ANKIETA nt. SURWIWALU - prośba kolegi z AWF

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
przemek
Posty: 0
Rejestracja: 24 paź 2011, 21:28
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

ANKIETA nt. SURWIWALU - prośba kolegi z AWF

Post autor: przemek »

Witam Serdecznie,
Zacznę oficjalnie - jestem pracownikiem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ( Zakład Turystyki Aktywnej i Kwalifikowanej) i gorącym propagatorem szeroko rozumianej aktywności survivalowej. Od wielu lat prowadzę zajęcia ze studentami na których zapoznaję ich z survivalem - zarazem tym przez "v" jak i przez "w". Obecnie w ramach pracy doktorskiej prowadzę pierwszy w Polsce projekt badawczy pt " Społeczne uwarunkowania uczestnictwa w surwiwalu jako formie aktywności turystyczno-rekreacyjnej" pod naukową opieką dr hab. prof AWF Ludwika Mazurkiewicza.

A teraz po ludzku - zwracam się z prośbą do osób zajmujących się surwiwalem/bushcraftem o wypełnienie ankiety. Traktuję survival poważnie, podobnie jak jego uczestników - chciałbym, aby badania oddały stan rzeczywisty. Liczę na zrozumienie i pomoc. Jeśli macie jakieś pytanie dotyczące badań czy też samego survivalu - chętnie odpowiem.

Poniżej dwa linki do stron z ankietą. Zapewne je znacie, podobnie jak osoby które mi pomagają.

http://survival.strefa.pl/ankieta_doktorat-awf.htm

http://www.survival.infocentrum.com/s/index.html

pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość w czytaniu tego postu oraz wypełnianiu ankiety.

Przemysław Płoskonka / przemyslawploskonka@gazeta.pl
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 11:32 przez przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Kolego "przemku", jeśli faktycznie traktujesz nas poważnie to proszę Cię uprzejmie wykasuj swoje tematy w innych działach - na forum, tym jak i innych istnieją pewne zasady - jedną z nich jest NIE DUBLOWANIE tematów. Radzę Ci to zrobić, ze szczerego serca, z chęcią wypełnię Twoją ankietę, zapewne nie tylko ja zrobię to z nieukrywaną radością (bo ktoś interesuje się moją opinią i jakiś wkład swój, w twoją pracę będę miał). Ale w zamian za to proszę cię o poszanowanie zasad forum, jeśli tego nie zrobisz, zapewne poszanuje je jeden z naszych ukochanych moderatorów ;-).

A teraz idę wypełnić twoją ankietę :)
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Qasz pisze:Kolego "przemku", jeśli faktycznie traktujesz nas poważnie to proszę Cię uprzejmie wykasuj swoje tematy w innych działach - na forum, tym jak i innych istnieją pewne zasady - jedną z nich jest NIE DUBLOWANIE tematów. Radzę Ci to zrobić, ze szczerego serca, z chęcią wypełnię Twoją ankietę, zapewne nie tylko ja zrobię to z nieukrywaną radością (bo ktoś interesuje się moją opinią i jakiś wkład swój, w twoją pracę będę miał). Ale w zamian za to proszę cię o poszanowanie zasad forum, jeśli tego nie zrobisz, zapewne poszanuje je jeden z naszych ukochanych moderatorów
Racja!
Przemek, forumowa brać chętnie pomoże, ale nie flood'uj następnym razem :-/ .
Wyczyszczone...
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 0
Rejestracja: 24 paź 2011, 21:28
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: przemek »

Przepraszam, nie chciałem wprowadzać zamieszania. Pomyślałem, iż zwiększy to szansę dotarcia do forumowiczów.
pzdr Przemek
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

przemek, dzięki za wyjaśnienia, i maila. Rozumie Twoje intencję, i mam nadzieję że Forumowicze Ci pomogą na ile będą mogli (moją ankietę już masz). W weekend pewnie będziesz miał nieco mniej zwrotów, ponieważ wiele osób pójdzie w teren.
Póki co przypinam jako ogłoszenie na okres 1 tygodnia. Jeśli będzie konieczność przedłużenia, daj znać przed następnym weekendem.
Pozdrawiam
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Poszła.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

done
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Ja wypełniłem dawno temu na stronie Bogdana.
Obrazek
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Wysłana.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Michal N pisze:Ja wypełniłem dawno temu na stronie Bogdana.
chwalipięta :-o
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

No ja niestety też już ją wysyłałem. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Też już dawno wypełniałem.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Poszło.
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Michal N pisze:Ja wypełniłem dawno temu na stronie Bogdana.
Dawno temu na mojej stronie była ankieta do mojej pracy licencjackiej. Przemek podczas układania swojej ankiety do doktoratu sugerował się moja ankietą ale... musiał wiele zmienił żeby moje naiwne/amatorskie pytania pasowały do doktoratu. Dodał kilka nowych działów - w ogóle nie ruszanych w mojej ankiecie. Skonsultował to wszystko z psychologami i statystykami. Tak więc jest to właściwie całkiem nowa ankieta. Z poprzedniej ankiety zostało właściwie tylko... miejsce powieszenia ankiety: powiesiłem ją na swojej stronie z wykorzystaniem poprzedniego szablonu.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
ODPOWIEDZ