Witam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

karol12221
Posty: 67
Rejestracja: 17 sie 2010, 13:25
Lokalizacja: Rybnik
Gadu Gadu: 24764099
Płeć:
Kontakt:

Witam

Post autor: karol12221 »

Od niedawna pisze już na forum, ale zapomniałem się przywitać. Nazywam się Karol i mam 12 lat. Moimi głównymi zainteresowaniami są łucznictwo i turystyka. Lubię sobie wyjść na pole i strzelać do tarczy ustawionej 30m ode mnie. Strzelam też w zawodach 3d. Na razie zdobyłem 3 mistrzostwa Polski (ale ze mnie chwalipięta). Zawody wszystkim polecam (w końcu też to jest jakaś dziedzina surwiwalu). Po za tym uwielbiam Tatry, które niestety są wyniszczane przez ludzi tzw klapkowiczów (powinno być tak jak na Słowacji, nie masz ubezpieczenia to spadaj). A cha zapomniałem, że fotografuje. Od ojca pożyczam Nikona D70 (mój ojciec jest fotografem d70 jest jego, ale ma d300 to czasami uda mi się załapać na starszy model). Zapomniałem wspomnieć, że należę do Harcerstwa. Tam właśnie nauczyli mnie rozpalać ogniska, budować szałasy czy tropić zwierzęta. To chyba tyle.

Pozdrawiam

Karol
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011, 11:34 przez karol12221, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Czołem karol12221.
Delikatna sugestia na początek. Korzystaj ze sprawdzania pisowni, przed opublikowaniem postu. Wszystkie przeglądarki internetowe oferują tą funkcje.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Witamy serdecznie :)
karol12221
Posty: 67
Rejestracja: 17 sie 2010, 13:25
Lokalizacja: Rybnik
Gadu Gadu: 24764099
Płeć:
Kontakt:

Post autor: karol12221 »

Puchal wiem. Tylko, gdzie ja mam te błędy?
Awatar użytkownika
radi9
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2011, 17:19
Lokalizacja: lubelskie
Tytuł użytkownika: zycie to przetrwanie
Płeć:
Kontakt:

Post autor: radi9 »

witamy
Survival to przede wszystkim odpowiedzialność.
http://hobby-survival.blogspot.com
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

karol12221 pisze:Puchal wiem. Tylko, gdzie ja mam te błędy?
Spokojnie. Już poprawiłem. Nic wielkiego. Bywają gorsi :-D

Mam pytanie. Ile miałeś lat, kiedy rozpocząłeś naukę strzelania z łuku sportowego?
Mam w domu sześciolatka, i zastanawiam się czy jest sens kupować mu łuk na wiosnę. Możliwe że może jeszcze pobawić się dziecięcym łukiem z akacji, jaki mu zrobiłem pod koniec lata. Tarcze słomianą mamy.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Witaj. ;-)
karol12221
Posty: 67
Rejestracja: 17 sie 2010, 13:25
Lokalizacja: Rybnik
Gadu Gadu: 24764099
Płeć:
Kontakt:

Post autor: karol12221 »

Nie strzela z łuku sportowego. Ale na zawodach pojawiają się dzieci, które mają 7,8 lat. Dawniej strzelałem łukiem o sile 9kg. Łucznictwo zacząłem jak miałem 7 lat. Najlepiej jakbyś zabrał dziecko do Jaworza. Teraz mają tam remont, ale na wiosnę powinni skończyć. Teraz będzie tam strzelnica więc będzie można popróbować łuk przed zakupem.
Siedzibę mają w dwupiętrowym budynku. Na dole będzie sklep, a na górze właśnie strzelnica. U Bisoka będziesz mógł także kupić resztę sprzętu. Nie wiem jak w innych sklepach, gdyż kupowałem tylko w Jaworzu. Z tego co wiem większe doświadczenie ma Mały (Jastrząb). Wywnioskowałem to z jego postów.
viewtopic.php?t=343&postdays=0&postorder=asc&start=240
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

cześć
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”