Kaczawskie wrzesień 2010. Chętni?

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Katzz
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2010, 12:10
Lokalizacja: Poznań
Gadu Gadu: 6997217
Płeć:

Kaczawskie wrzesień 2010. Chętni?

Post autor: Katzz »

Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum (dotychczas bierny przeglądacz) wiec wypada się przywitać :)

Szukając ciekawego miejsca na wypad zaciekawił mnie post Jackusa na temat gór Kaczawskich. Napisałem więc do niego (okazał się bardzo życzliwą osobą) i po krótkiej rozmowie było już wiadomo, że właśnie to będzie cel naszej podróży.

Niestety (jak to przy wielkich planach) ekipa trochę się posypała (pieniążki, urlopy i inne utrudnienia cywilizacyjne) i w rezultacie zostały 3 osoby.

Doszedłem więc do wniosku, że narażając życie (i cnotę) możnaby zaproponować wyjazd szerszemu, nieznajomemu towarzystwu :)

Tak więc pytam- czy ktoś byłby chętny na wypad w Góry Kaczawskie w dniach (prawdopodobnie) 18 (lub19) do 24 września? Zawsze ciekawie jest poznać nowych ludzi, a teren jest na prawdę fajny (dostałem od Jackusa skan mapy z zaznaczonymi ciekawymi miejscami, jaskiniami, sztolniami itd). Oczywiście zapewniamy nocleg w pięciogwiazdkowym... lesie. Co do sprzętu- każdy zabiera tyle...ile ma zamiar przez tydzień nosić na plecach. Koszty- tylko dojazd, ewentualnie prowiant. Po szczegółowe informacje proszę pisać tutaj (tak żeby wszyscy mieli wgląd co się dzieje), ewentualnie jak się czuje potrzebę można do mnie pisać na gg: 6997217 (bardzo często dostępny).

PS. Special thanks for Jackus (fajnie by było gdyby też dołączył :) )

Pozdrawiam
T.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”