tarp Arizzon Wolverine

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Arizzon Shop
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tytuł użytkownika: Agnieszka
Płeć:
Kontakt:

tarp Arizzon Wolverine

Post autor: Arizzon Shop »

Dotarły do nas głosy, że na rynku byłoby zapotrzebowanie na tarp uszyty z materiału z naszego PONCHO-NAMIOTU. Bardzo chętnie wykonalibyśmy taki projekt, tyle, że potrzebujemy grupę w ilości min. 10 osób, żeby przekroczyć próg opłacalności.

Wymiary: potencjalni zainteresowani proszeni są o podanie preferowanych wymiarów. Zobaczymy o czym śnicie po nocach, i wybierzemy jeden wspólny wymiar. Bela materiału ma 150 cm szerokości.

Cena: zależna od wymiarów czyli obecnie nieznana, ale nie będzie to cena tarpa z Lidla.

Materiał: gramatura 72g/m2, kolor RAL 7024 Graphite Grey, czyli ciemny grafit, bardzo mocny, wodoszczelny.
Best Brands, Best Quality.
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Wymiar 150x250.
Jak cena bedzie dobra to sie skusze icon_twisted
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Armat, 150 cm? Co Ty? Wąski z Killera?

Minimum 2mx3m
Optimum 2,5mx3m lub 3mx3m.

Oczywiście te 5cm z każdej strony można odjąć na zaszewki, fastrygę czy jak się to zwie. :-D
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

wolfshadow pisze:Minimum 2mx3m
Optimum 2,5mx3m lub 3mx3m.
Jakby były 2,5m/3m w miarę przystępnej cenie to głęboko bym się zastanowił nad zakupem tego ustrojstwa. Zwykła płachta 2m/3m jest właśnie jak dla mnie o te 50 cm krótka :evil: te 50 cm daje o wiele więcej możliwości "rozbijających"
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Szerokość materiału wymuszała by niecałe 3m x 2 - 3m. (niecałe 150cm to za mało jeśli chcemy się rozbić z osłoną od wiatru, więc na szerokość wypadałoby zszyć 2 kawałki materiału co by skrawki nie zostawały - pewnie zapłacimy za mb + robota, więc marnowanie materiału się nie opłaca, na długość już można się bawić bez problemu)
Jeśli cena nie byłaby oporowa, to też bym się skusił.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

wolfshadow pisze:Armat, 150 cm? Co Ty? Wąski z Killera?
Wrecz przeciwnie :D
150x250 to dla mnie minimum, zeby sie rozbic. Optymalnie 250x300.
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Zgadzam się, 2,5 x 3 wydaje się optymalnym wymiarem - daje chyba największe możliwości aranżacji w stosunku do wagi i wielkości
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
kalyk3
Posty: 270
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:51
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: kalyk3 »

Ja mam 2,4x3,0m i jak dla mnie to jest wystarczające. Nogi nie wystają, po bokach da się poukładać rzeczy, a jak się ktoś postara to i nawet się można przebrać w środku (sprawdzałem :-D )
“All good things are wild and free.” Henry David Thoreau
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

Tak tylko z ciekawości...
Jeśli poncho kosztuje ponad trzysta złotych to logicznym jest założyć że tarp minimum 2x3 tańszy nie będzie?
Jest cień szansy na jakiś inny kolor aniżeli czarny/szary?

Co w tym tarpie będzie takiego czego nie ma w wielu innych dostępnych na rynku?
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mr. Wilson »

Trap o wymiarach 2,5 x 3 m jest wystarczający. Ciekawi mnie jego ewentualna waga ?

W relacji cena/jakość to planda z Lidla jest nie do pobicia. Za jeden trap mam kilka plandek, nie martwię się o iskry z ogniska, a kolor w nocy ... nie ma dla mnie znaczenia ?
Trap za 300 PLN :-/ , to ja kupię sobie plandekę z Lidla a za resztę spokojnie 2 tygodnie w Biesach przyjemnie spędzę :lol: , wybór jest prosty.
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Na rynku jest całe mnóstwo tarpów 3x3 robionych z jednego kawałka materiału za 150-200 zł, co i tak jest bardzo wygórowaną ceną biorąc pod uwagę, że plandeka daje ten sam efekt za 8 zł. Co mnie mogłoby zainteresować to tarp 2/2,5 x 3 m, kolor camo, z jednego kawałka materiału, cena około 100 zł. Trzeba wziąć pod uwagę, że poncho holenderskie ma ładne kolorki, jest dwufunkcyjne, waży niewiele przy wymiarach 1,6x2,2m, a wyrwać je można za niecałe 50 zł nówki sztuki, nie śmigane.

Jak macie belki dobrego nylonu o szerokości 1,6m to zainteresujcie się lepiej szyciem małych, jednowarstwowych hamaków bez moskitier o nośności do 150kg bo o takie na rynku faktycznie ciężko, na allegro sprzedaje jeden sprzedawca („hamak camo ripstop” czy jakoś tak) ale jest mało kontaktowy, a szyte przez niego hamaki zbyt małe. Hamaki firmy Amazonas (bujane.pl) mają nośność podawaną na 100kg, czyli za małą.
mnowi
Posty: 19
Rejestracja: 07 cze 2009, 10:48
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mnowi »

Też, wstępnie bym reflektował. Ale potrzebne by mi było więcej szczegółów - waga jakiś rysunek/projekt no i cena.
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Ciek pisze:Jak macie belki dobrego nylonu o szerokości 1,6m to zainteresujcie się lepiej szyciem małych, jednowarstwowych hamaków bez moskitier o nośności do 150kg bo o takie na rynku faktycznie ciężko, na allegro sprzedaje jeden sprzedawca („hamak camo ripstop” czy jakoś tak) ale jest mało kontaktowy, a szyte przez niego hamaki zbyt małe. Hamaki firmy Amazonas (bujane.pl) mają nośność podawaną na 100kg, czyli za małą.
http://hennessyhammock.com/catalogue.html
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Dokładnie o tym mówiłem; kosmiczne ceny, skomplikowane konstrukcje, mała nośność i na dodatek brak dystrybutora w Polsce. Cena przesyłki z podanego sklepu do Polszy to 60 dolarów.
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Jeśli chodzi o Tarp.


To ja bym reflektował na taki produkt:
- rozmiar 3x3m
- Kolor Oliv lub odpowiednie Camo na nasze lasy ( coś ala wz.93)
- Cena do 120zł MAKSYMALNIE.
- System mocowań jak DD TARP 3x3.
ODPOWIEDZ