wieczna :) ogólnie to ten las jest mały ale jak to powiedział Marynarz lepszy rydz niż nic :) ogólnie wyprawę w skali od 0 do 10 oceniam na 8 :)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
volt
Posty: 19
Rejestracja: 27 sty 2009, 12:34
Lokalizacja: małopolskie
Gadu Gadu: 6991715
Płeć:

Post autor: volt »

Świetnie! Gratuluję udanego wypadu. Też mi się marzy coś takiego, tyle że u mnie na razie prędzej wybudowałbym igloo niż szałas jakikolwiek :)

A tu to chyba nieźle ślizgało, co? ;)
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

A tu to chyba nieźle ślizgało, co? ;)
taaa Młody coś o tym wie hehehe :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Tak wiem coś o ślizganiu :mrgreen: następnym razem założę łańcuchy na buty bo w desantach w zimę przy lekkiej szklance jeżdżę niczym baletnica lub ludzie z programu "gwiazdy tańczą na lodzie" ;-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
volt
Posty: 19
Rejestracja: 27 sty 2009, 12:34
Lokalizacja: małopolskie
Gadu Gadu: 6991715
Płeć:

Post autor: volt »

Każde warunki są dobre do opanowania nowych umiejętności ;) A wypad rzeczywiście interesujący. Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”