Nóż od niedzwiedzia Gryllsa

zanim spytasz co na początek wpisz w google: mora lub frosts ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

rdk
Posty: 31
Rejestracja: 28 lut 2011, 16:10
Lokalizacja: białystok
Płeć:

Nóż od niedzwiedzia Gryllsa

Post autor: rdk »

pojawiło się wiele negatywnych opinii na temat jakości produktów z pod znaku BG.
Widziałem też wyniki polskiego testu na youtub'ie gdzie rozleciała się rękojeść. ale znalazłem fajny test tego samego modelu (chyba), i wypadł wg mnie calkiem nieźle.
tu jest link ciekawiej robi się po połowie

czy to jest już jakaś inna seria czy po prostu szczęśliwy traf przy zakupie ?
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

nie kupuj,szkoda kasy na lipe
rdk
Posty: 31
Rejestracja: 28 lut 2011, 16:10
Lokalizacja: białystok
Płeć:

Post autor: rdk »

kupić nie chcę tz może bym kupił żeby nie ten znak BG :roll: na rękojeści.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

rdk pisze:kupić nie chcę tz może bym kupił żeby nie ten znak BG :roll: na rękojeści.
a co Ci on przeszkadza? Zawsze możesz brac jego odpowiednik Gerbera.
rdk
Posty: 31
Rejestracja: 28 lut 2011, 16:10
Lokalizacja: białystok
Płeć:

Post autor: rdk »

Zirkau pisze:a co Ci on przeszkadza? Zawsze możesz brac jego odpowiednik Gerbera
no wlaśnie tylko czy aby ten odpowiednik nie jest obdarzony tymi samymi "wadami " o jakich się słyszy a do tego jest sporo droższy myślę tu o gerberku LMF

[ Dodano: 2012-02-06, 21:34 ]
a a a a i nie chcę kupić tego noża( przynajmniej narazie) tak tylko z ciekawości pytam. mam 2 mory i małego gerberka torch I. więc w noże jestem wyposażony.
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Ja słyszałem i dobre i zle opinie o tym nożu, być może ludzie trafiali na podróbki, szczególnie kupując na ebay czy allegro. To wylęgarnie podróbek.
Tak czy inaczej za taką cenę możesz mieć 2 noże mora które są niesamowicie dobre i wytrzymałe.
W nożu Gerbera, ze znaczkiem BG płacisz tak naprawdę za markę i nazwisko. 70% Ceny to sam nóż.

Jeśli miał bym kupić ten nóż, zamówił bym go ze strony przedstawiciela bądź producenta, na pewno nie kupił bym na allegro. Ale szczerze ci mówię, za taką cenę możesz mieć spokojnie 2 noże, świetnej jakości. Nawet Gerbera.
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

chcesz kupic dobry noz... wejdz na forum knives i napisz posta:) ktos zapewnie wykuje ci zacna kose! badz sprzeda "firmowy"... zreszta na knives testowali "orginalne" BG noze i lipa !
ODPOWIEDZ