www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Latarka zoom?
Autor Wiadomość
Bearl 

Wysłany: 2011-01-09, 13:37   Latarka zoom?

Witam znalazłem na allegro latarkę z soczewką zoom http://allegro.pl/potezna...1402866792.html i mam pytanie czy macie i czy polecacie te latarki i czy opłaca się kupić taką czy może coś z tej serii http://allegro.pl/latarka...1389370241.html

Abscessus Perianalis 
Dziki Dzik

Wysłany: 2011-01-09, 15:53   

Po uzyskaniu satysfakcjonujących odpowiedzi napisz do moderatora o usunięcie tematu, ze względu na nieregulaminowe linki.

Pozdrawiam.

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/

puchalsw 
Skandynawski Oprawca

Wysłany: 2011-01-09, 23:32   

Bearl, nie pomogę Ci wprost, ale torch.pl to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat latarek. Polecam

EDYTA: a tutaj opinia na temat tej pierwszej wymienionej przez Ciebie latarki:
http://www.torch.pl/forum...9.165;topicseen

88roman

Wysłany: 2011-01-11, 20:57   

Sa jeszcze www.swiatelka.pl
Co do zoomow to bywaja problemy ze szczelnoscia i gwintami. A ta latarke police odpusc bo sa fatalnie wykonane. Mniejsze tej firmy mozna pomacac w marketach budowlanych

NumLock 
vel Numeryczny

Wysłany: 2011-01-11, 21:46   

Mam latarkę czołową z zoomem za 15 zł :P i mogę stwierdzić, że wodoszczelność nie jest jej mocną stroną (brak jakichkolwiek uszczelek), za to niewątpliwie wielkim plusem jest mocne światło (dużo mocniejsze jak czołówka Energizera) z możliwością regulacji skupienia i dosyć długi czas pracy na bateriach. Bezdyskusyjnym atutem jest oczywiście cena. Mimo, że jestem zadowolony z niej, to w deszczową pogodę bałbym się powierzyć jej moje życie...
O taką:

Uploaded with ImageShack.us

Ewald 
Jam jest hardkor

Wysłany: 2011-01-12, 08:55   

NumLock, wczoraj nabyłem właśnie Energizera za 30zł z bateriami... Używałeś może tej czołówki? Bo wygląda nieco tandetnie ("made in china")

Offtime 
niedzielny harcerzyk

Wysłany: 2011-01-12, 09:05   

NumLock napisał/a:
Mam latarkę czołową z zoomem za 15 zł :P i mogę stwierdzić, że wodoszczelność nie jest jej mocną stroną (brak jakichkolwiek uszczelek), za to niewątpliwie wielkim plusem jest mocne światło (dużo mocniejsze jak czołówka Energizera) z możliwością regulacji skupienia i dosyć długi czas pracy na bateriach. Bezdyskusyjnym atutem jest oczywiście cena. Mimo, że jestem zadowolony z niej, to w deszczową pogodę bałbym się powierzyć jej moje życie...
O taką:
[url=http://img291.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us

Sporo temu zanabyłem taką na dealextreme. Tryb strobo w niej to nie wiem na co, ale dwa tryby normalnego świecenia cieszą. Idąc nocą zupełnie wystarcza słabszy. W deszczu nie testowałem.

Casual Survival Blog

birken1 

Wysłany: 2011-01-12, 12:45   

Panowie NumLock i Offtime dalibyście jakiś dokładniejszy namiar na tą latarkę albo jakie informacje o niej dokładne. Bo po samym zdjęciu to ciężko nawet szukać :-P

Offtime 
niedzielny harcerzyk

Wysłany: 2011-01-12, 14:53   

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26250
Nie za piętnaście złotych ale nie wiem gdzie NumLock swoją kupował.

Casual Survival Blog

NumLock 
vel Numeryczny

Wysłany: 2011-01-12, 18:05   

Ja na bazarku :D
Wpisz na allegro "latarka zoom", wybierz sortowanie po cenie i szukaj tych, których ceny oscylują wokół wartości 15 zł.

Ewald, posiadam Energizera Headlight 3LED i jestem z niego zadowolony. Nie martw się o wytrzymałość- jeżeli nie będziesz jej katował to posłuży długo. Jedynie co mi się rozregulowało to włącznik (chodzi lekko na boki), ale w żadnym stopniu nie przeszkadza to w użytkowaniu. Nie świeci tak mocno jak ten bazarowiec z zoomem, ale służy mi nieprzerwanie od kilku lat i jak to napisałem w TYM temacie, to taka MORA wśród latarek ;) .

Ewald 
Jam jest hardkor

Wysłany: 2011-01-13, 11:58   

NumLock, faktycznie włącznik sprawia wrażenie tandetnego, do tego wymiana baterii nie jest łatwa. Klapkę mocno poważałem vickiem i bałem się że pęknie- ale jest ok.
Dzięki temu co napisałeś jestem spokojniejszy :-)

Odpowiedz do tematu