Troche militarnego onanizmu...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Troche militarnego onanizmu...

Post autor: Brightgrey »

Jako, że nie jestem wielkim fanatykiem robienia zdjęć z wypraw/szkoleń i wolę utrwalać chwile we wspomnieniach(pomimo ukończonej fotografii na studiach z bdb wynikiem :-D ) wrzucam kilka zdjęć, które przez parę latek jednak się popełniło lub stanęło w kadrze. Nie do końca jest to zawsze survivalowo - turystyczne ale myślę, że mimo wszystko niektóre są dosyć interesujące:)

http://picasaweb.google.com/Brightgrey7 ... SeOZdjecia#

Przy okazji kompilacja nagrań z naszych działań:

NEVER GIVE UP
Awatar użytkownika
palowski
Posty: 332
Rejestracja: 18 kwie 2008, 14:07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Gadu Gadu: 5301996
Tytuł użytkownika: wiszę w hamaku
Płeć:

Post autor: palowski »

:D no,Brightgrey, macie plusa jak stąd do Wrocka :D
galeria: za te LRP zdjęcia to musiałbym Cie uściskać. są klimatycznie niezawodne! aż łezka się w oku kręci, stare czasy się przypominają kiedy to jeszcze dało radę znaleźć tydzie wspólnego wolnego dla całej ekipy... to się chodziło na patrole
film: a tu idealnie widać ewolucję - od ogólnoterenowych zajawek do już naprawde dobrze wyglądającego odwzorowania USMC. pompki trzeba trochę poćwiczyć ;) MOUT bazujecie na jakichś podręcznikach albo innych źródłach? fajnie widać jak około 5 minuty zmienia się sprzęt - wnioskuję, że pierwsza częśc filmu to nieco starsze czasy, bo widć pewne niedociągnięcia i braki sprzetu - ale każdy tak zaczynał. potem wszystko wygląda bardzo fajnie. czekałem tylko na jakeś ujęcia z patroli, tego zabrakło. co za dużo CQB to za dużo ;P
liny: no to po prostu kwintesencja młodzieńczej zajawki na imporwizowaną zabawę... ach te skoki na jednej taśmie i karabinku... chlip, łezka w oku. teraz to już tylko w głowie potrójne zabezpieczenia stanowisk i podwójna asekuracja... eh, człowiek dziadzieje.
Brightgrey, jeszcze raz wyrazy zachwytu nad Waszą działalnością - super to wygląda. podążamy dokładnie tą samą drogą rozwoju "kariery"
Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Post autor: Brightgrey »

Witaj Palowski.
Dziękuję za miłe słowa.Już spieszę z odpowiedziami, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

" pompki trzeba trochę poćwiczyć" - albo dla lansu robić je PRZED kilkunastogodzinnym szkoleniem ;-)

"MOUT - bazujecie na jakichś podręcznikach albo innych źródłach?"
pytanie zrozumiałem, odpowiadam - bazujemy na doświadczeniu instruktorów

"fajnie widać jak około 5 minuty zmienia się sprzęt - wnioskuję, że pierwsza część filmu to nieco starsze czasy," - zgadza się parę lat wstecz.Druga część filmu też nowa nie jest;)

"bo widać pewne niedociągnięcia i braki sprzętu" - zawsze były, są i będą :-)

"czekałem tylko na jakieś ujęcia z patroli, tego zabrakło." - dlatego, że patrole i bytowanie w terenie są naszym konikiem - spędzamy czas w lesie na szkoleniu a nie robieniu fotek. Wszystkie foty jakie się pojawiły są przeważnie robione już po zakończeniu działań.

P.S.
"liny: (...)" - chętnie kupię/zamienię ok. 30m liny dynamika:D, uprzęże Lhotse karabinki etc. W cenach okazyjnych;)
NEVER GIVE UP
Awatar użytkownika
anutek69
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2010, 14:18
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: anutek69
Płeć:
Kontakt:

Post autor: anutek69 »

Jestem również pod wrażeniem :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”