Mały biwak 28-30.10

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Mały biwak 28-30.10

Post autor: yoger »

Dawno nie miałem okazji nigdzie wyjść, a naszła mnie ochota, żeby w końcu odpocząć w weekend jak należy. No i efektem jest ten oto miniwypadzik.
Dla leniwych kilka zdjęć w galerii: PICASA
No i cała relacja TUTAJ
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
survival-vivre
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2011, 13:19
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: survival-vivre »

Ładna okolica na kilku fotach.
to mi się podoba szczególnie -
Obrazek
Powiedz jeszcze jaki to mniej więcej rejon. Okolice Breslau? Tytuł relacji zasugerował mi Norwegię :-P , to by wyjaśniało dość swobodnie potraktowany przez Ciebie temat ogniska. No chyba, że masz odłożoną kasę na ew. mandaty :568:
Ostatnio zmieniony 30 paź 2011, 13:52 przez survival-vivre, łącznie zmieniany 1 raz.
_____________________________
http://survival-vivre.blogspot.com
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Wziąłbyś NRC, zrobił z niej podłogę pod karimatę to by Ci śpiwór nie zamókł i ciepło by Ci było.
Kurde... gdzie jest wschód słońca o 8???
Awatar użytkownika
survival-vivre
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2011, 13:19
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: survival-vivre »

birken1 pisze: Kurde... gdzie jest wschód słońca o 8???
qrcze, to chyba jednak Norwegia. W okolicach Drammen wschód był w tych dniach ok. 7.30
_____________________________
http://survival-vivre.blogspot.com
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Obecnie zwiedzam sobie region Finnemarka, mniejwięcej od fjordu drammen do jeziora tyrinfjorden (na nim znajduje się ta wyspa, na której doszło do masakry z udziałem Bervika).

Teren jest dość pokaźny i zdecydowanie brakuje mi dłuższego wolnego, żeby obejrzeć większość na spokojnie.
Co do palenia ognisk, nie ma z tym problemu, wieczorem akurat mijała mój obóz ekipa w kamizelkach, akurat znakowali szlaki. Nie sądzę, żeby ktoś gdziekolwiek tutaj robił o to problem. Opału są naprawdę niezliczone ilości, posuszu nie brakuje.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
Craigwood
Posty: 43
Rejestracja: 11 gru 2010, 12:45
Lokalizacja: Silesia
Płeć:

Post autor: Craigwood »

Co do palenia ognisk, nie ma z tym problemu, wieczorem akurat mijała mój obóz ekipa w kamizelkach, akurat znakowali szlaki. Nie sądzę, żeby ktoś gdziekolwiek tutaj robił o to problem. Opału są naprawdę niezliczone ilości, posuszu nie brakuje.
To rozumiem. Nie to co w tej śmiesznej polandii gdzie prawie wszystko jest nielegalne. Bardzo fajny wypadzik zaliczyłeś. Chętnie bym się tam powłóczył :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”