Kieszenie do plecaka ze spodni BW

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

wojtek008
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2011, 17:31
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć:

Post autor: wojtek008 »

Acha ale zdjécie mozesz daci. I napisz jakie to byly spodnie.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

wojtek008, spróbuj na podstawie tego co masz, po co Ci więcej? Przecież to jest banalna robota.
Ja zrobiłem sobie dolną kieszeń do plecaka, która robi obecnie za dużą apteczkę na większych wypadach.
Ludziska w górach widzieli i nie krzyczeli, że szpetne czy coś w tym stylu, więc jak na ręczne szycie i pierwszy wyrób wyszło chyba nieźle.

Zdjęcia też mogę wrzucić, ale to dopiero po weekendzie - zostawiłem ją w Kielcach razem z dużym plecakiem. Przyczep do małego jako dodatkowa kieszeń, to jest zwykła parciana taśma przyczepiona do plecaka i przyciągająca ją do niego.

Już jako mod: nie wiem czy ty mikserem piszesz te posty, czy suszarką, ale są straszne. Zmień kodowanie znaków, albo popraw jeśli będziesz pisał z komputera. Uprzejmie proszę.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
wojtek008
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2011, 17:31
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć:

Post autor: wojtek008 »

Abscessus Perianalis, potrzebne jest mi po to że nie widzę wszystkich rzeczy np. jak przyszyć podłogę to koło u dołu bo słabo widać na zdjęciu i jak odcioł te spodnie w którym miejscu żeby potem mi źle nie wyszło i jeszcze jednej zeczy tu nie widzę.
ODPOWIEDZ