LETNIE SPOTKANIE PRZEDZLOTOWE

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Dragonfly pisze:Puchal - w sobotę spotkanie przy jez. Gościąż. Lub może my powędrujemy przez Goreń i Skrzynki ? Jak dojedziesz do Skrzynek, skontaktujemy się a dalej to już prosta droga - oczywiście, piechotą...
Dragonfly: wyjadę w sobotę rano około 7-8:00. Daj znać gdzie porzucić auto (w Skrzynkach jak mniemam?), i jaki będzie szlak Waszej wędrówki w sobotę, to może spotkamy się na szlaku, ewentualnie dobiję do obozu.

Ta mapka 50tka bardzo by mi też pomogła...
Pozdrawiam
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

proszę wszelkie istotne dane na tzw PRIV
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Puchal - dojazd do Skrzynek Ci pobieżnie opisałem. Ale co do miejsca, gdzie autko zostawić - jeszcze nie, bo tam nie ma dobrego dojazdu, są tylko gruntówki. Ostatnio zawsze jeździłem tam na rowerze, więc nie zwracałem uwagi, czy autem można przejechać. Ale będę w Skrzynkach w środę, zorientuję się dokładnie i dokładnie Ci opiszę.

Makaron - jakie dane Cię interesują ? :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Wymiary. :D To ja też chcę takie wesołe mapki etc. Maila masz na PW.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

MW - lepiej niech się zobaczy, bo Cię po łebie wyleję Twoją piłą... Jak Boga kocham, wezmę to żelazło do tego lasu, żebyś je targał kilkadziesiąt km na plerach... :-)

AP - tiaaa... Wymiary... Ogromne ! :-)
Mapki jutro, bo teraz nade mną stoi szanowna małżowina i odgania mnie od kompa bo sama chce jeszcze z psiapsiółkami podziarmolić... A nadaję z jej maszyny, bo moja w remoncie...
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Dragonfly, gruntówki mi nie szkodzą. Nie ważne. Jak będę wiedział, gdzie Was mogę znaleźć to porzucę auto, i Was odnajdę.
Nic na razie nie dostałem?
Albo wyślij numer arkusza (mam wszystkie sztabówki 50tki) i sobie odnajdę co trzeba.

Ewentualnie na Gmaila wyślij ponownie.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Dostalem wlasnie urlop, wiec bede napewno. :-)
Dragonfly pisze:Armat - ja tam nie wiem... Oprócz krojenia chleba i czasem czegoś na chlebek, raczej nic takiego w lesie nie robię, żeby nóż mi się przydał... Scyzoryk styka. A cóż dopiero toporek... No, ale może kiedyś spotkam takiego wielkiego prawdziwka, że będzie go trzeba zrąbać ? :-)
Omowimy temat na miejscu 8-)
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Redneck
Posty: 50
Rejestracja: 27 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Gadu Gadu: 7740488
Tytuł użytkownika: Surwiwalowiec emeryt
Płeć:

Post autor: Redneck »

Ja też chciałbym się dołączyć do włocławsko-gostynińskiej imprezy... mogę? :-D

Dragonfly, możesz mi również przesłać omawiane mapki na maila? Adres poszedł na PW.
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

mwitek pisze:A pogodowo jak stoimy? nie będziemy aby ociekać deszczówką?
Jak stoimy pogodowo? Ma ktoś może sprawdzony portal pogodowy? Z tego co ja patrzyłem na dwoje babka wróżyła :-?
Piątek- zachmurzenie, a za chmurek słonko
Sobota - może padać
Niedziela - zachmurzenie, a za chmurek słonko
Tutaj link: http://www.pogoda.ekologia.pl/pogoda/Po ... zien/kutno
http://pogoda.interia.pl/?r=2&pl_d=4&pl_p=5

Może ktoś bardziej obeznany z tematem to zweryfikuje?
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

W tej materii raczej nie istnieje ktoś bardziej obeznany z tematem. Możesz przypuszczać co będzie działo się w weekend, dzięki temu, że komputery opracowują masę danych i konfrontują je z wieloletnimi zapisami, dzięki czemu są w stanie w miarę trafnie pogodę przewidzieć, ale nawet pogoda na dziś nie jest sprawdzalna w 100%.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
TommyGun
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:41
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: TommyGun »

Potwierdzam swoje przybycie w piątek. Widzę że sporo osób będzie i zapowiada się fajna imprezka :)
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

TommyGun pisze:Widzę że sporo osób będzie i zapowiada się fajna imprezka :)
Drogi w lesie będą za wąskie ;-) i będzie trzeba sprawdzać listę obecności, aby o nikim nie zapomnieć :-)
Roland pisze:Ma ktoś może sprawdzony portal pogodowy?
Jak korzystam z Twojej Pogody, daje radę.
http://www.twojapogoda.pl/
http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/gostynin
Najlepiej sprawdzić w dniu wyjazdu prognozę godzinową.
Obrazek
Mr.Sloth
Posty: 144
Rejestracja: 02 sie 2010, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: leń leśny
Płeć:

Post autor: Mr.Sloth »

Dokładnie tak. Dziś sprawdzając pogodę na weekend to czytamy bajki opracowane przez komputer jak już wspomniano. O pogodzie pogadamy w czwartek wieczorem :)

Ja osobiście sprawdzam kilka portali i wyciągam średnią pogodę :D
I mogę polecić pogoda.wp.pl
Awatar użytkownika
dziul
Posty: 199
Rejestracja: 06 mar 2010, 14:27
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 1399656
Płeć:

Post autor: dziul »

Odnośnie portali pogodowych to popatrzcie na taki

http://pogodynka.pl/

Ma sporo ciekawych funkcji ...
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

A mnie wszystko jedno, jaka będzie pogoda... Każda jest dobra... :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Mr.Sloth, niestety, ale te bajki opracowane przez komputer to jest niesamowity nakład pracy programistów, techników, meteorologów i wielu wielu innych. Tylko komputer (i to nie byle jaki, bo ten, który mocą przewyższają hordy tych domowych, a zapewne nawet ich cała wesoła gromadka) jest w stanie przeliczyć tak olbrzymie ilości danych i na dodatek skonfrontować z danymi z przeszłości. Najweselsze jest to, że jeszcze wyciąga wnioski ze swoich obserwacji.

Problem polega na tym, że natura nie jest, nie była i nigdy nie będzie do końca przewidywalna, więc wcale nie dziwi mnie fakt, że maszyny się mylą. Może za 200lat nabiorą wystarczającego doświadczenia, aby móc stosunkowo precyzyjnie określić pogodę na następne 2 tygodnie. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś nad nimi będzie cały czas pracował, jak i sami lepiej poznamy prawda rządzące zjawiskami meteorologicznymi.

Przechodząc do meritum: w czwartek wieczorem dowiemy się co mamy spakować, a w niedziele wieczorem zweryfikujemy czego nam brakowało, a co targaliśmy niepotrzebnie, spoglądając czasem nań nienawistnym wzrokiem.

I tak będzie świetnie. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Mapki rozesłane do chętnych... :-)

Swoją drogą, zaczynam się zastanawiać - Slaq rzucił hasło "spotkanie", Michał zaproponował rejon... Kurna, to czemu ja odwalam czarną robotę - wysyłam materiał, odpowiadam na maile z pytaniem: co, gdzie i kiedy i inne, takie ? :-)
Na wszelki wypadek informuję - browara nie lubię... :-)

[ Dodano: 2011-07-25, 19:38 ]
Mr. Sloth - eeee tam, jakie znowu bajki ? Osobiście uważam, że prognozy ZAWSZE sprawdzają się co do joty. Niekiedy tylko rejony synoptykom się pomylą...
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Dragonfly pisze:Kurna, to czemu ja odwalam czarną robotę - wysyłam materiał, odpowiadam na maile z pytaniem: co, gdzie i kiedy i inne, takie ?
Bo z Ciebie dobry człowiek jest, i dlatego musisz na takich złych jak my pracować :mrgreen:
Dragonfly pisze:Na wszelki wypadek informuję - browara nie lubię...
A nalewkę malinowo-pigwową? tylko dzięki tej nalewce nie złapałem kataru jak mnie zalało nad Wisłą. MichałN wie o czym mówie. Najlepszy jest w niej dysktretny bukiet Ludwika (takiego do naczyń) :-D

Idę na lekko, ale poncho i tarpa zabieram. Ja tam pogodzie (tak jak politykom) w tym kraju nie ufam.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

No, naleweczka, szczególnie, kiedy zacna - i owszem ! A już na Ludwiku - przełykać ślinkę zaczynam ! :-)
Jak to Chyła śpiewał kiedyś: "a w pucharze cudnie rżniętym został gdzieś na dnie musztardy smak" :-)

Edyta - a może Grześkowiak, nie Chyła ?

Ja tam na ciężko idę... Buty mi się rozleciały a nowych już kupić nie zdążę - zresztą też bym nie zaryzykował w nowych - więc pewnie zimowe założę... Albo boso... Tam piasek wszędzie, więc na upartego by się dało...
Pogoda jakaś tam będzie - żadnego kataklizmu meteorologicznego nie zpowiadają. W końcu - to tylko trzy dni. Da się radę ! :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Dragonfly pisze: Slaq rzucił hasło "spotkanie", Michał zaproponował rejon... Kurna, to czemu ja odwalam czarną robotę - wysyłam materiał
Taa wysyłam 8-)
Nie dotarły do mnie :-/

Mapki chciałem, bo z lenistwa - nie chciało mi się szukac :mrgreen:

Spoko, już arkusze odnalazłem sam i se drukłem 8-)
Ja też idę na ciężko.
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Bardzo ciężko, czy tak trochę tylko ? Bo mnie się wydaje, że naprawdę na ciężko to na turnieju strongmanów się chodzi... :-)

Sławek - wysłałem wczoraj, o 21:48... Komunikat jest, że z serwera zeszły o 5:26 PM, więc późno... Ale do Puchala wszystko dotarło, do innych chyba też.
Wysłałem teraz, jeszcze raz - nie, żeby to było potrzebne, ale żeby zobaczyć, czy dojdzie. Jeżeli nie - daj cynk... Może jestem na jakiejś liście spamerów ? :-)

[ Dodano: 2011-07-25, 22:04 ]
Dodano za chwilę:

Najprawdopodobniej dołączy również Makaron. I mała informacja dla tych, którzy bez komórki żyć nie mogą - z zasięgiem wewnątrz puszczy bywa kiepsko i baaardzo kiepsko.
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Redneck
Posty: 50
Rejestracja: 27 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Gadu Gadu: 7740488
Tytuł użytkownika: Surwiwalowiec emeryt
Płeć:

Post autor: Redneck »

Do mnie też niestety mapki nie dotarły...

Z portali pogodowych polecam www.wunderground.com
Prognoza na jeden dzień do przodu sprawdza się w 90% przypadków. A na trzy dni do przodu też dobrze przewidują.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

z Poznania będzie jechało być może małe białe autko... chętni na PRV
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 22:07 przez makaron, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Na razie nic nie ma.
Nie wiem co jest nie tak - pewnikiem coś knułeś :027:

No w sumie nie tak ciężko, ale lukuteńko też nie ;)
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Mi to skarpetkami śmierdzi.... Albo serwer z Kutna wolniutki jest. Slaqu: już Ci śle z dźimaila
F..k it, I'll Do It Myself!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”