gaz obronny SABRE RED MK3.5 Zel

Dział z recenzjami sprzętu, sprawozdaniami z testów itp.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Wiec:

Napastnik lat 34...waga 113 kg przy 195 cm wzr...wlal w siebie 0.7 zoladkowej mietowej :)
mial widoczny stan upojenia..

Za zadanie mial sprzedac mi pare lisci :)...nie dal rady :)...kiedy zaczal isc w moim kierunku z zamiarem uderzenia z liscia dostal duza iloscia gazu po twarzy...no i maly zonk :)...musialem zrobic pare krokow w tyl zanim chlop padl doslownie na kolana i glosno krzyczac ze wypala mu oczy :)...minelo moze z 10 sekund od chwili psikniecia do momentu uklekniecia na kolana....

cytat z slow "napastnika"

"otworzylem oczy ale nic nie moglem zobaczyc,same rozmazane kontury i te uczucie wypalania oczu i gardla"

reasumujac Sabre Red jest konkret :) dziala na trzezwych i pijanych...choc na pijanych z malym paro-sekundowym opoznieniem

[ Dodano: 2011-06-09, 20:42 ]
znalazlem film z pseudo jackassami bawiacymi sie Sabre:)



tak to wlasnie wyglada:)
Deflegmator
Posty: 20
Rejestracja: 08 sie 2010, 23:32
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Płeć:

Post autor: Deflegmator »

Przy Sabre Red warto się upewnić, jaki rodzaj blokady ma głowica. Lepsza jest taka z klapką - w stresie używa się jej bardziej intuicyjnie, a zapewnia też bezpieczeństwo noszenia np. w kieszeni. Nikt nie chciałby sobie raczej spryskać klejnotów gazem pieprzowym. :D Przekręcane głowice są znacznie gorsze - w podbramkowej sytuacji na ulicy możesz zapomnieć, w którą stronę się odblokowuje gaz. Chwila zawahania - i stajesz się parkietem pod kujawiaczka z zawartością własnej gaz-puszki w ryju. :/ Obracana blokada potrafi też podobno sama się w kieszeni przekręcić. Dlatego osobiście kupiłem gaz Fox Labs. Blokadkę ma wyśmienitą, a moc powalająca imponuje. Stężenie olejku 2%, za to ostrość - 5,3 miliona SHU. :) Szczęśliwie nie musiałem jej sprawdzać - ani na napastnikach, ani na sobie. I niech tak lepiej zostanie. ;)
Jestem wolny i odpowiadam za siebie. "Pedagogom" na pohybel.
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Deflegmator pisze:Obracana blokada potrafi też podobno sama się w kieszeni przekręcić.
Przekręcić i nacisnąć. Stwierdzone empirycznie (na szczęście nie na sobie). Efekty były przykre icon_twisted .
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
ODPOWIEDZ